dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

159 000 zł1 206 m² 131,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Parcela w Planie Ogólnym przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł1 065 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane wraz z projektem i pozwoleniem na budowę w atrakcyjnej lokalizacji - Ożarowice - Ossy Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach 1057-1065m2. Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 833 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2500 m Chrząstowo 36 - przy asfaltowej drodze - 90 zł/m Biuro Karlak Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 2500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 800 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6800 m kw., na przedmieściu Skierniewic, przy ulicy wylotowej z miasta drogą wojewódzką. Wg planu zagospodarowania przestrzennego: działka o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Konstantynowie blisko Jeziora Ślesińskiego Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

**duża działka *** piękne miejsce na budowę osiedla ***gmina choroszcz** Zapraszamy na prezentację. Atrakcyjnej, ładnie położonej działki w gminie Choroszcz 2 km od Białegostoku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - zatory Agencja Westate prezentuje działkę z dużym potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Zatory - zaledwie 60 km od Warszawy. Bliskość Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32.

Szczegóły ogłoszenia

383 040 zł1 368 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1368 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

176 150 zł1 300 m² 135,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra. Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 901 m² 147,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bestwina Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 19ar. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Orientacyjne wymiary 122x37x93x8m. Front 122m. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 114 m² 394,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ważne: działka posiada aktualne pozwolenie na budowę wraz z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł26 800 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w sąsiedztwie lasu: identyfikator działki: 141303_2.0013.326 Województwo: mazowieckie Powiat: powiat mławski Gmina: Lipowiec Kościelny Obręb: Turza Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek położonych w spokojnej i zielolonej okolicy w miejscowości Dosin w gminie Serock. Działki o pow. 858m2 mają regularny kształt. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***wstrzymana tymczasowo*** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zieleniec, przy ul. Poznańskiej. Działka o powierzchni 663 m2, w studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu wyjątkową , dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w centrum Puszczy goleniowskiej .- tylko 50 km od morza! Działka położona w pobliżu rzeki Gowienicy a także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Guty Rożyńskie Szukasz swojego azylu wśród natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy działkę leśną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 156 m² 242,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1156 m , zlokalizowaną przy ul. Konwaliowej w malowniczej miejscowości Brzezina, w gminie Miękinia. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rolna o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w Grzegorzewicach gmina Żabia Wola. Zadrzewiona samosiejkami brzózek i sosenek. Na działce znajduje się prąd, linia telefoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 552 m² 235,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Tarnowie Dzielnica Krzyż Lokalizacja: tarnów, dzielnica Krzyż prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4068 m2 przy ulicy Berylowej w Gronowie Górnym. Działka zlokalizowana jest w otoczeniu firm usługowych, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3000 m2 położoną w miejscowości Starków (gm. Kłodzko, woj. dolnośląskie). Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 761 m² 48,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę domu jednorodzinnego, o powierzchni 1768 m2 w cenie 85000 złotych. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Glinki. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 231 zł25 309 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! do negocjacji. Działka inwestycyjna położona jest w miejscowości Sławno gmina Wolanów przy drodze ekspresowej S7 do wjazdu na zachodnią obwodnicę Radomia mamy zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 191 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1191 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m położona w Walendowie gm. Nadarzyn. Kształt działki prostokątny. Druga linia zabudowy, dojazd drogą prywatną. Media miejskie: woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

222 020 zł1 306 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1306 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

69 500 zł1 310 m² 53,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w Nowym Narcie o powierzchni od 13,1 do 14,4 arów, idealne pod budowę domu w sąsiedztwie las, zabudowa jednorodzinna i dogodny dojazd. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

? działki budowlane w malowniczej okolicy - Napoleon, gmina Lipie ? Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 091 m² 128,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka pod budowę domu jednorodzinnego usytuowana w kompleksie działek nieopodal ul. Goleniowskiej w Goleniowie. Dziaka o powierzchni 1091 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży dużej nieruchomości rolnej składającej się z kilku działek, częściowo zalesionej o łącznej powierzchni ok. 40000 mkw z przeznaczeniem w planie jako rp - rola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy w urokliwej miejscowości Wola Zarczycka, w województwie podkarpackim, w powiecie leżajskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 479 000 zł7 781 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulicy Złotej w Wiązownie nikomu nie trzeba przedstawiać bo to jedna z najładniejszych lokalizacji w naszej gminie. Spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną, latarniami.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 280 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1 120 m położona w miejscowości Czesławice, w gminie Nałęczów. Nr. działki - Czesławice 11, obręb 0006 Teren plaski, działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 000 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy na sprzedaż atrakcyjnie umiejscowioną działkę W miejscowości wielka wieś W gminie główczyce, w powiecie słupskim O powierzchni 4000 M2. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa (w planie oznaczona symbolem mn/u) położona w Wągrodnie (gmina Prażmów) przy gminnej ulicy asfaltowej wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 505 m² 332,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetnie zlokalizowana działka z widokiem - centrum Trzebnicy Prezentuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek o numerach 2391 i 2320 o powierzchni 1505.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,46 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł972 m² 282,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawóz, gmina Solina na sprzedaż działka budowlana Na sprzedaż działka budowlana o pow. 9,72 ar na która wydane zostały decyzje o warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych.