dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

595 000 zł868 m² 862,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na osiedlu Bacieczki z gotowym projektem domu! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 552 m² 708,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna działka położona w miejscowości Wygoda, w gminie Karczew zaledwie kilkadziesiąt minut od Warszawy. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Domatówko, ul. Słoneczna działka 1000 m2 z mediami | wz pod dom jednorodzinny | blisko Pucka i morza Opis działki Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom z prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł8 941 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży dużej działki inwestycyjnej położonej w Częstochowie przy ul. Gminnej. Nr ewid 660/20, obręb 0428 Cechy nieruchomości: powierzchnia: 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 987 zł17 238 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 u/p Dla terenów zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł7 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt dla dewelopera. Działka o powierzchni 7500 mkw w regularnym kształcie. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł4 983 m² 119,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana 4980 m | Zabudowa jednorodzinna (26.MNe i 27.MN) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4980 m , położona na terenie objętym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł996 m² 179,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz nawet w kapciach po porannej kawie wyjść na grzyby na własnej działce. Weź od razu dwa koszyki, żeby nie wracać do domu. Musisz też zbierać bardzo ostrożnie, by nie zadeptać setki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 47885 m 2 w miejscowości Stary Łajszczew. Korzystnie położona bezpośrednio przy drodze dk70. Teren nie jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wesołej na osiedlu Stara Miłosna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na odpoczynek nad jeziorem - działka rod na sprzedaż! Na działce oprócz miejsca do odpoczynku stoi murowany domek, na który składa się kuchnia, pokój, łazienka oraz spory taras. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 288 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1300 m2. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, położona wsród lasów, kilka kilometrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

171 841 zł719 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie do sprzedaży na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji - Mszczonów, ul. Północna! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 100 m² 135,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - działka przy uzdrowisku wapienne W beskidzie niskim w Gminie nowopowstające Kąpieliska Sękowskich basenów geotermalnych! W pobliżu sklep, basen, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł14 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad hektar możliwości , niepowtarzalne siedlisko z budynkami gospodarczymi. Wyjątkowa okazja do nabycia duża prawie półtora hektarowa działka położona na skraju małej podlaskiej wsi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł11 733 m² 106,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** bielsk podlaski * przy nowo budowanej południowej obwodnicy ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w Bielsku Podlaskim przy nowo budowanej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 179 000 zł28 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny, magazyny, produkcja, przemysł Teren o powierzchni około 2,9 ha, wymiary 127 m szerokości, 228 m głębokości Teren objęty planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 003 m² 219,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jednym z bardziej poszukiwanych miejsc na budowę domu są właśnie Rozgarty. DK 80 to jak na razie kierunek gdzie w godzinach szczytu nie ma zatorów. W Rozgartach nowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka recreacyjna Z domkiem W kruszynie krajeńskim twoje miejsce na wypoczynek blisko natury! opis nieruchomości: ta rekreacyjna działka rod o powierzchni 365 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

331 500 zł1 950 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna zielona okolica blisko Kampinowskiego Parku Narodowego. Działka przy lasku, dłuższym bokiem przylegająca do asfaltowej drogi z dostępem do mediów. Zgodnie z nowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 639 200 zł13 196 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości wyjątkowa okazja inwestycyjna działki o łącznej powierzchni 132 ary, położone w dynamicznie rozwijającej się części Boguchwały. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości na przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 25 ara z Miejscowym Planem Zagospodarowania pod zabudowę Jednorodzinną. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka położona w miejscowości Miękowo w pobliżu Goleniowa w niewielkiej odległości od lasu. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 001 m² 62,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 3000 mkw, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 600 m² 132,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane i rolne Tarnów, dzielnica Krzyż, ul. Wilcza Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni blisko 1 ha, położonych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 600 m² 593,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1600 m2, położoną w Truskawiu, malowniczej i cichej lokalizacji otoczonej lasem. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 964 m² 504,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dolnośląskie, gm. Kobierzyce, ślęza ul. Brzozowa szybki dojazd do A4 2p/u - tereny obiektów produkcyjnych, zabudowy usługowej mpzp - uchwała nr XXXI/584/2021 rady gminy kobierzyce z dnia 27.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 008 m² 248,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 2008 m2, zlokalizowana w Suchaczu ul. Portowa. Lokalizacja Działka budowlana z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł801 m² 198,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona w jednej z najbardziej widokowych części Rabka-Zdrój - Słone, ul. Poniatowskiego. To miejsce, w którym poranki zaczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 600 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulina   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

99 935 zł800 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Działka budowlana 800 m z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m (oznaczona literą C), położona.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działkt budowlane o powierzchni od 10 a do 12 a, zlokalizowana w Chobieni (gm. Rudna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Rudna, teren oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł11 739 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 1,18 ha w miejscowości Gurba, gmina Mszczonów. Działka położona w pobliżu trasy nr 8 Warszawa - Katowice. Media w drodze, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 465 m² 283,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Grajewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2465 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Grajewa.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 199 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka Zaczarnie, gm. Lisia Góra. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Zaczarnie, w gminie Lisia Góra, z szybkim i wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

199 250 zł797 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej z widokiem na las. Proponujemy działki o następujących metrażach: 797m, 811m, 864m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3140 m w miejscowości Dąbrówka Ług, powiat siedlecki. Działka ta stanowi idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, piękno natury oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana o pow. 3448 m2, położona przy ul. Wesołej w Chrząstawie Małej. Numer działki 447/4, 447/7 plus udział w drodze 447/5 Możliwość zakupu całego areału.

Szczegóły ogłoszenia

269 360 zł1 036 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 1036 m2 w Łęgach, zabudowa jednorodzinna, zbiornik bezodpływowy, prąd przy działce , wodociąg w drodze przy działce.Dojazd drogą wyłożoną płytami Jumbo, Na Świdwie".

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka może.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość działka inwestycyjna położona przy ul. Sucharskiego w Przemyślu. Na działce prąd i studia z wodą. Działka z dostępem do mediów i do drogi.