dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

120 000 zł2 035 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2035 m2 , numer działki 194/10, obręb Płonica, z pięknym widokiem na Góry Złote i Bardzkie. Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

136 950 zł1 245 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 245m , położona w miejscowości Ługi Ujskie (woj. wielkopolskie, gmina Ujście). Cena: 136950 zł. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 010 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Główczyce w miejscowości Izbica. Izbica położona jest na Wybrzeżu Słowińskim niedaleko znanego kurortu jakim jest Łeba 12km Działka.

Szczegóły ogłoszenia

193 208 zł2 856 m² 67,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jeziorem Marzysz o domu nad jeziorem? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ciche i spokojne miejsce w gminie Zabłudów Polecamy Państwu jedną z sześciu aktualnie dostępnych na sprzedaż działek położonych w miejscowości Folwarki Tylwickie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar. Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjna w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich, w Mąchocicach Kapitulnych - 15 minut od Kielc. Idealna pod inwestycję - domy jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 842 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m , położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł841 m² 1 783,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki usługowe nr 82/3 i 79/9 w Gdańsku Brętowie o łacznej powierzchni 841m2. Aktualny mpzp: teren usługowy - dopuszcza się: 1) parkingi i garaże dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 129 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kawałku ziemi, który łączy spokój z możliwością rozwoju? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę - działkę rolno-budowlaną położoną na pograniczu Dąbrowy Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 820 m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna, położona pośrodku kaszubskich lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł879 m² 602,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 879 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej okolicy, około 1,5 km od trasy ekspresowej S8. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

117 480 zł1 000 m² 117,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękne działki! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4 działki budowlane na sprzedaż znajdujące się w miejscowości Brzyście (gmina Jasło) spokojnej, zielonej miejscowości zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 693 340 zł9 982 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kajetany, gm. Nadarzyn - oferuję do sprzedania kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni netto 9982m2. Sprzedaż tylko w całości! Oprócz działek właściwych w cenie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podlasie, kaczały: działki budowlane w sercu natury - Dolina Górnej Narwi Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Kaczały (gm. Narew, powiat hajnowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 692 m² 173,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 692 m , położoną w miejscowości Boleścin bliska okolica Świdnicy. Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 400 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka O powierzchni 5290 m2 Z warunkami zabudowy. NA działce jest piękny staw. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, bardzo ładnie usadowiona działka budowlana w Walimiu. Działka położona jest przy samym lesie, z dala od gęsto zabudowanego centrum Walimia, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 288 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 12,88 ar, położonej w miejscowości Szklary, gm. Hyżne. Szczegóły oferty: - numer działki: 897/3.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 630 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1630 m2. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

11 570 400 zł9 642 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 9 642 mkw., położonego w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 572 m² 1 011,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikatowa działka inwestycyjna. Świetna lokalizacja przy al gen. Andersa, sąsiedztwo stacji benzynowej. Pozwolenie na budowę I projekt budowlany W cenie. Działka o powierzchni 1572 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa przy dk35 Szczepanów, gm. Marcinowice (pow. świdnicki, woj. dolnośląskie). Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej dk35, na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce nad morzem! Działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł4 567 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 45,67 arów w trzeboszowicach gmina paczków 48-370, dokumenty do sprzedaży uregulowane notarialnie i sądownie. W odległości do 35 m dostęp do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1053 m2 w Słotwinie- słoneczna z bajkowymi widokami na Skrzyczne i panoramę Beskidów. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 741 m² 47,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek rolnych z aktualnymi warunkami zabudowy, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w powiecie bielskim ,gminie Wyszki we wsi Samułki Małe. W 2025roku właściciel uzyskał warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Powierzchnie działek:3000m2 Każda.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł9 539 m² 157,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Sobuczyna przy ul. Szafirowej. Nr działki: 56/1, obręb: sobuczyna Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoja przestrzeń, twoje zasady działki 2000 4000 m , Dobieszczyzna Czasami wszystko zaczyna się od jednej decyzji. Od miejsca, które daje Ci przestrzeń, żeby w końcu żyć po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1001 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy! Ostatnia wolna działka na nowy osiedlu przy ul. Malinowej. Uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1050m położonej w spokojnej i malowniczej wsi Łubowo ul. Brzozowa gmina Borne Sulinowo. W planie zagospodarowania przestrzennego działki.

Szczegóły ogłoszenia

230 580 zł1 647 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 148/8 o powierzchni 1647m2 w miejscowości Jesionka, gmina Wiskitki , położona przy stacji pkp, skąd dojazd do centrum Warszawy zajmuje godzinę (zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł820 m² 242,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w ofercie działka pod budowę domu w Łochowie. Wielkość 820 mkw. Wydane warunki zabudowy. Prawa strona, tereny spacerowe, ciche. Media: prąd: jest Woda: jest Gaz: jest lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 724 m² 78,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2724 m , położona w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 796 m² 153,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 18 arów w Palikówce gmina Krasne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, oddalona zaledwie 8 km w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł2 400 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2400 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniacza z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Nieruchomość położona jest w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/8 oraz 498/9 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.