dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 008 ogłoszeń

102 000 zł1 450 m² 70,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Informacje podstawowe Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Rodzaj ogrodzenia: brak Działka zadrzewiona: nie Warunki glebowe: teren suchy Klasa ziemi (działka.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, które zapewni Ci spokój, prywatność i bliskość natury? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Bez prowizji na sprzedaż dostępne są atrakcyjne działki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł1 200 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home Expert oferuje na sprzedaż piękną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach. Działka w pełni przygotowana do budowy. Brak potrzebnych zgód na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 059 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń). Działka położona jest w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1615 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł10 400 m² 127,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,04 ha w centrum miejscowości Regulice, gmina Alwernia. Teren objęty aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 338 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Libiąż Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położna w Libiążu w rejonie ulicy Jaskrowej. powierzchnia: 3338m 2 , wymiary w przybliżeniu: 25 x 120m, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

185 397 zł2 131 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki budowlane położone niedaleko Wieprzyc pod Gorzowem Wielkopolskim. Obręb : Jeżyki przedmiotem oferty jest działka O pow. 2131 m2, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł4 447 m² 786,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4447m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szczecińskiej w Słupsku. Nieruchomość gruntowa uzbrojona w media.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł7 940 m² 213,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość w rewelacyjnej lokalizacji w Tomaszkowicach pod Wieliczką. Sprzedawaną nieruchomość stanowi działka budowlana w miejscowym planie oznaczona symbolem mn.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł624 100 m² 7,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zakochasz się! Działka z widokiem na Połoniny 62,41 ha aby się zakochać - oglądnij wideo poniżej zdjęć! Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cudownie położona działka w Bieszczadach,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 224 m² 71,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 2224 m2 w Łępicach pod Pułtuskiem. Bardzo atrakcyjna rozwijająca się okolica z ogromnym potencjałem. Na działkę wydane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł503 m² 534,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną nr 9 (obręb 45) o powierzchni 503 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

71 700 zł957 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

335 097 zł12 411 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki rolno-leśne z potencjałem inwestycyjnym Przepitki, gm. Nowe Miasto, pow. płoński Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 12 411 m2, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Karkonosze - Jelenia Góra Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1179 m , położona w spokojnej i malowniczej części Jeleniej Góry. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka budowlana o pow. 1041 m2 w Woli Pasikońskiej.(43 km od Warszawy, 15 km do Sochaczewa, 20 km do Błonia,8 km do Żelazowej Woli). Dla działki uzyskano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na spzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1030 m2 położona w miejscowości Sulejówek, w gminie Nowy Dwór Mazowiecki. Składa się z dwóch działek o powierzchni 515m2,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł924 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dostępem do mediów | Kamionka Wielka Spokojna okolica | media w zasięgu | Możliwość podziału | Blisko lasu i miasta Na sprzedaż działka w całości budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki z warunkami zabudowy - Krężoły, gm. Złotniki Kujawskie - droga asfaltowa - media! Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 717 mkw. i 1223 mkw. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych usytuowanych przy ulicy Konwaliowej. Na sprzedaż oferujemy łącznie trzy działki: - pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży posiadam duża działkę położoną w miejscowości Bystrzyca gmina Iwierzyce. Działka ma powierzchnię 2000 m2 w kształcie prostokąta wymiarach: szerokość 33 metrów, długość.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 626 m² 375,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1626 m2. Super lokalizacja! Bydgoszcz Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 511 m² 9,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia w Tarnawie Dolnej (gm. Zembrzyce) działki leśne o łącznej pow. 55,11ar (5511m2) o przeznaczeniu w planie miejscowym zl - las, działki o numerach, powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

707 730 zł4 566 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł820 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tumlin-Dąbrówka , w gminie Miedziana Góra , zaledwie kilka kilometrów od centrum Kielce. Powierzchnia: 820 m Cena: 150.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinego. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. +.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł9 965 m² 16,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoja Przestrzeń w Sercu Natury Działka w Błoniu Odkryj wyjątkową działkę, która łączy spokój zielonej okolicy z komfortem życia blisko miasta. Położona zaledwie 13 km od Tarnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 000 zł6 200 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz widokowej działki w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę z przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 250 m² 396 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Bardzo ładna, kształtna działka budowlana, położona w Góraszce; wśród zieleni i nowych, eleganckich domów. Obowiązuje bardzo korzystny miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 063 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Korona Real Estate Oferta objęta klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zabudowanej budynkiem o powierzchni 476 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 100 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięć działek budowlanych, każda o powierzchni ok 2100m2. Ciekawe i ładnie położone działki w kształcie prostokąta. Główna droga asfaltowa, pierwsza i ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł13 165 m² 4,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny z lasem. Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 1.3165 HA w Mąkolicach, gmina Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski. Część działki - 0.126 HA stanowi około 20.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 000 zł2 644 m² 398,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2644 m2 położona w bardzo dobrej lokalizacji w Bąkówce koło Piaseczna. Możliwość wybudowania na działce domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł901 m² 229,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlana 901 m2 w pożądanej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 300 m² 14,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta działka rolna z warunkami zabudowy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej, druga linia zabudowy. Działka ma powierzchnię 774 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 495 m² 93,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w otoczeniu natury Nowe Paski, gmina Teresin Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, mam dla Ciebie idealną propozycję! Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł925 m² 128,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości quality prezentuje Państwu na sprzedaż niezwykle ustawny grunt budowlany położony w sercu natury w miejscowości Obelzanki (gmina Wronki). Działka o numerze.