dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

215 000 zł750 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki obok siebie o powierzchni 7,6 ara każda. Teren posiada wydzieloną drogę dojazdową, a dodatkowo zapewniona jest współwłasność w drodze, co gwarantuje swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł1 000 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom bez kompromisów projektowych? Ta nieruchomość daje realną swobodę budowy. Na sprzedaż działka budowlana 1000 m nr 373/13 przy ul. Diamentowej w Dzbeninie. Front aż.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 800 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Buławka Działka 3 800 m2 Szerokość około 20 m Widok na góry Las Cena: 70 000 zł Pewel Wielka Buławka - teren rolno-leśny, częściowo zadrzewiony o pow. 3 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

244 920 zł2 041 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferowana na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Przyłęk koło Nowego Tomyśla znajdująca się bezpośrednio na linii lasu. Działka o numerze ewidencyjnym 141/22 ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 250000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

145 800 zł972 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 9,72 ara, położona przy ul. Pogodnej w Jarosławiu. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 077 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 20,77 ara położoną w Jordanowie. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego około 13 arów to teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działki rekreacyjne z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3054 m Jeżów Sudecki Miejsce z pięknymi widokami, ciszą i przestrzenią - coś wyjątkowego! Duża działka budowlana z widokiem na górę Stromiec, tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł4 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Zabudowa bliźniacza 14 lokali po 138 m2 = 1940 pum. Wszystkie uzgodnienia z gestorami sieci oraz drogi. Building plot with a valid.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł15 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy grunt o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w miejscowości Czeremcha, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co znacząco skraca i upraszcza proces.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł686 m² 371,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Działoszyn, ul. Sikorskiego Działka nr ewid. 689, obręb 0002 To.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko naszym biurze! Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Godzięcin, gm. Brzeg Dolny o pow. 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 5000 mkw położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obrębie miejscowości Żerniki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 178 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wólka Krasienińska, powiat lubartowski, gmina Kamionka. Świetna lokalizacja, w pobliżu dużo terenów zielonych, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł20 250 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka leśna o powierzchni 20.250 m2, położona Hucie Kalnej , gmina Czarna Woda, powiat Starogardzki. Działka lekko nachylona, nieogrodzona, droga dojazdowa polna, w sąsiedztwie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

1 ha działki rolnej w gminie Szerzyny Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 10000 m2, położona w malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1662 m gumina / niemcza zamiana / raty możliwa zamiana oraz płatność W ratach Bez udziału banku i bez badania zdolności kredytowej Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną i widokową działkę w Łomnicy. Nieopodal nowopowstająca zabudowa rekreacyjna. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 200 m² 195,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, zielonej okolicy. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na komfortowy dom zarówno jednorodzinny, jak i z częścią usługową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł7 400 m² 26,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna z możliwością przekształcenia, 4 kilometry od miejscowości Gryfice. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 786 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w Połomi do sprzedania. Paramenty nieruchomości: > nieruchomość gruntowa o powierzchni 3786 m2 > w kształcie zbliżonym do trójkąta. > media: prąd. > działka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 886 m² 116,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Kleczew, objętej mpzp. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 2886 m2 Typ działki: budowlana Media: kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

18 arów Dojazd asfaltowy Prąd na działce Możliwość podziału Wniosek o wz Lokalizacja Gorzyce, gmina Żabno Działka znajduje się w spokojnej, zielonej części miejscowości Gorzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 777 m² 323,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową w sercu Karkonoszy - Lokalizacja: zachełmie, ul. Podzamcze - Powierzchnia działki: 2777 m - Cena: 899.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł7 400 m² 102,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 7400 m2 położonej na terenie gminy Somianka, w najwyższej części usytuowanej nad Bugiem.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 145 m² 178,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grajów, gmina wieliczka, działka budowlana O pow. 1145 m 2. Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł660 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane położone w miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik. W mpzp obie działki posiadają oznaczenie o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 900 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy Zarzecze, gm. Nisko | spokojna okolica, blisko natury Biuro bip Smart prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni ok. 1900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 ar Miejsce to obrzeża miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media przy drodze asfaltowej lub na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod Piotrkowem Trybunalskim ponad 5 hektarów ziemi z potencjałem! Szukasz dużej działki rolnej w strategicznej lokalizacji? Prezentujemy unikalną ofertę gruntu o powierzchni 5,1648.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu pod miastem ,ale przeraża Cię dojazd? W naszej ofercie idealne działki pod budownictwo jednorodzinne. Wyrwij się z zatłoczonego miasta i zamieszkaj w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

143 946 zł1 454 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki wodokowe W sąsiedztwie nowych domów - wola rafałowska. Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 14.54a i 16.58a z wydanymi Warunkami Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość znajdująca się na obrzeżach miasta, z dobrym dojazdem - początkowo drogą gminną, asfaltowa, ostatnie 30 metrów drogą utwardzoną, również należącą do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 087 m² 246,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni 6087 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mazury | 4,5 ha z dostępem do jeziora | Gotowy potencjał inwestycyjny Są oferty, które ogląda się dla inspiracji i są takie, które od razu uruchamiają pomysł na biznes. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł13 504 m² 38,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna 13504 m2, położona w miejscowości Kobylasz/ Linia. Piękne, ciche miejsce do zamieszkania, w sąsiedztwie domy letniskowe jak i mieszkalne. nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

169 800 zł3 396 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana w miejscowości Cegłów gm. Baranów pow. Grodziski o wym. ok. 113 x 30 m . Teren wg. Studium Uwarunkowań gm. Baranów w całości oznaczony symbolem mn 2 /.

Szczegóły ogłoszenia

3 491 600 zł8 729 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.339160, 21.018714 Białołęka/Szamocin, ul. Osieki numery ewidencyjne 29/6 + 30/2, obręb 4-16-41 Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 400 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Poczesnej, w bliskiej odległości od Auchana przy ul. Rolnej, o powierzchni 10400 m2. Oferta! 0% kup bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij