dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

910 000 zł1 991 m² 457,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty, jest atrakcyjna działka budowlana, malowniczo położona pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Kamieńskim, w sosnowym lesie. Na części sąsiadujących działek powstały.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł52 403 m² 171,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż duża działkę przemysłową o powierzchni 5,24 ha Działka jest bardzo atrakcyjnie usytuowana - znajduje się przy głównej drodze nr 434 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

472 500 zł2 500 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2500 mkw w Zbrudzewie/k Śremu. Działka powstanie z podziału działki nr 310/5- możliwość wydzielenia działki od 1000 mkw-2500 mkw!.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 347 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1347 m2. Jej wymiary to 33.60 metrów szerokości na 40.1 metrów głębokości w drugiej lini zabudowy. W całości objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 607 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej ka1p/00082915/2 prowadzonej przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 330 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najdziszów, gmina Mierzęcice, na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka 7900 m - Michale, gm. Dragacz Oferujemy działkę o numerze ewidencyjnym 74/2 i powierzchni 7900 m , położoną w spokojnej, zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki budowlane w Wodzisławiu Śląskim - Zawada. Powierzchnia działek: 1. 968 m2 - 87.000 zł 2. 1037 m2 - 93.000 zł - sprzedana 3. 1116 m2 - 100.000 zł 4. 990 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 33,95 ara zlokalizowana w miejscowości Nowa Wieś Szlachecka, gm. Czernichów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 26m/.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 761 m² 57,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja Na sprzedaż działka w miejscowości magdalenka/karczemka gmina Dobrcz. Charakterystyka Powierzchnia działki 2760m2. Częściowo zadrzewiona, samosiejki do usunięcia. Do działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł2 579 m² 83,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania przestronną działkę w Hażlachu o nieregularnym kształcie. Działka o powierzchni 2579 m2 zaopatrzona jest we wszystkie media. Przeznaczenie działki: pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 820 m² 274,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana. Nieruchomość i powierzchni ponad 1800m2, prostokątna o wymiarach 44 m x 41 m Dla terenu sporządzono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł17 900 m² 3,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 1,79 ha położona w miejscowości Tarnowo, gm. Suchań, woj. zachodniopomorskie. Grunt o kształcie czworokąta, dojazd drogą gminną gruntową. Klasy bonitacyjne: ivb,.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł971 m² 107,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Skrybicze, gmina Zabłudów, woj. podlaskie. Świetna lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 400 m² 79,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m , położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 063 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas! Umów się z nami na prezentację nieruchomości! Telefon   . Na sprzedaż działka o powierzchni 1063 m2 znajdująca się w Obórzni, gmina Łabiszyn. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

70 150 zł6 400 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 64 ar Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 265 m² 423,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8265m2 w Łodzi. Właściciel wyraża zgodę na oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł17 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 1,74 ha położona na terenie miejscowości Konina w gminie Niedźwiedź. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do litery L;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek (własność) do kupienia w całości lub pojedynczo, znajdujący się przy ul. Dereszowej w Dobrej gm. Dobra o następujących powierzchniach: działka nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 204 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 32,04 ara , położona w miejscowości Pantalowice (gmina Kańczuga, powiat przeworski, województwo podkarpackie). Działka widokowa, położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

13 986 000 zł42 000 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 4 ha, wymiary działki 433x92 Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł14 749 m² 474,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź - Aleksandrowska | 2 działki inwestycyjne łącznie 14 749 m | wz na halę, stację paliw, wniosek na pawilon handlowy Wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwie sąsiadujące działki.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy prawo korzystania do działki o powierzchni ok. 3ary położonej na terenie ogródków działkowych w Krośnie. Na działce posadowiony jest drewniany domek rekreacyjny. Działka zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 312 m² 532,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tykocin to jedno z najpiękniejszych miast Podlasia, gdzie czas zatrzymał się w miejscu. Z Warszawy (170 km) jedzie się tu niecałe dwie godziny. Białystok oddalony jest o 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł979 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki usługowej w Rzewnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 979 m , z przeznaczeniem pod usługi turystyczne, letniskowe oraz pensjonatowe (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

227 850 zł1 519 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | Turowice | działka | gmina Konstancin - Jeziorna | 1519 m2 | 227 850 zł Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1519 m2, znajdująca się w gminie Konstancin -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 961 m² 18,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę siedliskową położoną w malowniczej części Głobikowej.Działka o powierzchni 0,5961 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 600 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

##### kontakt agata mrożek   #### działka Z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, obecnie W opracowaniu mpzp, położona na skarpie Z pięknymi widokami, dla.

Szczegóły ogłoszenia

316 050 zł903 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

4 działki Bieszczady Werlas 9ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Działki widokowe OPIS NIERUCHOMOŚCI : 1. Działka - 9,03ar.- WZ mieszkalny + rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 100 m² 320,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 016 m2, położona w Rumi przy nowo wyremontowanej ul. Kazimierskiej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Dogodny i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3.780 m2 zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 4 km od Kołobrzegu , ok. 5 km od morza działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

301 435 zł3 173 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

75 350 zł1 507 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek w malowniczej miejscowości Chełmica Duża, położonej nad pięknym jeziorem. Oferujemy pięć działek o różnej wielkości, idealnych do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 680 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub bliźniaka! gm. Konopnica - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1680m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 133 m² 280,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta , słomniki, 21,33a działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem indywidualnym na dom jednorodzinny. Super oferta dla dewelopera pod bliżniaka lub dwa domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł3 300 m² 396,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(wz) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł8 100 m² 76,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jasień przy ul. Sądeckiej tuż przy granicy miasta Brzesko. Działka nr. 1562 o powierzchni 81 arów. Wydane Warunki Zabudowy na 9 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł272 m² 1 430,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy. Działka budowlana o pow.272m2 w centrum Rumi. Działka posiada pozwolenie na budowę domu (3 kondygnacje -piwnica, parter i piętro) z płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 577 m² 156,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami W krakowie ul. Kamienna 8, 30-001 kraków ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: nieruchomości położonej w Wolbromiu, na którą.