dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

389 000 zł4 717 m² 82,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika! Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 580 000 zł4 493 m² 1 464,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Do sprzedania prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4493 mkw, zlokalizowanej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

733 440 zł6 112 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6112 m2 w miejscowości Kuligów, w gminie Dąbrówka, w powiecie wołomińskim. Teren znajduję się pomiędzy dwiema drogami, jedna z nich jest.

Szczegóły ogłoszenia

146 276 zł1 508 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 1508 m . Działka: o pow. 1508 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 916 m² 198,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana usytuowana przy ulicy Topolowej w uroczej miejscowości Żelechów. Wjazd na działkę od strony północnej. Zgodnie z planem zagospodarowania działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 062 m² 91,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania zgrabna działka budowlana o powierzchni 20,6 ara na skrzyżowaniu ulicy Wiśniowej i Leszczynowej w Polance Wielkiej. Działka położona w pierwszej linii zabudowy, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nie za duża nie za mała, rzec można kompaktowa, działka budowlana usytuowana w kompleksie 36 podobnych działek zlokalizowanych tuż przy rzece Wymykacz (dopływ Narwi) na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł950 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Chojnik, gmina Gromnik, województwo Małopolskie o powierzchni ok 9,5 ar. Media na sąsiedniej działce. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pszczółkach teraz w niższej cenie z garażem. Zapraszam Państwa do zakupu działki w Pszczółkach wraz z garażem widocznym na zdjęciach oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.988083, 21.164667 Góra Kalwaria, ul. Leśna Numer Ewidencyjny 22/18, obręb 14-02 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 386 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną w Jeżowie Sudeckim w bardzo atrakcyjnej cenie. Działka o pow. 3054 m2 jest płaska, dobrze nasłoneczniona. Posiada ona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domu, zaledwie kilka minut od jednej z najpiękniejszych polskich plaż? Szukasz działki, na której możesz zacząć budowę od zaraz, bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu nad Morzem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1285 metrów kwadratowych położona w miejscowości Karwieńskie Błoto I, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 912 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3912 m2 wym. 44x89. Media woda, gaz, prąd ( skrzynka na działce) Nr oferty 420/dz/b Kontakt: paweł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość leży bezpośrednio przy węźle autostrady A1, do Gdańska godzina autostradą, do Grudziądza 20 min drogą krajową 91. Pełna infrastruktura: sklepy (dino, biedronka), apteki, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł988 m² 708,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w świetnej lokalizacji, blisko lasu, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą! Doskonała propozycja inwestycyjna. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

248 400 zł2 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Cena zawiera podatek vat! Brak opłaty 2%pcc u notariusza! Atrakcyjna działka przy lesie, o pow. 2070 m2, w przepięknej lokalizacji w Mironicach, gmina Kłodawa, 10 km od Gorzowa Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję wyjątkowy kompleks 15 działek w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów. *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już odrolniony i przekształcony na.

Szczegóły ogłoszenia

250 600 zł2 506 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2506 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 800 zł2 644 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Usługowa Wypędy Na sprzedaż działka w miejscowości Wypędy o powierzchni 2644 m2 oraz wymiarach 67x40 m Działka posiada mpzp o przeznaczeniu up przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod Warszawą w miejscowości Wilcza Góra, składa się z 2 połączonych dzialek: nr 20/4 o pow 1056m klasa gruntow 5 mpz mieszkalna jednorodzinnna, oraz 2 dzialka obok 20/5.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 151 m² 149,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1151 m Świniowice, gmina Tworóg Na sprzedaż działka o powierzchni 1151 m , położona w miejscowości Świniowice (gmina Tworóg), nr ewidencyjny 730/3.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 421 m² 351,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Brwinowie przy ul. Kępińskiej (powiat pruszkowski). Działka w zielonej części Brwinowa, częściowo zadrzewiona zlokalizowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu 85 arową działkę położoną w malowniczym otoczeniu lasów oraz łąk. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Grąblin z dala od głównej ulicy. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 013 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna atrakcyjna lokalizacja! Mam do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 0,2013 ha, położoną w miejscowości Kiślaki w gminie Tykocin, z dogodnym dojazdem.