dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

42 500 zł8 340 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*2 Działki Leśne*8430 m2 Na sprzedaż 2 działki leśne w powiecie wysokomazowieckim. 1)działka o powierzchni 0.0650ha -las sosna ok 70-letnia Dojazd drogą utwardzoną klasoużytki ; Ls-V.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wambierzyce - działka na sprzedaż Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż w urokliwej miejscowości Wambierzyce- wieś w Polsce, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł56 300 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna pod produkcję, magazyn lub usługi! Na sprzedaż działka o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w miejscowości Pszczółki (woj. pomorskie) w rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

155 100 zł1 167 m² 132,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicach Żarowa. Działka o powierzchni ok. 11,7 ara oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Przedmościu, gm. Głogów, woj. dolnośląskie. Wymiary ; 28.6m *38.25m= 10.53 ar Przedmiotowa nieruchomość jest zabudowana budynkiem gospodarczym przeznaczonym do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

85 080 zł709 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek objętych mpzp pod budownictwo jednorodzinne, położone na płaskim terenie umożliwiającym łatwą budowę i bezproblemowy dojazd. Plan pozwala na zabudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 771 m² 104,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż działki 455/21 oraz 455/23 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja. Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 876 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w Brwinowie o powierzchni 3.876m2 i wymiarach 31 x 120 Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania. Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa do budowy! Działka z pełnym uzbrojeniem przy drodze asfaltowej Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, gdzie formalności nie spędzą Ci snu z powiek? Ta oferta jest dla Ciebie. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

827 400 zł3 940 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 3940 mkw (wymiary ok.141x28 m) położona w sołectwie Łubna (gm. Góra Kalwaria), rejon ul. Janówek. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 422 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród sosnowego lasu. Szukasz pięknej, leśnej działki, z dala od zgiełku miasta? Lubisz zaszyć się w sosnowym (niealergicznym) lesie i wsłuchiwać się w śpiew ptaków?.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 600 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Tylko 60 tys za działkę 16 arową Z mzpz! konkurencyjna cena! gmina wierzbinek! zostały tylko 3 działki! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł31 856 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Bolumin. Działka o powierzchni 3,1856 ha, klasa riiia i riiib. Możliwość zakupu mniejszych działek o powierzchni: 1,0845 ha 1,0783 ha.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 919 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę o powierzchni 4919 m2, położona w Wałbrzychu (dzielnica Szczawienko). Możliwe sposoby zagospodarowania: produkcja, usługi, powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 700 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Lublińcu, o powierzchni 3700m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Cena podlega negocjacji. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.177 m2, położona w Bydgoszczy-Czyżkówko (ul. Łubinowa), na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1100m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Park nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 68 ar - Rzeszów, budziwój ul. Budziwojska. Numery działek:   Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 900 m² 33,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość rekreacyjną zlokalizowaną w malowniczej Leśniówce (gmina Chorkówka, powiat krośnieński). Nieruchomość położona w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł687 m² 312,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę na nowym osiedlu, piła Dobrzyca. Działka w pełni uzbrojona woda gaz prąd, w pobliżu oświetlona ścieżka rowerowa, las i rzeka. Oddalona 2.5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 586 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dębowiec ul. Cieszyńska - przestronne działki budowlane (1586 m ) z pełnym uzbrojeniem. Cisza, dogodny dojazd i świetna lokalizacja. Szukasz miejsca na budowę domu, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 6536 m2 położonej w miejscowości Rożnowo Nowogardzkie. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną. Dla działki została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 249 m² 219,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 052 m² 303,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dwie działki (razem z sąsiednią). Działka o powierzchni 1052 m idealna do szybkiej zabudowy! Doskonała lokalizacja szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę w Brzączowicach. Działka ma powierzchnię 7 ar. Ma kształt trójkąta. Znajduje się przy drodze asfaltowej. Z działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł20 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 2,00 ha, położoną w przemysłowej części miasta Konin obręb Maliniec. Lokalizacja Grunt inwestycyjny położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 332 m² 60,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m w skład w której wchodzi działka gruntu 737/40 zapisana w księdze wieczystej gl1y/00139479/3.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 887 m² 594,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Kołobrzeskiej. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - minimalna działka budowlana 1600 m, czyli można.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 000 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki z zatwierdzonym projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dla obszaru, na którym znajdują się działki uchwalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł1 772 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka położona w spokojnej, lecz jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Rumi. Zgodnie z obowiązującym mpzp, nieruchomość może być zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 404 m² 78,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działki położone w urokliwej miejscowości Święcko. Święcko wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł822 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 9 działek budowlanych - Żychce, blisko jeziora Na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,57 m² 8 176,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 3657 mkw w miejscowości Młoszowa przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość usytuowana jest ok 160m od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

456 840 zł3 807 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta skierowana dla inwestora, który poszukuje gruntu w dobrej lokalizacji, ze wszystkimi mediami. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- okazja! - super cena! - 150zł/m2 Malownicze i ciche miejsce, wśród pól, lasów oraz szlaków konnych dla osób ceniących otwartą przestrzeń i bliskość natury. Piękna okolica pośród.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł495 m² 1 507,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 495 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji. Blisko przystanki autobusowe, tereny spacerowe. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę narożnikową o powierzchni 10600 m (1,06ha) w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w Rzeżewie gmina Lubień Kuj.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| grunt rolny do sprzedania na powiększenie aerału rolnego. Szerokość 10m. Uwaga! Zmiany w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego - obecnie nie rolnik może nabyć nieruchomość rolną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne w Sędziszowie Małopolskim doskonała okazja! Oferujemy na sprzedaż działki inwestycyjne o powierzchni 1,6 ha w Sędziszowie Małopolskim, idealne pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 170 m² 299,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (wydana decyzja o warunkach zabudowy) o powierzchni 1170 m2, położona w miejscowości Czapielsk, na rozbudowującym się osiedlu domów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij