dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

124 000 zł1 048 m² 118,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Młoszowa, gm. Trzebinia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1048 m , położona w spokojnej i zielonej części Młoszowej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Kamienicy Polskiej przy ul. Kopalnianej, o powierzchni 1 000 m2. Działka : o pow. 1 000 m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania wz Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

243 900 zł1 800 m² 135,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckiego oraz 15 km od Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł908 m² 170,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własny zakątek między Kołobrzegiem a Koszalinem. Lokalizacja: na sprzedaż działki położone w spokojnej, zielonej okolicy - Śmiechów, kładno - zaledwie od 3 do 7 km od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 300 m² 4,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna położona w miejscowości Toki gmina Nowy Żmigród. Działka lekko pochylona widokowa porośnięta samosiejką. Powierzchnia działki 13 ar dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

192 500 zł2 162 m² 89,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Zawadzie(przysiółek Błotnik), gmina Syców. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2162 m , położoną w wiosce Zawada , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 047 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną we wsi Suliszowice gmina Żarki. Dane działki :pow.1047 m2 Szer. 28m długość 37m. Cena :124 000,00 zł. Działki położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 000 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W niewielkiej, spokojnej wsi Grodzisko, położonej w gminie Osieczna, znajduje się działka budowlana, która idealnie łączy wiejski klimat, bliskość natury i wygodę codziennego życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł891 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł924 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia działka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona w miejscowości Makówka ( gmina Narew). Bardzo dobra lokalizacja tylko 2 kilometry od miejscowości Narew.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 236 m² 44,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2236m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 500 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą utwardzoną Media: woda, prąd w drodze przy działce +.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 790 m² 154,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w wsi Kotórz Mały. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach ok 23m x 88m. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł50 455 m² 47,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren składający się z 3 działek o łącznej powierzchni 5,0455 ha Parczew, boczna ul. Polnej Działki o numerach 732, 733, 734, obręb Parczew Miasto Teren objęty mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 7835 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach 91 m x 89 m, płożona w miejscowości Kosinowo, gmina Włocławek, w malowniczym terenie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 063 m² 216,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1063 m , położona zaledwie 5 km od granicy Wrocławia. Usytuowana w Boniach, gmina Miękinia, działka gwarantuje idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę gruntu położoną w Giebułtowie, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł10 009 m² 359,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka pod aktywność gospodarczą o powierzchni 10 009 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

282 500 zł1 050 m² 269,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana niedaleko Krakowa w miejscowości Ochojno gmina Świątniki Górne. Działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***piękna działka z dala od zgiełku miasta nad Zalewem Siemianówka*** Polecam Państwu Piękną zagospodarowaną działkę położoną w malowniczej wsi Siemianówka gmina Narewka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 539 m² 153,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza i błogi spokój.! Działka budowlana o pow. 25 arów w podmiejskiej miejscowości w sąsiedztwie lasu Podlesie - Dereźnia Solska, gm. Biłgoraj Lokalizacja: atrakcyjne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł22 023 m² 6,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek o łącznej pow. 2,2023 ha, położonych w obrębie Żarowo, gm. Stargard. W skład całego kompleksu wchodzi 6 działek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 094 m² 265,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Głogówek (gmina Prudnik) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,1094 ha, położona w miejscowości Głogówek, w gminie Prudnik. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1664 m kw położona w Czarnowie koło Konstancina-Jeziorna. Działka ma wymiary 26 m x 63,8 m- dłuższym bokiem przylega do ulicy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 400 m² 101,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Stepnicy, to niewielkie miasteczko turystyczne położone nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się tu duża, strzeżona plaża z pięknym, długim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Krzyszkowice - o powierzchni 1100 m , 1200 m , 1250 m Działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego - mn1 Na.

Szczegóły ogłoszenia

208 320 zł1 302 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1302 m2 o wymiarach 36 x 38 m. Media w drodze prąd, woda, gaz. Działka położona wśród zabudowy mieszkalnej , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 884 m² 65,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W pobliżu łagowa lubuskiego! 900 metrów od jeziora trześniowskiego! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2884m2 położoną w pobliżu Łagowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania 50 000 m2 ziemi. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Chełmna, działki budowlane Dojazd drogą asfaltową Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł4 000 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta w Rabce-Zdrój, dzielnica Ponice. Działka w cichym miejscu, słonecznym, blisko szlaki w Gorce. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł791 m² 201,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7,91 ar, położoną w Dębicy przy ul. Budzisz. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Kleszczewie Informacje ogólne Na sprzedaż oferujemy piękną działkę krajobrazową o powierzchni 10 357 m (1,0357 ha), położoną w malowniczej miejscowości Kleszczewo.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł3 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 3000m, u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, gdyż składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 845 m² 130,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Zblewa Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1 845 m , położoną bezpośrednio przy ul. Kościerskiej, tuż przy dk 214.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu okazja, tania działka w boszkowie - cena 120.000 zł - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

15 759 772 zł80 407 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemyszł/młowa o powierzchni 80407m2 zlokalizowana w miejscowości Pszczółki. Nie ma mpzp, jest studium- strefa 4.PU - produkcyjno- usługowa. Właściciel wystąpił.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz ładnej działki niedaleko lasu, która zapewni Ci przestrzeń i codzienny kontakt z naturą, koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 220 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowym Gronowie, gm. Debrzno - z decyzją o warunkach zabudowy. Na sprzedaż już ostatnia działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 586 m² 94,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, położoną w miejscowości Będziemyśl, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 700 m² 234,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Istebnej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: zbocze. Dostęp do drogi publicznej.