dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 001 ogłoszeń

1 599 000 zł6 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko Wyjątkowa działka o powierzchni 6500 m położona w Książenicach, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, przy ul. Akacjowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł39 731 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę doskonale ulokowaną na obrzeżach Pabianic. To doskonały teren pod zabudowę dla osiedla domków jednorodzinnych. Na chwilę obecną prawo do zabudowy jest przypisane do połowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3300 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Kępy Kikolskej. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 139 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyżykowej. Nr działki: 699, obręb: 41 Radomsko Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 200 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Długie, gmina Szprotawa, działka 3200 m2, sprzedam, 150 000,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 081007_5.0006.406/4, położona.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 630 m² 109,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Głobino przy ulicy Głównej, zaledwie 4,5 km od miasta Słupska. Działka o powierzchni 1630 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 056 m² 851,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki na swój wymarzony dom lub terenu inwestycyjnego? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy zlokalizowaną przy zacisznej ul. Komety.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 564 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1521 do 0,4345 ha zlokalizowane w Marwicach gm. Lubiszyn, na granicy miejscowości Baczyna. Lokalizacja sąsiadująca ze stale rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł31 700 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rola z lasem w Wilczej - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę o dużym areale 31700m2 w Wilczej, gmina Pilchowice, powiat Gliwice, województwo śląskie. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

urokliwa działka w kształcie szerokiego prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy, atrakcyjnie zlokalizowana w pierwszej linii przy asfalcie, z doskonałym dojazdem do Płońska.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego! W ofercie działka usługowa położona bezpośrednio przy trasie Oleśnica Syców w miejscowości Poniatowice. Działka nr 70/19. Powierzchnia działki 1,36ha (13.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł458 m² 644,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białym Dunajcu / Poroninie Działka Poronin Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej na granicy Białego Dunajca i Poroninie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka Trzebinia, góry Luszowskie o pow 3710 m2 z warunkami zabudowy. - działka położona w Trzebini w Górach Luszowskich przy ulicy Chrzanowskiej o powierzchni 3710 m2.

Szczegóły ogłoszenia

224 763 zł4 587 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obroty | działka inwestycyjna | pow. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Expert Nieruchomości oferuje dwie działki gruntu pod zabudowę przemysłowo-składową ( symbol C-58ps ). Nowe Miasto Lubawskie, woj. warmińsko-mazurskie Działka nr 10 o powierzchni 7714 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 530 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej: lokalizacja: dąbrowa Białostocka Powierzchnia: 1 530 m Przeznaczenie w mpzp: 7mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

61 500 000 zł123 997 m² 495,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny obejmuje 12,3997 ha i jest położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

235 180 zł1 139 m² 206,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - Przyłęki Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 1139 mkw. oraz 2677 mkw., położone w cichej i spokojnej części Przyłęk. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł11 500 m² 3,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę w Nieceni gm. Sędziejowice. Działka o powierzchni 1,15ha składa się z gruntów V i VI klasy. Szerokość ok. 45m. Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł442 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł40 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 40 400 m2 w Sominach. Przedstawiam działkę rolną z lasem na Pojezierzu Bytowskim, na północnym brzegu jeziora Somińskiego na obrzeżach Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna ostatniea działka budowlana o pow.1051m2 przy ulicy Jaśminowej w Białuniu.Wydane warunki zabudowy (WZ),obecnie już jest wybudowanych pięć domów w tej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 600 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka na obrzeżach kameralnej wsi, otoczonej lasami, z widokiem na wodę. Położona zaledwie 50 m od brzegu jeziora Gil Mały. Działka posiada wydane są warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 300 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości-Apartament" Opiekun oferty Jan Kawiak tel.   Szanowni Państwo. Proponuję do sprzedania dużą działkę siedliskową o pow. prawie 20 000,00 m2. Działka ta podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 503 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży pięknie i widokowo położone działki budowlane w Cieszowie-gmina Stare Bogaczowice. Działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz z widokiem na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 000 zł2 935 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach bezpośrednio przy ul. Daszyńskiego. Działka o powierzchni 2935 m2 posiada kształt nieregularny zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 400 m² 229,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność prowadzić sprzedaż nieruchomości gruntowej o wyjątkowym położeniu idealnej dla osób poszukujących prywatności, bezpieczeństwa oraz większej przestrzeni w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czechowice dziedzice teren przemysłowy utwardzony cena 36,74zł/m 2 netto Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,7220ha położona w Czechowicach-Dziedzicach. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł55 000 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno - budowlana o powierzchni 55000 m2 położona w miejscowości Słubica Dobra , gm. Żabia Wola, pow. Grodzisk Mazowiecki. Działka w kształcie prostokąta 77.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 750 m² 79,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Jeśli szukasz działki gdzie powstanie dom w otoczeniu zieleni, z dal od ulic i miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie Parku Bolimowskiego. Lokalizacja. Działka położona jest w otulinie Parku Bolimowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

145 440 zł1 212 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy położona w cichej okolicy przy lesie. Skórka, gmina Krajenka Na sprzedaż działka o powierzchni 1212 m 2 , położona we wsi Skórka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród nowej zabudowy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Lokalizacja: stary Wielisław, dz. nr. 1488; 1491; 1492; 1497; 1498; obr. 0028 Stary Wielisław, am-4 Powierzchnia: 1250 m.kw. Przeznaczenie: mn - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 236 m² 970,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy deweloperów, dobra lokalizacja. Posiadamy w ofercie działkę pod zabudowę wielorodzinną z zagospodarowaniem terenu o pow. 1236 mkw w okolicach Osiedla "złote tarasy".

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m , położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł29 721 m² 117,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas działka inwestycyjna na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni 29721M2 na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy + projekt 4 bliźniaków możliwość podziału Szukasz działki z gotowym potencjałem deweloperskim? Ta oferta daje realną możliwość szybkiego wejścia w inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze ścianą lasu, warunki zabudowy, media. Dojazd drogą asfaltową. Światłowód! Piękna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij