dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 030 ogłoszeń

128 000 zł2 700 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana lub inwestycyjna- doskonała lokalizacja przy Via Carpatia. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) , z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Wielopole | gm. Olesno | powiat dąbrowski | Małopolska Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wielopole, gmina Olesno, powiat dąbrowski,.

Szczegóły ogłoszenia

255 600 zł1 065 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Gutowie Wielkim, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (wydane gotowe warunki zabudowy) lub usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,70 m² 21 982,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Głogoczowie niedaleko zajazdu Biesiada. Wymiary I parametry: - powierzchnia około 22,7 ara, - kształt prostokąta - równa powierzchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł36 000 m² 611,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjna zabudowana jest halą o pow. 8000 m2. Działka jest do sprzedaży wraz z umowami wstępnymi na wynajem 6000 m2 pod działalność handlowo- usługową. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m , położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 658 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową i usługową w malowniczej okolicy Ogrodzieńca Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w turystycznej okolicy Ogrodzieńca, w sercu Jury.

Szczegóły ogłoszenia

387 200 zł12 100 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,21 ha położoną w miejscowości Czarna, gmina Stanisławów. Nieruchomość o wymiarach ok 28 x 432 m, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna znajduje się w miejscowości Okuniew niedaleko ulicy Mokrej , w województwie mazowieckim. Obręb ewidencyjny działki-Okuniew, gmina Halinów. Identyfikator działk:.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 152 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 31 arów położoną nad rzeką Hoczewką , usytuowaną w malowniczej miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko lasu Do sprzedania działka wśród natury o powierzchni 1500m2, położona blisko lasu oraz nielicznej zabudowy jednorodzinnej. Doskonała alternatywa dla osób ceniących uroki.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł841 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce wśród natury działka budowlana przy lesie w Borucicach, niedaleko Wrocławia! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie zbudujesz dom swoich marzeń, w otoczeniu zieleni i śpiewu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł11 973 m² 30,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z własną linią brzegową nad jeziorem Luterskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na kolonii wsi Pierwągi w pow. olsztyńskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cenowo działka położona w spokojnej okolicy, zaledwie 10km od Jasła 29 arów powierzchni zawartej w regularnej formie. Klasa gruntu łiv, możliwość uzyskania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł3 546 m² 83,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 35,46 ar położona w miejscowości Połomia, w bezpośredniej okolicy drogi E371, z szybkim dojazdem do S19 (węzeł Babica tylko 6 km). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 108 m² 121,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 1108 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł15 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę w Gliwicach(poza centrum) o powierzchni1,5 ha pod działalność handlowo-usługową. Opis nieruchomości. Działka znajduje się w Gliwicach w Łabędach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.618 m2 w miejscowości Wielki Sosnowiec gm. Łabiszyn. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budynek mieszkalny. W drodze dojazdowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 arów w Raciborowicach - widokowa, media obok, szybki dojazd do Krakowa ? Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń i spokój podmiejskiego życia - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 117 m² 107,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy (wz) o powierzchni 11,17 ara położona w Łańcucie. Teren idealny do budowy domów jednorodzinnych. To także atrakcyjna lokalizacja dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł527 m² 908,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 527 m , z projektem (pół bliźniaka)! - Gdańsk Łostowice, ul. Olimpijska/łyżwiarska największe atuty: działka budowlana w Gdańsku (łostowice) - 527 m Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W świetnej lokalizacji - gorzów wlkp. Ofertą sprzedaży są działki budowlane położone w Gorzowie Wlkp. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Władysławów powiat kłobucki, przy ul. Sosnowej o powierzchni 984 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł3 787 m² 343,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną położoną w malowniczym zakątku Piwnicznej Zdrój - rejon Łazy. Działka, wraz z gotowym projektem inwestycji , na podstawie pozwolenia na budowę z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2, zlokalizowana w miejscowości Cegielnik w gminie Zławieś Wielka. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

237 600 zł880 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje działek w miejscowości Ignatki Najatrakcyjniejsza działka w okolicy! Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 880m2, 881m2, 907m2, 907m2 Cena to 270 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. użytkowej 1775 m2 znajdująca się w miejscowości Lepaki Wielkie gm. Ełk. Teren częściowo płaski , częściowo nachylony w kształcie prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł494 m² 997,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową w nadmorskim kurorcie - Mielno! Działka gruntu o powierzchni 494 m2 usytuowana w dzielnicy przy ulicy Bursztynowej, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 900 m - sulejówek szkopówka - mpzp - spokój, las, szybki dojazd do warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 523 m² 1 247,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działki nr 100/5 i 100/7 o łącznej powierzchni 2475 m2 położone w obrębie Krubin w Ciechanowie, w północnej części województwa mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Latowicz, o powierzchni 1000 m2. W ofercie znajdują się cztery działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 386 m² 142,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. Lokalizacja - Stary Toruń, ul. Cedrowa; - z odległością do.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł10 001 m² 729,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży malowniczej działki budowlanej. Lokalizacja: działka usytuowana w dzielnicy Salwator w okolicach ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 005 m² 134,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie dwie działki budowlane w miejscowości Głazica (gmina Szemud)! Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy wydaną przed podziałem. Obecnie prowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 470 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej - grudziądz, dzielnica owczarki Lokalizacja: grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł3 001 m² 347,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (3.001 m2) położona w pięknym i malowniczym miejscu. Działka znajduje się ok. 3 km od centrum Gdańska. Działka niezabudowana, porośnięta pojedynczymi drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł204 814 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

działka rolna o pow. 20,48 hektarów Na sprzedaż działki rolne o łącznej pow. 20,48 ha, znajdujące się w malowniczej miejscowości Karczowiska Górne, gmina Gronowo Elbląskie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 427 m² 123,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 176.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 276/3 o powierzchni 1427 m2, położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

89 775 zł1 575 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przytulskie wzgórza - na sprzedaż kompleks 63 działek o powierzchni od 1501 m 2 do 4530 m 2 , położony w Gąskach, gmina Olecko pomiędzy jeziorem Przytulskim a jeziorem Małym.

Szczegóły ogłoszenia

267 250 zł1 069 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.