dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł138 960 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 13,896 ha, przy lesie i blisko jezior. Jest to czysta działka, (drzewa na zdjęciach zostały usunięte) bezposrednio granicząca z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł2 098 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

4 069 332 zł5 514 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oława działka pod inwestycję 5514 m2- doskonała lokalizacja Oława sprzedam działkę inwestycyjna 5514 m2 Działka objęta mpzp gaz , prąd , woda , kanalizacja Teren niezalewowy Cena sprzedaży netto 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 1,78 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej miejscowości Bierkowice, w gminie Kłodzko. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 183 m² 71,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę z warunkami zabudowy położoną w pobliżu Żar o pow. 1183 m2 w cenie 85 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł737 m² 223,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swoje miejsce na ziemi w sercu urokliwego Nowego Warpna. Prezentujemy ofertę pięciu przestronnych działek, idealnych dla tych, którzy marzą o miejscu w otoczeniu natury, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w Strumianach obok Kostrzyna. Oddalona o 1,5 km od Kostrzyna i o 23 km od Poznania dojazd autostradą A2, a także drogą ekspresową S5 (ok. 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 200 zł13 970 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 16507 m2 położona w miejscowości Serock ,woj. mazowieckie, tuż przy dk 61. Nieruchomość objęta jest mpzp -mn,U1: -tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 257 m² 85,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie moja oferta to wspaniała okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

212 800 zł1 330 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem domów rekreacyjnych (mn/r). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą [ busy polonus ].

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 544 m² 103,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15,5-arowa działka rolno-budowlana, płaska i niezabudowana, przeznaczona pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Kraczkowa, gmina Łańcut, woj. podkarpackie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - malownicza działka budowlana W sercu roztocza Warunki zabudowy | Otoczenie lasu | Blisko atrakcji turystycznych Marzysz o domu w spokojnym, zielonym zakątku Roztocza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w spokojnej, jednorodzinnej części Legionowa, przy ul. Malinowej. Teren objęty mpzp mn1, co umożliwia realizację domu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 700 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Gminie Wola Krzysztoporska w miejscowości Mąkolice. Działka ma powierzchnię 2,793 ha. Jest szeroka na około 56 metrów. Część działki (.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 034 m² 338,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Brwinowie! Teren objęty mpzp po zabudowę mieszkaniową. W odległości 25 m wszystkie media miejskie, to jest: kanalizacja, woda miejska, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jedyna działka na sprzedaż W tej okolicy zadzwoń, ustalmy spotkanie! Opis działki: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 824 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę , Żelisławiec gmina Stare Czarnowo, powiat gryfiński. Działka o pow. 9026 m2 położona przy drodze asfaltowej na wjeździe do miejscowości Żelisławiec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 000 zł3 840 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Inwestycyjna Perła Krakowa: działka 4000 pum bezpośrednio przy Zalewie Bagry Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową, zlokalizowaną przy ul. Bagrowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

100 540 zł1 828 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1828.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka dla budowy domu wolnostojącego lub w zabudowie szeregowej! super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Nowym Witoszynie o łącznej powierzchni 1780.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł20 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szeroka ,płaska widoczna z głównej ulicy , działka o powierzchnio ponad 2ha. Możliwa zabudowa: -wolnostojąca , bliźniacza z usługami Droga dojazdowa asfaltowa. Media : woda , prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 600 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poręba Żegoty, gmina Alwernia. Działka o pow. 1600 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną. Działka z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej, ze starym domem (do rozbiórki). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

126 560 zł904 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Żninie w dobrej cenie! Na sprzedaż kilka działek położonych we południowej części Żnina. Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł4 183 m² 250,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki usługowe o łącznej powierzchni 41,83 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem 8u, przeznaczony jest pod usługę, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 964 m² 101,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1964 m 2 położona w malowniczej miejscowości Golubie, gmina Kalinowo. Idealna nieruchomość dla osób szukających spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł7 311 m² 273,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad samym morzem w miejscowości Pleśna (76-038) koło Gąsek. Powierzchnia 7311 m , nr działki: 34/33 Między gruntem a Bałtykiem jest tylko pas zieleni Natura 2000.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 700 m² 323,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka (do wydzielenia) ok 17 a położona w Wierzchowiu (osiedle Murownia) przy granicy z miejscowością Biały Kościół gm. Wielka Wieś - tylko 13 km i 14 min do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze 173 i powierzchni 588 m , położoną w urokliwej miejscowości Zdbice (woj. zachodniopomorskie). To miejsce, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł2 289 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest kompleks oięciu działek budowlanych położonych w miejscowości Adamowo w gminie Susz, powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim niedaleko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł5 020 m² 80,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na trasie Jelenia Góra -szklarska Poręba. . Na działce można postawić dom mieszkalny, z usługą lub domki rekreacyjne. Przepiękny widok na całe Karkonosze, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł3 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, odlesiona działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona w południowej części Milanówka z pozwoleniem na budowę i projektem domu. W cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 400 m² 356,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, dzielnica Swoszowice, osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej powierzchni).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 547 m² 96,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ogonowice, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 1547 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wysoka Wieś, gmina Ostróda z widokiem na Dylewską Górę! Zapraszamy do oglądania i zakupu działek w miejscowości Wysoka Wieś, to zaledwie 22 km do Ostródy i 180 km do Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

55 895 zł1 597 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu działkę pod zabudowę w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Działka o pow. 1597 m2 położona jest na skraju miejscowości w kompleksie kilkudziesięciu działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł618 m² 2 508,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miasta Pruszków o powierzchni 618 pod zabudowę inwestycyjną Według planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł11 740 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niegardów - Kolonia, gmina Koniusza, w mpzp oznaczenie mn1 - tereny zabudowy mieszkaniowej oraz R -tereny rolne. Działka.