dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

385 000 zł3 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczym położeniu Chmielnik, pow. rzeszowski Zaproponuj własną cenę! Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów (3500 m), położona na lekkim wzniesieniu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 001 m² 184,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną z warunkami zabudowy w trakcie uzyskania. Działka o powierzchni 1001 m2 położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 004 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! <- Zainwestuj w działkę, na której możesz wybudować domki rekreacyjne, wynajmuj na zasadzie najmu krótkoterminowego i zarabiaj!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową położoną w Łukówcu w gminie Karczew w powiecie otwockim. Działka o powierzchni 8353m2 szer 17,6 x dł. 506mb.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 056 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu i niewielkiej odległości od Tczewa z dojazdem do drogi publicznej drogą wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 058 m² 236,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy w rewelacyjnym miejscu w samym sercu Lasu Chełmskiego, na pograniczu Zgierza i Łodzi! Położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł73 337 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki położonej w gminie Narewka w okolicy miejscowości Lewkowo Stare. Miejscowość otoczona lasem. Działka znajdują się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł15 800 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możlkiwością zabudowy siedliskowej, przylegająca do drogi asfaltowej. Początkowy fragment działki stanowi sięgacz o szeokości 5 m i długości ok.50 m, po czym działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł3 863 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje dwie nieruchomości położone w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu: przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 486 m oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

491 262 zł1 997 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1997 m2 położoną w miejscowości Lędowo. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 438 m² 326,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lusowo, gmina Tarnowo Podgórne Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana, na której słychać śpiew ptaków, pośród powstających domów jednorodzinnych w Lusowie. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł521 m² 105,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W laskowie Przedmiotem oferty jest działka położona w spokojnej części Laskowa, gm. Przelewice o powierzchni 521 m2, która zgodnie ze studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/2 w drugiej linii zabudowy o pow. ok.2018m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

228 680 zł22 867,75 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu dwie działki rolne na terenach przewidywanych w planach miejscowych pod zabudowę rekreacyjno- mieszkaniową w obrębie wsi Konarzewo o łącznej powierzchni 22.867,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł978 m² 163,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2. Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/17 o powierzchni 0,1500 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 200 m² 226,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 2200m2, zlokalizowana w miejscowości Samsonów-Komorniki, gmina Zagnańsk. Działka przy drodze asfaltowej, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mazurska działka z potencjałem i domem nad jeziorem - Jędrychowo Są miejsca, które pozwalają złapać oddech i poczuć prawdziwy spokój. W Jędrychowie, zaledwie 150 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana pow. 3128m2 lokalizacja: chludowo, ul. Wargowska polecane przeznaczenie Z uwagi na bliskość drogi ekspresowej poznań-obornik ok. 42M2 od ekranów akustycznych na.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 049 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 10,49 ar. Położenie działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki inwestycyjne położone jednocześnie w centrum oraz nad jeziorem w Lipianach! W ofercie znajdują się następujące działki: -niezabudowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 000 zł6 492 m² 1 917,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł910 m² 258,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dębem Wielkim ul. Polna Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 371/17, położona w miejscowości Dębe Wielkie, przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł6 701 m² 58,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smerek, na sprzedaż piękna działka rolna z widokiem na pasmo gór. Przedstawiamy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,6701 ha w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 98m.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł1 050 m² 875,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1 050 m Warszawa Falenica, ul. Krokusów Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1 050 m , położona w cichej i zielonej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 985 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki w Rossoszycy, gmina Warta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 2985 m , położoną w malowniczej miejscowości Rossoszyca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana w Ciemnem koło Radzymina (923 m )zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 923 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - w urokliwej miejscowości Radków Radków- miasto w Polsce, położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Siedem działek budowlanych (powierzchnie do 940 m2) położonych na lekkim wzniesieniu, 2 km od centrum miasta, 6 km od morza (dziwnówek), przy lasku, istniejących zabudowaniach mieszkalnych, na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł1 600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkowa Leśna wyjątkowa działka 1600 m w sercu Podkowy Leśnej. Marzysz o rezydencji wśród zieleni, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka o powierzchni 1600 m w Podkowie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł747 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Sopotni Wielkiej gmina Jeleśnia, pow.747m. Działka rolna idealna do postawienia przyczepy lub domku bez fundamentu. Nieruchomość idealna pod inwestycję. Brak prawnego.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł951 m² 99,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam działkę budowlaną w miejscowości Jasło osiedle Kaczorowy. Działka o powierzchni 9 ar z prawnie uregulowanym dojazdem drogą utwardzoną, działka o wymiarach 42.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,000 m2. Cena sprzedaży wynosi 200,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 223 m² 44,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-rolno-leśna położona w Izdebniku przy drodze krajowej nr 52. Powierzchnia działki 1223mnk, w tym powierzchnia lasów 393mkw. Teren usługowy ok. 500mkw. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 227 m² 137,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 728 000 zł5 760 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 5760 m2, położonego w miejscowości Skałowo, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł5 240 m² 79,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uroczą działkę budowlaną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Koziegłowach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł11 200 m² 116,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Zabudowana działka o pow. 1,1200ha z linią brzegową jeziora Bielewo Bielskie gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana 11 budynkami kempingowymi (o pow. 34m2 każdy - 372m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 467 o powierzchni 1678 m2 znajdująca się w Trąbkach Wielkich przy ul. Sosnowej. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 2.2.5.MN Uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł5 996 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek rolnych (w tym dwóch zabudowanych) położona w Żydowie. Działki z bezpośrednimi wjazdami/.