dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem Szarek - III etap sprzedaży w sercu Mazur! Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie III etapu sprzedaży unikalnych działek rolnych z bezpośrednią linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy - Spełnij swoje marzenie o domu blisko natury! Łazory, gm. Harasiuki, pow. niżański Położenie i okolica: łazory to urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 780 m² 68,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka przy szkole I przedszkolu! Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 1728, o powierzchni 0,2780 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 014 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy, o powierzchni 3014 m , położona 3 km od miejscowości Pozezdrze, z dostępem do prywatnej plaży nad jeziorem Pozezdrze. To świetne.

Szczegóły ogłoszenia

121 077 zł1 223 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlaną położoną w Słowiku przy ul. Fabrycznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Parametry działki: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowym, położona w granicach miasta Mińsk Mazowiecki, oferująca szerokie możliwości inwestycyjne i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 800 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna do przekształcenia. Działka pięknie położona granicząca z potokiem co daje jej wiele uroku oraz zwiększa wachlarz możliwości zagospodarowania jako działki inwestycyjnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 595 m² 269,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy ul. Skrajnej w Radomiu położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: prąd i woda, szambo w działce, gaz w ulicy Na terenie nieruchomości: 2 x budynek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł8 235 m² 18,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8235 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości, zaledwie 5 km od Hajnówki, w bezpośrednim sąsiedztwie wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 594 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa Cena! Polecamy do sprzedania malowniczo położoną działkę w miejscowości Lalin, gm. Sanok o powierzchni 95,94 ar. Jest to idealna propozycja dla osób chcących zainwestować np.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 254 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł130 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Węgorzyce ziemia rolna 13ha Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna 13 ha - obręb geodezyjny Węgorzyce, usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie kwadratu, pow 12200 m położona w urokliwym miejscu w chrzastawie Wielkiej przy nowej drodze. Dojazd asfaltowy , w drodze media- prąd , gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

97 755 zł1 029 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 1025 m2 położona w Lubowie. Na działce wydane zostały warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Atrakcyjna lokalizacja cicha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w odległości 3 km do morza! Nowe osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Rumiankowej, tuż obok ul. Centralnej, drogi wojewódzkiej prowadzącej do Mielna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy w miejscowości Nowy Jasieniec Maziarze, gm. Iłża 13 600 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 13 600.

Szczegóły ogłoszenia

11 540 000 zł23 080 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 23080 m2, położoną przy jednej z głównych ulic w gminie Stare Babice. Działka ma wymiary 26x482 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł16 200 m² 8,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mchawa, na sprzedaż działka rolna z panoramicznym widokiem na okolicę. Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o pow. 1,62 ha. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach : 58.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 976 m² 394,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z dwóch działek ewindencyjnych 240/20 (960m2) i    m2) położonych przy ulicy Kolonijnej w Niemczu na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 019 m² 225,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp Chodów, ul. Nowowiejska Na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Chodów przy ul. Nowowiejskiej. To atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 028 m² 97,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nie możesz znaleźć idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Nie martw się - właśnie je znalazłeś. Przed Tobą 13 wyjątkowych działek budowlanych położonych w miejscowości Lipa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2, zlokalizowana w miejscowości Świętne, gm. Wilczyn, położona bezpośrednio nad Jeziorem Suszewskim. Przeznaczenie działki: działka nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł3 546 m² 146,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Niższa cena aż 110.000 zł. mniej! złote miejsce pod każdą inwestycje! Polecamy Państwu działkę nadającą się pod dużą i odważną inwestycję, jak i mniejszy biznes plan. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł41 077 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 4,1 ha w pobliżu Puszczy Boreckiej gm. Wydminy Działka rolna położona na na obrzeżach malowniczej mazurskiej wsi Orłowo. Powierzchnia: 41077 m2; kształt: zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 948 m² 86,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka budowlana! dłużyna górna Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1948 m2, położoną z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 193 m² 775,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w centrum Wrześni, przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 069 m² 260,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pięknie położoną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, w kameralnej lokalizacji, na uboczu w Grzepnicy., gmina Dobra. Powierzchnia 3069 m2. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1787 m | 149 000 zł | Ołdrzychowice Kłodzkie ul. Słoneczna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1787 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł2 436 m² 400,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m , oferowana w cenie 975 000.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki wydzielone gotowe na sprzedaż o pow. 1200 m2. Działka nr 15/21 w cenie 100.000 zł. Tereny rekreacyjne, spokój cisza, media kilka set metrów do pierwszych zabudowań wioski.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana położona zaledwie ok. 400 metrów od pkp i mza w Halinowie. Wszędzie blisko. Działka objęta jest mpzp, który dla tego terenu dopuszcza zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł3 846 m² 150,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wielonek - 3 km od Ostroroga - działki z podziału rolnego o pow. 3846, 4534 i 5082 m2 - w sąsiedztwie lasu i jeziora Mormin - cisza i spokój! - 2 km od Ostroroga - ok. 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 200 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękne działki z widokiem. Tylko 9 km od Świeradowa Zdrój. Idealne pod inwestycje oraz pod Twój wymarzony dom Działek jest 18, powierzchnie od 1200 m2 do 2300 m2. Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż, paraszyno atuty: spokojna, zielona okolica Bogactwo naturalnych krajobrazów Dogodny dostęp do drogi gminnej Prąd dostępny w drodze Atrakcyjna propozycja zarówno pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość w naszej ofercie! 2 działki w cenie jednej! Na sprzedaż pakiet 2 działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 1,06 ha. Oddalone od siebie o ok. 2,8 km drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu przy mało ruchliwej ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 832 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł5 002 m² 106,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę z widokiem na pradolinę rzeki Łeby. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkole, żłobek. Odległość od Łeby to ok. 10 km. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną miejscowości Gorzysław, tuż za wyjazdem z Trzebiatowa w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia