dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA W MYŚLENICACH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 770 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam urokliwą działkę położoną w malowniczej miejscowości Tuliska, gmina Szczawin Kościelny. Powierzchnia działki: 1770 m , co daje przestronność i możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Joanna trojak Agent prowadzący   niebywała okazja dla inwestora! Na sprzedaż jedyna taka działka w ścisłym centrum Bielska-Białej! Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 700 zł800 m² 187,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800 m2 w Sochaczewie przy ul. Spółdzielczej 24 oferta na wyłączność specyfikacja działki: * numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki rolno - budowlane, każda z warunkami zabudowy czekają na nowych właścicieli! teren nie wymaga opłat za wyłączenie Z produkcji rolnicznej. Cena około 145zł/m2 Działka nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczne miejsce! Miejscowość otoczona z każdej strony lasem! Bez prowizji! Borówek, gmina Siennica, powiat miński Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 001 m² 224,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż od zaraz, pięknie położona blisko lasu, narożna działka budowlana w malowniczym Lubnowie. Lokalizacja Lubnów leży w spokojnej gminie Oborniki Śląskie. Okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 184 m² 122,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Owczarach, 15 km od granic Oławy. W mpzp nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w miejsce, które łączy piękno natury z możliwością aktywnego życia na świeżym powietrzu! oferta tylko W biurze filar wyłączność. Koszt wynagrodzenia pośrednika ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w obrębie centrum nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie w odległości około 870 m od morza. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł3 465 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mpzp, duża działka bez pcc, pod zabudowębliźniaczą lub wolnostojącą Powierzchnia 3465m2 Kształt działki zbliżony do trapezu o wymiarach 66m,55m,67m,37m.Teren płaski o bardzo delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 043 m² 172,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce, na terenie objętym mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

201 705 zł791 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 6 791 m - Harcerska Osada, orzesze (ul. Odkrywców) Jedyne tak urocze miejsce w Orzeszu Kształt i parametry 22m x 36m - idealna pod klasyczny bungalow, dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 229 m² 340,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 1229m2 zlokalizowana w Ruścu k/nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, wymiary działki 18,18 x 46,97 x 40,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł821 m² 1 827,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni ponad 800 m2 w miejscowości Reguły gm. Michałowice. Działka ładna i kształtna położona w okolicy ładnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 854 750 zł12 365 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Działka budowlano-rolna.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł1 350 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Chojęcin Szum kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Chojęcin Szum. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 768 m² 847,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Nieruchomość daje wiele możliwości zabudowy, zarówno usługowej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

16 245 600 zł13 538 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej. Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działki Rolnej Numer działki: 50/4 Powierzchnia: 3000 m Lokalizacja: świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski, województwo zachodniopomorskie Opis Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł6 300 m² 190,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W sosnówce Działka o łącznej powierzchni 6300m z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę pięciu budynków mieszkalnych-bliźniaków. Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wągrodno, w gminie Prażmów. Pow. działki równo 1000 mkw, wymiary działki: szerokość działki - wymiar od frontu - 25 m, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

127 700 zł1 277 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1277 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/7 o powierzchni 1277 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 993 m² 165,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, płaska, nieużytki zielone, nierówna, sucha, widokowa, zalesiona, cofnięta od drogi; media/instalacje: gaz, internet, prąd, woda, szambo; otoczenie: las, niska zabudowa, nowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 600 m² 143,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2. Działka położona w wsi Wolbromek 2 km od Bolkowa, 15 km od Świebodzic. Na działce doprowadzona woda,prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł897 m² 110,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expander Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 500 zł18 900 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo - produkcyjna Pow. ~ 1,89 ha. Zgodnie z mpzp: wyznacza się tereny produkcji i usług oznaczone na rysunku planu symbolami: p/u0.1-P/U0.6, dla których obowiązują.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł612 m² 228,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 000 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana ul. Dożynkowa/konwaliowa, lublin Wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w prestiżowej lokalizacji na rogu ulic Dożynkowej i Konwaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 240 zł11 288 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11 288m2 położona w Dobrzewinie Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta. W trakcie sporządzania mpzp - zabudowa mieszkaniowa. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł2 026 m² 266,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2026 m2, położona w miejscowości Zieleniewo przy ul. Długiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł2 400 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o powierzchni 2400m2 w Zielonej Górze (łężyca) zabudowaną dwoma budynkami: a/ budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym b/ budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł817 m² 410,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w Jaworzu - idealne miejsce na dom w otoczeniu zieleni Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m , położona w Jaworzu - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 675 m² 710,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Józefowie o powierzchni 1675m2 mpzp, teren leśny z dopuszczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, realizowanej w formie zabudowy wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł14 503 m² 299,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny p/u objęty planem zagospodarowania z przeznaczeniem obiekty produkcyjne, składy, magazyny, budynki usługowo-produkcyjne, produkcyjno-magazynowe i usługowo-magazynowe. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona w Łukęcinie, 2 kilometra od morza. Nieruchomość o kształcie prostokąta i wymiarach ok. 40m na 76m. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 907 m² 156,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z możliwością zabudowy rekreacyjnej Nowa Wieś, gm. Serock Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1907 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 259 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 18 działek budowlanych o powierzchniach od 3081 m2 do 5090 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks 18 działek.