dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

44 000 zł1 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W świetnej lokalizacji! cicha spokojna zielona okolica! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 ar położoną w Luszowicach w gminie Radgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 150 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania świetnie położona działka budowlana we Wroninie (gm. Koniusza) Sprzedaną nieruchomość stanowi działka o powierzchni 41,5 a, w kształcie trapezu, lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł30 429 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości next ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż. Lokalizacja: 12 km od centrum Tarnowa, 100m od drogi krajowej Tarnów - Rzeszów, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

104 544 zł1 188 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dębniaki, gm. Kowal - Twoja przestrzeń do życia! Działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji i otoczeniu. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł17 300 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży dwie działki lasu - udziały Działka leśna położona w miejscowości Mokre, gmina Rossosz, pow. bialski, woj. lubelskie Sprzedaży podlega udział w działce w wysokości 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 516 m² 132,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową o pow. 3 516 m2 położoną bezpośrednio w pierwszej linii Promenady Zdrojowej w Gołdapi. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 612 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w rekreacyjnej miejscowości Łacha. Działka o pow. 1612 m2 o kształcie trapezu. Do rzeki Narew 2 km, do Zalewu Zegrzyńskiego ok. 6 km. Działka sąsiaduje z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka prądocin Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę w miejscowości Prądocin o powierzchni 884 m2. Jest to doskonałe miejsce na budowę domu dla osób , które chcą uniknąć.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 103 m² 80,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka położona we wsi kaszubskiej Smołdziński Las. Lokalizacja po środku zieleni oraz pięknych jezior tj.: Jezioro Łebskie, jezioro Dołgie Wielkie czy Gardno Smołdziński Las to.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 501 m² 396,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Chotomów -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 158 m² 284,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka W niestępowie Z warunkami zabudowy pod budowę domku jednorodzinnego lokalizacja Działka położona jest w znanej Kaszubskiej miejscowości Niestępowo, gmina Żukowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w lesie z potencjałem na Twój azyl. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takim miejscem jest właśnie ta działka położona w Wałczu Pierwszym, kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

78 990 zł1 500 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położonej w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 104 700 zł3 930 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3930 m2 położona w Wołominie. Teren idealny pod zabudowę deweloperską. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 815 m² 82,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1815m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w Nowej Wsi Przywidzkiej! Lokalizacja: nowa Wieś Przywidzka - wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży działek Koźmice Wielkie, gmina Wieliczka w jednym kompleksie z wspólną wewnętrzną drogą. Działki z lekkim nachyleniem, wykarczowane, zadbane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w Mierzynku g. Lubicz. Dwie działki o metrażu 975m2 oraz 1528m2 zlokalizowane na osiedlu domków jednorodzinnych. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 000 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 81,5mx25m o łącznej powierzchni 2000 m2. , położona w drugiej linii zabudowy od ul. Warszawskiej , wśród zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł838 m² 298,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Warniku, miejscowości położonej ok. 6 km od Szczecina i 4 km od Kołbaskowa, o powierzchni 838 m2. Działa w kształcie prostokąta o szerokości ok. 27,5 m i.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 131/19 oraz 131/20 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują się blisko terenów zielonych oraz budynków.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 254 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania pięknie usytuowana działka o powierzchni ponad 2200 m2 oddalona kilkadziesiąt metrów od zbiornika wodnego, położona w Mielinku, w gminie Chodecz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka z widokiem na Unisław, o powierzchni 1246 mkw, w przepięknej i poszukiwanej lokalizacji, cisza, spokój, w pobliżu lasu położona w Brukach.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł5 282 m² 188,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5 282 mkw., położonej w zielonej i spokojnej części Wołomina. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł4 863 m² 400,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Stobnie oddalonym 7 km od Szczecina. Wydane zostało pozwolenie na budowę, 6 budynków wolnostojących dwulokalowych z garażami. Powierzchnia użytkowa każdego domu 144,86.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! 113g Gołkowice Dolne gmina Stary Sącz, działka mieszkalno-usługowa, pow. 49 ar. Cena: 931 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

256 190 zł1 507 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czersku w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomości o powierzchniach: 1507 m2, 1507 m2, 1506 m2, ( wymiary 35x43 ). Działki w drugiej i trzeciej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł370 m² 175,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urocza działka w sercu Jury - Twoje miejsce pod Słońcem w Sułoszowej! Szukasz bazy wypadowej blisko natury, a może marzy Ci się własny, kompaktowy dom w malowniczej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 4000m2 w miejscowości Polków gm Zduńska Wola. W okolicy, znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne oraz powstają nowe inwestycje. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Wudzyn - Dobra cena! ***** Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Międzylesie Północ.

Szczegóły ogłoszenia

157 875 zł1 263 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej przy ul. Mickiewicza W mrozach Grunt położony jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczony w nim pod.

Szczegóły ogłoszenia

110 165 zł2 003 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bonus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą działek położonych w Radostowie, nad Jeziorem Blanki. To jeden z najładniejszych akwenów regionu, a teren inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 000 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Osowcu k/ Grodziska Maz Budowlana, kształt prostokąta o wymiarach 24,71 x 40,47 dojazd drogą gminną asfaltową, media - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ignatki, ul. Przemysłowa | Grunt 5000 m2 | Podział na 6 działek | Media | Teren wykarczowany. Prezentujemy grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 5000 m , zlokalizowany w miejscowości Ignatki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 9 atrakcyjnych działek budowlanych , położonych w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 138 m² 325,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana nad jeziorem Strykowskim, w miejscowości Strykowo, koło Stęszewa. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min pociągiem), do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 001 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W zieleniewie k/kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Sprzedaż działki budowlanej z mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Cena tylko 150 zł /m2. Wola Grzymkowa - ul. Placydowska.