dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 005 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 005 ogłoszeń

1 290 000 zł15 000 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Działka 1,5ha Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 1,5ha usytuowanej w miejscowości Kępa, graniczącej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu / Nadolice Małe / mpzp nadolice Małe- na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł723 m² 497,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 321 m² 75,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Stradom, powierzchni 1321 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 623 m² 251,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej ta oferta dostępna jest wyłącznie u nas. Dla działki zostały wydane warunki Zabudowy na jednorodzinny dom piętrowy. Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

98 500 zł6 960,92 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Szansa na Zakup Pięknej Działki z Widokiem na Pasmo Brzanki! Olszyny, gm. Rzepiennik Strzyżewski, małopolska Zapraszamy do odkrycia niezwykłego kawałka natury - działki gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł3 156 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pięknej okolicy pięciu jezior Murawki, gmina Zalewo Oferujemy unikalne działki położone w malowniczej okolicy, otoczoną gęstym lasem, w pobliżu pięciu urokliwych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł32 100 m² 36,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 32.100 m2 w miejscowości Many w powiecie tarczyńskim. Duża działka położona w malowniczym miejscu w miejscowości Many. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana 683 m2 w Mińsku Mazowieckim! lokalizacja: ul. Florencja cena: 515 000 pln informacje :powierzchnia: 683 m2 Numer działki : 4306kształt : prostokątszerokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna i duża działka budowlana w miejscowości ręków, gmina Sobótka. Działka nr 293/2 o pow. 3605 mkw, kształt : zbliżony do prostokąta, wymiary 44m x 80m.

Szczegóły ogłoszenia

461 349 zł1 099 m² 419,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka z widokiem na las z ustalonymi warunkami zabudowy. Łatwy dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł1 677 m² 596,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w willowym Milanówku - ul. Kościuszki Adres, który daje prestiż miasta ogrodu i konkretne możliwości zabudowy. Willowe otoczenie, zieleń i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł727 m² 103,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, pod zabudowę mieszkaniową, gm. Kobyla Góra. Działka 75/8, o powierzchni 727 m2, do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W zielonce pasłeckiej cena: 550 000 zł powierzchnia: 7,4092 ha cena za m2 7,42 zł działki częścciowo objęte mpzp Oferta składa się z dwóch działek o numerach 123/2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam wyjątkową ofertę działki o powierzchni ok.3000 m2 położonej w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł32 824 m² 167,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka przemysłowa nie ma limitu wysokości w mpzp Brak limitu wysokości budynków to ogromny atut dla nietypowych projektów Lokalizacja - Łagiewniki powiat Dzierżoniów Niewielka odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 007 m² 59,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta miejsowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Jajkowo w gminie Brzozie. Lokalizacja w okolicy wielu jezior Pojezierza Brodnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w górach? Wyobraź sobie poranek z widokiem na góry, zapach lasu i ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków. To idealne miejsce, by spełnić te marzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 000 m² 639 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna pod 4 lokale. Działka położona w atrakcyjnej, spokojnej okolicy. W pobliżu: szkoła, przedszkole, apteka oraz galeria handlowa. Dojazd do Warszawy usprawnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

115 170 zł941 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 941 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 3 ary, położona w Lubinie na terenie rod barbara (kierunek Gola). Na działce znajdują się altanka z kominkiem, wc, wędzarnia, grill, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29 631 m² 8,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 2,9631m2 w pobliżu jez Harsz i Jez. Dargin Harsz gmina Pozezdrze Przedmiotem sprzedaży teren rolny zadrzewiony o powierzchni niespełna 3hektarów położony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł10 700 m² 48,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż! Szukasz przestrzeni na swoją kolejną inwestycję? Oferuję unikalną działkę inwestycyjną o powierzchni 10 700 m , zlokalizowaną w Sobocie, gmina Bielawy, niedaleko Łowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej na sprzedaż, położonej w miejscowości Stefanowice (gmina Zbąszyń, powiat nowotomyski) Jest to malownicza okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/4 o powierzchni 1827 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 178 m² 195,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 831 m² 121,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 792/50.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł1 710 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Zawady, gm. Zbuczyn 1 710 m , druga linia zabudowy Na sprzedaż działka o powierzchni 1 710 m położona w miejscowości Zawady, gmina Zbuczyn, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł15 883 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 usytuowane w miejscowości Niedoradz w niedalekiej odległości od Nowej Soli. Dwie działki w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej i chcesz mieć blisko do centrum a zarazem ciszę i spokój na działce, to oferta jest dla Ciebie. Dwie działki budowlane w centrum miasta , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Serpelicach o powierzchni 1438 m2 Serpelice - miejscowość wypoczynkowa w woj. mazowieckim, powiat łosicki, gmina Sarnaki. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

137 250 zł1 525 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1525 m przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 478 m² 160,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży działki rolne z możliwością zabudowy domami jednorodzinnymi, położone w Sosnówce gm. Podgórzyn, z dobrym dojazdem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m Dobra Wola gm. Lipowiec Kościelny, powiat mławski, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

***spokojna okolica***wąska działka*** Zapraszam na prezentacje działki w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość ma kształt trapezu o wymiarach 18x110x14x120m. Powierzchnia całej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 420 m² 1 478,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w ścisłym centrum Rybnika! ul. Raciborska | Symbol w mpzp: 2/1zs | Rynek - Śródmieście Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży gruntu o powierzchni 9000m2 położonego w Całowaniu w gminie Karczew w powiecie otwockim. Wymiary szer 38mb x 220mb. Na.