dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

119 000 zł5 945 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne w Kędrzynie położone przy drodze publicznej w bardzo dobrej cenie! Oferuję na sprzedaż dwie duże działki rolne położone obok siebie o powierzchni łącznej 5.945 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł12 700 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca do zamieszkania daleko od wielkomiejskiego zgiełku, spokojnego, pięknie położonego, z fantastycznym, niczym nie zagrożonym widokiem? A do tego teren powinien być całkiem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 605 m² 239,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź na tą działkę i poczuj wygodę z podmiejskim spokojem. Przy ul. Podleśnej w Rzeszowie działka łączy zieleń z pierwszą linię zabudowy przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 005 m² 104,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach ok 1000m.kw.(szerokośc działek od ok.27m do ok.35m w cenie 100zł m.kw., położonych w miejscowości Latosówka obręb Cegielnia (.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 673 m² 986,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na warszawskim Ursynowie. Powierzchnia 1673 m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym Maksymalna powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

132 730 zł1 021 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1021 m2 w miejscowości Skotniki gm. Ozorków: - numer działki 113/6 - geoportal: 102006_2.0017.113/6 - obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł15 418 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolno leśna w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice powiat Poddębicki Działka o powierzchni około 1,5 ha położona w cichej i spokojnej okolicy Dookoła tereny.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł5 504 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną zalesioną w miejscowości Obarzym w woj. podkarpackim, powiat brzozowski gmina Dydnia. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Brzozów ok. 23 km. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 100 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100m2 gmina Niedrzwica Duża Łatwy i szybki dojazd do węzła trasy ekspresowej S19! Teren oznaczony symbolem pp1,ps: tereny działalności produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 335 m² 231,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w Ignatkach - gm. Juchnowiec Kościelny Oferta dotyczy działki o nr. geodezyjnych: 1. 223/5 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w urokliwym Głoskowie. Tereny objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 618 m² 94,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych pod nowy piękny dom, położonych w miejscowości Raszków powiat Jędrzejowski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 515 m² 71,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Gliszcz, w pobliżu jezioro słupowskie, las. DO jeziora wierzchucińskiego 3 km. Działka 1515.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach 112/21 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz ciszy i spokoju w bliskiej odległości od miasta - sprawdź tę ofertę! Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnej działki położonej w super lokalizacji ok. 8km.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55 700 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 5,57 ha ( 55700 m2 ) / 4,94 zł za 1 m2! Sprzedaż / 4,94 zł za 1 m2 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 168 m² 769,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka Z wz Okolice Wału Miedzeszyńskiego i ulicy Panoramy działka 1168m2. Kształt prostokąta ,dojazd drogą wewnętrzną ze służebnością , ogród od południa. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 981 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2981 m2 przy ulicy Sportowej w Łasinie. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod osiedle domów 65 75 m Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza lub szeregowa mpzp Pełne uzbrojenie 200 m od Jeziora Gopła opis nieruchomości Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 400 m² 420,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 15 arów, położoną w granicach administracyjnych miasta Lublin, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Węglin,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż gotowa do zabudowy działka w miejscowości Warnołęka (gmina Nowe Warpno) zaledwie 800 m od Zalewu Szczecińskiego. Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy pozwalającymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 095 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży widokowej działki budowlanej - Międzyrzecze Dolne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 095 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł498 m² 140,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Oferta na wyłączność! Brzękowice Dolne, gmina Psary w odległości 18km od Katowic - do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, usytuowaną w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - mieszkaniowa o powierzchni 1058 m2 w Ożarowie Mazowieckim. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona zaledwie 100 m od trasy Poznańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 240 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka terenu i lokalizacja: wielbark (nowa Wieś Malborska) to miejscowość granicząca z Malborkiem. To właśnie tu powstanie nowoczesne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 720 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pniewo, gm. Łomża o powierzchni 1720m2. Cicha, spokojna okolica. Nieruchomość oddalona od Centrum Łomży około 15km, od Zambrowa około 21km. Teren, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży 18 działek z Warunkami Zabudowy, położonych w malowniczej miejscowości Dąbrówka Kujawska. Oferujemy działki o powierzchni od 672m2 do 972m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 582 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Cieninie Zabornym. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1 ha Typ działki: usługowo-przemysłowa Media: w drodze Droga.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 050 m² 688,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu funkcjonalna działkę położoną w atrakcyjnej lokalizacji Działka w kształcie prostokąta, płaska, ogrodzona, z niewielkim domkiem zbudowanym w jej frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mapa Nieruchomości ma do zaoferowania dwie działki budowlane o powierzchni 1500 m , położone w malowniczej miejscowości Chełmica Mała. Działki mają kształt prostokąta i są.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł832 m² 359,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Skrzynkach koło Kórnika, przy granicy z Owocowym Wzgórzem w Dziećmierowie. Lokalizacja w pobliżu Kórnika, ze świetnym dojazdem do Poznania dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

532 950 zł4 845 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki nr 237 o pow.4845 m2 w Nowych Bielicach gm. Biesiekierz. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 x 218m. Teren w ewidencji gruntów Rs iva.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Jerzmanowicach. Działka o powierzchni 37 a i szerokości od ok. 11,5 m w najwęższym miejscu do ok 19 m w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 350 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do większych miast to dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł2 010 m² 101,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lednogóra - blisko dworca pkp Działka o powierzchni 2010 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealna na zamieszkanie lub prowadzenie działalności usługowej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29 900 m² 13,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**lewickie ***działka Leśna***29900m2***399000 pln*** Las mieszany ok 10 km od Białegostoku. Po sąsiedzku zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą gminną Teren atrakcyjny przyrodniczo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz działki inwestycyjnej w okolicy Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 755 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana w miejscowości Rucianka Cena 150 000 zł Cena za 1 m2: 26,06 zł Powierzchnia działki 5755 m2 Powierzchnia budynku gospodarczego 127m2 Oferujemy państwu do sprzedaży prawo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij