dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

2 149 000 zł1 486 m² 1 446,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż o pow.1486m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji Gdańska na Osowej. Na działkę są wydane warunki zabudowy(10.2025r.). Przewidziana zabudowa : mieszkaniowa/usługowa.;.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł95 601 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna położona we wsi Łęczyca, gmina Stara Dąbrowa, powiat Stargardzki. Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 142, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 039 m² 105,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3039 m , położona w urokliwej miejscowości Siwiałka. Grunt w IV klasie, częściowo zalesiony, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł15 116 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapiera dech w piersiach? To miejsce jest specjalnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 49/4, 48/3 o powierzchni 15 116 m , oferująca niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł700 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękne działki w miejscowości Górzyniec dzielnica Piechowice. Idealne pod inwestycję lub pod Twój wymarzony dom w Górach Izerskich. Działek jest 6, powierzchnie od 700.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 030 m² 108,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrkacyjnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną W gminie dobromierz. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową oraz gruntową. Do sprzedania dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego. Działka o powierzchni 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł2 016 m² 692,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę objętą mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową Powierzchnia działki 2016 m2 Powierzchnia biologicznie czynna 70% Powierzchnia zabudowy 20% Wysokość 12 metrów (2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna 3000 m Zdzieszulice Górne, nr 429/11; 429/12; 429/13. Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3000 m , położone w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 999 m² 50,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Galowicach gmina Żurawina Idealna jako lokata kapitału, pod rekreację (domek holenderski) lub dla rolnika Pow. 2999m2 - bezpośrednie sąsiedztwo jednego domu - kształt nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Jabłów, w otoczeniu gór, lasów oraz terenów zielonych. To ostatni etap sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 592 000 zł7 200 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową położoną w Kutnie przy trasie 92 Warszawa - Poznań. Powierzchnia 7200 mkw. Ogrodzona i utwardzona. Wjazd bezpośrednio z trasy 92. Na terenie parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Borysławicach Zamkowych, gmina Grzegorzew, powiat Koło, województwo wielkopolskie. Działka z wszystkimi pozwoleniami na budowę stacji paliw, pod magazyny lub.

Szczegóły ogłoszenia

84 300 zł2 927 m² 28,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o nr 1433/253, o powierzchni 2927 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach w rejonie ul. Górnośląskiej, obręb Kosztowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana na Wybrzeżu między Ustką i Rowami Machowinko z dojazdem nad morze przez Poddąbie, ok. 2,3 km doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana, jako.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 275 m² 942,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks ośmiu działek 8275 m2 w centrum Krynicy Morskiej - doskonały potencjał inwestycyjny! Nieruchomość składa się z ośmiu działek z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł854 m² 429,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 854 m | zakopane | blisko harendy I pkp atrakcyjna działka pod inwestycję lub dom doskonała lokalizacja W zakopanem Na sprzedaż działka o powierzchni 854.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 200 m² 582,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni, położona w odległości 500 metrów od jeziora Czorsztyńskiego w miejscowości Maniowy. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Placydowskiej (działa numer 157/12). Zachęcam do obejrzenia filmiku na Youtube.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 100 m² 29,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w górach pomiędzy Krynicą Zdrój a Mochnaczką (droga przy Cichym Kąciku) Działka o powierzchni 5100m/kw w kształcie prostokątnym, lekko nachylonym w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł9 173 m² 708,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karpacz, grunt, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny O pow. 0,92 ha pod zabudowę apartamentową / hotelową. 100% własność. Brak użytkowania wieczystego. Tereny usług i turystyki - ut1.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 100 m² 68,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Drużyń (gmina Granowo). Brak prowizji dla biura! L O K A L I Z A C J A Drużyń to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 171 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne z potencjałem - 5 km od centrum Ełku! Idealne miejsce w otoczeniu natury. Lokalizacja: chruściele k. Ełku, przy drodze Chruściele - Szarek. Na sprzedaż jest k ilka działek.

Szczegóły ogłoszenia

73 800 zł1 640 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W gminie radgoszcz - smyków - ok.18KM DO GEMINI PARK TARNÓW. Działki W trakcie procedur geodezyjnych - zarezerwuj działkę przed zakończeniem podziału - finalizacja za ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł8 700 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna, duża działka usługowa o powierzchni 8.700 m , położona we Wschowie, o nr ewidencyjnym 2301. Działka objęta jest mpzp z oznaczeniem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł351 m² 2 706,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przygotowana działka pod zabudowę domu typu bliźniak do już istniejącej zabudowy. Zalety prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, szkół czy.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 227 m² 1 841,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położonej W łodzi, pogranicze śródmieścia I górnej (okolice Placu Niepodległości) Powierzchnia łączna 2227 m kw. Cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,27 ha, położona w malowniczym Uniemyślu, z własnym zbiornikiem wodnym. Teren przeznaczony pod zabudowę siedliskową zgodnie z planem ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Krótki opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze ewidencyjnym 1306/2, o powierzchni 12,50 a (0,1250 ha). Nieruchomość położona jest w cichym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż ładną działkę na ulicy Kruczej w Niedźwiedziu. Działka foremna w kształcie kwadratu o wymiarach 41x42. W koło zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą żwirową.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

12 475 000 zł25 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek budowlanych położonych w atrakcyjnej, zielonej części Wiązowny w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z szybkim dostępem do centrum miejscowości oraz trasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2). Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja. Zalety lokalizacji: asfaltowa droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, sucha działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1000 m2. Teren wyrównany, przygotowany pod budowę przyszłego domu. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 962 400 zł892 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - białystok, obręb mickiewicza Działka inwestycyjna zlokalizowana na os. Mickiewicza w Białymstoku. Polecamy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł16 800 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości w pobliżu stawu, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Torunia (około 20 minut).

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł18 100 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna 1,81 ha w Starym Jarosławiu Nieruchomość o powierzchni 18 100 m2, położona w spokojnej i kameralnej okolicy, z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 031 m² 297,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 4032 m zielona i spokojna okolica pod Białymstokiem Działka położona w cichej i zielonej okolicy na obrzeżach Białegostoku (kierunek południowy).