dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość położona jest w Tarkowie Górnym, w miejscu idealnym dla osób ceniących spokój i prywatność. Dom znajduje się w urokliwym otoczeniu pól i zieleni, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł140 m² 4 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Ślesin | 140 m | działka 3 ary | fotowoltaika | sauna i jacuzzi | 200 metrów od jeziora Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł482 m² 3 836,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Duży dom inwestycyjny | 2 niezależne części | 482 m Pogórze, gm. Skoczów, pow. cieszyński Cena: 1 899 999 zł Dom: 482 m | Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł298,65 m² 8 538,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 298,65 a użytkowej 207m2 usadowiony na działce o pow. 700m2. Nieruchomość składa się z 8 pokoi, kuchni oraz 3 łazienek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł340 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w stanie deweloperskim ciekawie położony: przy ulicy asfaltowej, ale niezbyt uczęszczanej, w pobliżu sklepy, komunikacja miejska, park Kultury i Rozrywki, ścieżki rowerowe. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy pod lasem Twój azyl spokoju w Łosińcu (gm. Skoki) Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i widok zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Plewno

Plewno,kujawsko-pomorskie

739 000 zł128,91 m² 5 732,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w trakcie realizacji, opartą na projekcie Dom w renklodach 20 (odbicie lustrzane) firmy Archon eleganckim i nowoczesnym domu parterowym, stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł207 m² 3 763,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu kamienicę w centrum Jeleniej Góry - przy ul. Wyszyńskiego. Budynek ok 100-letni, wybudowany z cegły, dach kryty papą (wymieniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:158 m²

4-kondygnacyjny segment (w tym poddasze) zlokalizowany przy ul. Roztoki. Obecnie jest wynajmowany na pokoje (łącznie 11). Pierwotnie dom dysponował 7 pokojami, w tym 6 sypialniami. Zmiany wprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 374,20 m² 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Lubniewice perła lubuskiego. Wyjątkowa nieruchomość Z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa: 1374,2 m | Działka: 37 arów | Cena: 2 950 000 zł W sercu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł85,44 m² 12 289,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji dla kupującego Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. 85,44 m2 usytuowany na działce o pow. około 3 arów. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł287 m² 4 529,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Komfortowy, przestronny dom gotowy do wprowadzenia w otoczeniu zadbanego, wypielęgnowanego ogrodu Biłgoraj, ul.Nowakowskiego 101 i Wygoda przestronnego wnętrza, sauna, pięknie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m , położonego w malowniczej okolicy Przystań Pomorzany. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Sprzedam dom 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 60m2 na działce 455m2 w Wawrze okolica ul Bronowskiej. Dom parterowy składa się z kuchni 7,10m2 łazienki 2,60m2 salonu 14,17m2 i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł107 m² 9 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom z duszą i ogrodem - Dobczyce Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu, który łączy najwyższą jakość wykonania z funkcjonalnością i bliskością natury -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej okolicy miasta Włocławek- gmina Fabianki - Nasiegniewo Ta lokalizacja to doskonały wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153,20 m² 6 919,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120,10 m² 2 656,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Komfortowa część domu z ogrodem, garażem i możliwością dalszej adaptacji! Na sprzedaż oferuję część domu położonego w spokojnej, zielonej części Drawska Pomorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł249 m² 9 036,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację nieciszów / rezydencja / duża działka Polecam piękny dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Nieciszów. Jego powierzchnia to 248,59 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

749 555 zł391 m² 1 917,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W centrum Rydułtów, gdzie codzienność splata się z historią, stoi niezwykła kamienica - wolnostojący, ceglasty monument z 1934 roku, który już od pierwszej chwili zachwyca swoją bryłą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł254 m² 5 452,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 138 m²

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Dom 250 m2 na dużej działce 3138 m2 - 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji przy ul. św. Marcina. Oferta dotyczy skrajnego segmentu o powierzchni 82,85 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł144,89 m² 8 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle happynest | Krępa | połówka domu dwulokalowego | przedsprzedaż | 144,89 m2 | działka 700 m2 | 1 199 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Nowoczesny dom wolnostojący wybudowany w 2024 roku, zlokalizowany na małym, prywatnym, zamkniętym osiedlu, we wsi Burkatów. Wieś oddalona od granic Świdnicy 4 km. Osiedle wśród malowniczych pól,.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł240 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:503 m²

Mamy na sprzedaż duży dom - 240m2. Idealny dla wielopokoleniowej rodziny, dla rodziny z dziećmi lub dla twórców i usługodawców. Może być także inwestycja pod wynajem (jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł210 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na 8 arowej działce w Muszynce k. Tylicza nowa cena 699.000 -> 649.000zł Dom wybudowany w latach 90. Podstawowy materiał to cegła. Budynek na dwóch kondygnacjach do zamieszkania, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł268 m² 5 037,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych z dwu stanowiskowym garażem, położoną w gminie Czerwieńsk. Idealne miejsce dla dwóch rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam całoroczny dom murowany na działce rod o pow. 70 m2. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa podobnych wybudowanych domków. Bardzo dobrze skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 640 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 599 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na Tatry w Maruszynie! Homfi ma zaszczyt zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która harmonijnie łączy w sobie tradycyjny podhalański styl.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł163,93 m² 15 860,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowa cena! nowoczesny I komfortowy dom około 50 metrów od jeziora Luksusowy, nowoczesny dom wolno stojący w stylu klasycznej elegancji, zbudowany tradycyjnie dla wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł152,36 m² 5 047,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do oglądania   nowoczesny dom Z garażem W zabudowie dwulokalowej oferta bezpośrednia- 0% zakup prosto od inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł128 m² 6 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu na ulicy Dolnej 40. Dom o powierzchni 128m2 w zabudowie bliźniaczej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł186 m² 6 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Skoczów/kiczyce, piękny dom W spokojnej lokalizacji, wysoki standard wykończenia Powierzchnia użytkowa 158m2, powierzchnia całkowita 186 m2, 6 pokoi. Dwie kondygnacje, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 800 zł71,80 m² 9 927,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży energooszczędnego domu w nowoczesnej zabudowie szeregowej. L O K A L I Z A C J A Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł81,01 m² 8 628,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł308 m² 8 766,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Wyjątkowy dom parterowy dwulokalowy w sercu natury Solec pod Konstancinem 1500 m działki w otoczeniu zieleni. Możliwość dokupienia działki graniczącej z domem - 1000m2 - (350.000.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Luksusowy dom wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi sprzedawany wraz Z pełnym umeblowaniem! Gorąco polecam dom wolnostojącu budowany z najwyższej klasy materiałów budowlanych.