dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

645 000 zł96,50 m² 6 683,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Oferta na wyłączność Jesteś pośrednikiem? Zapraszam do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego, który idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 I etap osiedla - 4 budynki po dwa lokale (8 do wyboru) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

W ofercie dom w centrum Oświęcimia o powierzchni 100 m 2 z możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Na 1080 m 2 działki stoi dom jednorodzinny oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Westate Katowice ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży piętrowego ,wolnostojącego domu zlokalizowanego w spokojnej i zielonej Górze Siewierskiej ( gmina Psary).

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:371 m²

NA sprzedaż Dom letniskowy położony nad jeziorem Tajty (szlak wjm) Wilkasy Zalesie ul. Tulipanowa gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest dom o charakterze letniskowym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł298,99 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczne transakcje. Cena 2399 000 zł Pow. całkowita - 298,99m2 Pow. użytkowa - 199,05m2 Pow. działki - 468 m2 Opiekun oferty

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł87,85 m² 8 309,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom dla Ciebie i Twojej rodziny! Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferta deweloperska. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3 kondygnacyjne segmenty w miejscowości Radzymin. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł138,88 m² 10 728,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą Domów na sprzedaż Bez Prowizji Bez Podatku pcc - 2% Funkcjonalny Dom na Sprzedaż 4-5 pok + ogródek Pełna zieleni okolica, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 681 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 170 m , położony w malowniczej miejscowości Domacyno, w gminie Karlino. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł168,30 m² 13 071,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 168,3 m , położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 749 m w sercu Falenicy (dzielnica Wawer). To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł201,06 m² 13 428,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 373 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 201,06m2! Z garażem dwustanowiskowym położony w miejscowości Mierzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł250 m² 1 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Firma Galicja Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę na wyłączność domu w miejscowości Kuryłówka w powiecie Leżajskim w województwie Podkarpackim. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł114 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomość 114 m | Centrum miasta | Al. Wyzwolenia | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy budynek o powierzchni użytkowej 114 m , położony w ścisłym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

1 170 000 zł261,42 m² 4 475,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem. Obejrzyj wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł208,61 m² 3 830,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - Na sprzedaż cały budynek dwulokalowy położony przy ul. Jana Kasprowicza 2 w Żywcu , oferowany w cenie 799 000 zł. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł74,93 m² 13 145,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarna

Czarna,świętokrzyskie

798 000 zł216 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 087 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancką posiadłość, zlokalizowaną w miejscowości Czarna, gmina Stąporków w woj. Świętokrzyskim. Dom z podpiwniczeniem o pow. 216 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 101 m2 (powierzchnia użytkowa - 82 m2) położony w Przegini.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł201 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania duży murowany dom w Mińsku Mazowieckim. Wybudowany z pustaka , ocieplony i otynkowany w 1992 roku , na działce o powierzchni 669 m2. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł91,31 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Elegancki segment z ogródkiem i poddaszem | 30 min do Warszawy | Nowy Dwór Mazowiecki Do wynajęcia bezczynszowa, wykończona w wysokim standardzie nieruchomość z ogródkiem, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł160,17 m² 4 732,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Taka oferta, w Naszym biurze platinum house! oferuję do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu - ok. 9 km od centrum Zielonej Góry w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom Marzeń na Skraju Lasu Luksus, cisza i Przestrzeń! Tarnowskie Góry, ul. Grzybowa Szukasz domu, który łączy nowoczesność, najwyższą jakość i bliskość natury? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł33,86 m² 16 686,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:789 m²

Kompaktowy dom całoroczny w Pokrzywnej Góry Opawskie, sauna, taras i potencjał inwestycyjny Oferujemy Państwu wyjątkowy, kompaktowy dom całoroczny położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł306 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 496 m²

Na Pojezierzu Drawskim z dala od zabudowań na granicy Rezerwatu dom wybudowany m.in. z oryginalnych drewnianych bali pochodzących z domu góralskiego. Pozostałe materiały użyte to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł215 m² 11 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - lokalizacja - Pełna infrastruktura - handlowo usługowa - Funkcjonalny układ pomieszczeń - Bliskość komunikacji miejskiej - Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący - Czarlin, ul. Spacerowa Cena: 149 000 zł - do negocjacji Możliwa zamiana na inną nieruchomość (z opcją dopłaty z obu stron) Przedmiotem oferty jest przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł132 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment środkowy o powierzchni 132 m , gdzie 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł94,04 m² 6 592,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż; wolnostojący dom wśród zieleni - 94 m2, peryferie miasta, stan surowy zamknięty plus Marzysz o miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! 2 ostatnie domy! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z ogrodem zimowym i garażem dwustanowiskowym po kapitalnym remoncie. Powierzchnia całkowita to około 190 m.kw. z czego parter z ogrodem zimowym to około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł66 m² 6 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

W imieniu naszego Klienta zapraszamy do kontaktu w sprawie nieruchomości deweloperskich położonych na terenie Gminy czempiń! Deweloper, którego reprezentujemy, to prężnie działająca od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m , położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na ogrodzonej 6,30 arowej działce na osiedlu domków w Uniejowie przy ul Słonecznej do kupna wolnostojący domek. Piwnica z garażem pod całością budynku. Budowany w latach 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 900 zł131 m² 9 464,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 130m , znajdujący się w pięknym i spokojnym Milanówku. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł180 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

- wynagrodzenie dla biura płaci sprzedający. Na sprzedaż: dom dwurodzinny z budynkiem gospodarczym i 2 działkami Lokalizacja: miejscowość Karolina gm. Baranów, powiat grodziski Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 170 m | działka 280 m Lokalizacja: ruda Śląska, halemba Typ nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł196 m² 7 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom w/g projektu ,dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij