dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

777 602 zł94,76 m² 8 206,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

I pcc! Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Opole, dzielnica Wójtowa Wieś Oferujemy na sprzedaż nowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł213 m² 6 103,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta inwestycyjna dwa wolnostojące domy na jednej działce W stegnie powierzchnia całkowita większego domu: 213 m2 powierzchnia całkowita mniejszczego domu: 43 m2 powierzchnia działki: 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przytulny dom szeregowy położony w miejscowości Kiełczówek, na kameralnym osiedlu bezpośrednio graniczącym z terenami rekreacyjno-leśnymi. Dom wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Popielówek (gmina Lubomierz), u podnóża Gór Izerskich Oferujemy przestronny i klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 243 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł226,94 m² 10 575,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

"ms" Są takie miejsca, które mają w sobie coś nieuchwytnego. Wchodzisz na posesję, a wszystko zwalnia. Powietrze pachnie lasem, ziemią i świeżością, której nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł302 m² 4 801,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Doskonała oferta inwestycyjna! Okolice "suntago"! Pokoje, hotel, kwatery! To idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji, z dala od miejskiego zgiełku. Propozycja skierowana zarówno do osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł228,50 m² 5 247,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

KB Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić nową ofertę sprzedaży! Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Rybniku na działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł256,63 m² 6 819,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Zamieszkaj w cichej, zielonej części Szczecina - wyjątkowy dom na Osowie! Jeśli marzysz o życiu w spokojnej części miasta, z dala od zgiełku, ale z łatwym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Królewo

Królewo,mazowieckie

5 100 000 zł519 m² 9 826,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:42 800 m²

Crystal house S.A LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI POD WARSZAWĄ - NAD WKRĄ - JONIEC - KRÓLEWO Prezentujemy na sprzedaż 4ha POSIADŁOŚĆ z linią brzegową WKRY PRZEDMIOT SPRZEDAŻY POSIADŁOŚĆ składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł200 m² 17 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Ciekawa oferta w świetnej lokalizacji. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na ładnej działce o powierzchni 327 m2. Budynek jest 3-kondygnacyjny + piwnica - zagospodarowaną na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom 140 m , 2 mieszkania, po remoncie, wizna. Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 140 m , położony w miejscowości Wizna przy ul. Plac Kapitana Władysława Raginisa 3.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o pow. 130m2, piętrowy, z sutereną i poddaszem, bardzo blisko Strefy Zdrojowej Buska-Zdroju - Zbludowice. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł500 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

| na sprzedaż 2-piętrowy, podpiwniczony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 500 m2 , w stanie do wykończenia, usytuowany na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł240 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Dom, który daje możliwości - przestronna nieruchomość W miejscowości nowe Jeśli marzysz o dużym, solidnym domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, prywatność i przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,13 m² 10 472,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 600 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana Użytki występujące na działce: grunty orne - rv, powierzchnia użytku 0,1300 ha. Grunty rolne zabudowane - B-psvi, powierzchnia użytku 0,3900 ha. Lasy lsvi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł272 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy Państwu klimatyczny dom jednorodzinny na sprzedaż zlokalizowany w Konstancinie - Jeziornie - miejscu cenionym za kameralny charakter oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł244,12 m² 3 768,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Uwaga! dom sprzedawany W stanie deweloperskim. Odbiór W lipcu 2026. Załączone zdjęcie obrazują: - przykładową wizualizację, - obecny stan budowy (kwiecień 2026), realizowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł384 m² 3 619,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

ul. Wesoła centrum Suwałk, pomiędzy Kościuszki a Noniewicza Dom z lokalem usługowym | sauna + siłownia | centrum | wejście z ulicy + prywatny wjazd Cena: 1 390 000 zł Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bilcza,świętokrzyskie

500 000 zł280 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

| na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu echo I w Bilczy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł153,45 m² 11 274,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany parterowy dom wolnostojący typu bungalow z 2010 roku o powierzchni użytkowej 153,45 m2. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł490 m² 8 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:884 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Międzyzdrojów przy ul. Gryfa Pomorskiego (rondo Polna), zaledwie kilka kroków od wejścia na plażę przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł166 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 345 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż: wyjątkowy dom jednorodzinny z pięknym ogrodem Cieszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Cieszyna blisko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Drewniany z mediami i potencjałem na Działce 2200 mkw. - lipiny gmina Gózd Drewniany dom z lat 60, nieruchomość idealna dla osób z pomysłem ceniących spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

| b.N.WILLA. Dom Z przepięknym widokiem. Oferta sprzedaży malowniczo położonego, przestronnego domu wolno stojącego w uzdrowisku Szczawno - Zdrój. Nieruchomość idealnie nadaje si ę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł123,39 m² 5 348,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domów z zabudowie bliźniaczej, położonych we włókach! Nieruchomość wybudowana zgodnie z projektem dom W klematisach 21 (r2) oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł137,70 m² 9 077,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położonego w zielonej okolicy przy parku. Lokalizacja w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem Szczecin, gumieńce Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 143 m , usytuowany na działce 489 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł138,34 m² 9 758,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom 138 m | garaż | ogród | fotowoltaika | Księże Wielkie Na sprzedaż funkcjonalny i jasny dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na spokojnym, dobrze zaprojektowanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł178 m² 8 426,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Lokalizacja: dorga nr 14 Stryków - W-wa, 2 km autostrada A2 budynek: podwyższony parter, poddasze użytkowe, duży strych podpiwniczenie: garaż oraz pod połową budynku 5 pomieszczeń w tym pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł110,80 m² 10 379,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej Brodnicy Dolnej (gm. Kartuzy), przy ul. Słonecznej - w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy jeziorami Brodno Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł111,50 m² 14 977,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

1/2 Bliźniaka z ogródkiem 145m na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną drogą dojazdową tylko dla mieszkańców z wjazdem od Ostródzkiej. Budynek oddany do użytku w 2012 r jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 487 m²

Rezydencja w otoczeniu zieleni zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących elegancji, wygody i kontaktu z naturą. Dom zachwyca luksusowym wykończeniem, unikatowym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,18 m² 9 164,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Osiedle "nad Strumykiem II" Nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Nowym Kisielinie od sprawdzonego dewelopera - wykonawcy osiedli Nad Strumykiem i Goździkowa na Jędrzychowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł127 m² 6 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bliźniaki zlokalizowane w zielonych Miłoszycach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł139,90 m² 5 689,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! Układy.