dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

4 099 000 zł244 m² 16 799,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym, całorocznym basenem, położony na obrzeżach Konstancina, w prestiżowej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł194 m² 4 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:897 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w pobliżu kompleksu narciarskiego smr Solisko, składająca się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego, dwu-kondygnacyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł191,73 m² 11 735,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony na kameralnym osiedlu tylko dla 3 rodzin przy jednej z bardziej prestiżowych ulic Dąbrowy Leśnej. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Wyłączność! Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią produkcyjno-magazynową położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola, ok 5km od zjazdu na autostradę A4. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł252,10 m² 5 549,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Good Life Estates oferuje Państwu skrajny dom szeregowy na Osiedlu Mazurskim przy ulicy Wileńskiej. Niezaprzeczalnym atutem tej nieruchomości jest bliskość centrum miasta, arterii komunikacyjnych, linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł584 m² 4 878,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wielopokoleniowego domu w Kętrzynie przy ulicy Wierzbowej. Budynek został wzniesiony w 1995 roku na elegancko zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 890 000 zł364,31 m² 5 187,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnej nieruchomości o wyjątkowym charakterze domu utrzymanego w industrialnym stylu, z dodatkową powierzchnią użytkową, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł418 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 799 m²

Małomice, dom jednorodzinny, 338 m2, działka 2799 m2, cena 550 000 zł, sprzedam. Polecam Państwu dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwej okolicy, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego domu położonego w jednej z najpiękniejszych części Mazur w malowniczej miejscowości Borki,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł830 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, w wysokim standardzie w miejscowości Szpon (województwo pomorskie). 830m powierzchni tworzącej funkcjonalny układ składający się z czterech kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł104,94 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, chwałowice, dom, 105m2, 4 pokoje, zabudowa szeregowa sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, lokal zewnętrzny, kupujący nie płaci prowizji, II etap inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł144 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu osiedle funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej w Przegini Duchownej. Wybudowane z wysokiej jakości materiałów domy położone są blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Atuty: - dom z kominkiem oraz unikalnym, fińskim piecem steatytowym nunnauuni sercem domu, magazynującym ciepło. - działka przypominająca prywatny park - dorodne sosny, drzewa owocowe, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) uwaga: prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie wizyt wyłącznie przez nasze biuro. Rożno-Parcele - piękny dom wolnostojący! Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko U nas! nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 240 m2 z 2004 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł80 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego budownictwa w technologii stalowej. Firma działa na rynku od 25 lat, specjalizuje się w prefabrykowanych konstrukcjach stalowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,15 m² 14 645,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Oferta idealna pod inwestycję, jak i do życia codziennego - bliskość plaży! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 133,15 m położony w Mechelinkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł200 m² 10 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Komorowie. Idealna zarówno do zamieszkania, oraz jako inwestycja. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera Gorąco polecam nowoczesny segment z garażem, przestronnym ogrodem i miejscem na 2 auta przed budynkiem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł217 m² 4 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 505 m²

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny? Zainteresuj się przestronnym domem z ogrodem, w spokojnej okolicy, niedaleko lasu. To oferta idealna dla rodzin ceniących ciszę i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł82 m² 4 134,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Obejrzyj film aby zobaczyć układ mieszkania oraz wszystkie pomieszczenia! Szukasz własnego miejsca z zielenią, prywatnością i pełnym zapleczem do wygodnego życia? Mamy dla Ciebie atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł108 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 93,18 m + garaż 15,41 m , Powierzchnia w księdze wieczystej 108,59 m położony na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim położony w Bojanie (powierzchnia całkowita 155 m2) I piętrowy, 6 pokoi, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł121 m² 6 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom, który projektujesz sam zamieszkaj w prestiżowej otulinie lasu na osiedlu "moja Swoboda" Masz dość domów, w których pokoje są niefunkcjonalne, a układ narzucony z góry? Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł110 m² 11 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Sakura Estates ma przyjemnośc zaoferować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Gawliki Wielkie, nad brzegiem jeziora Gawlik. Idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł142,50 m² 11 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 109 m²

Dom o powierzchni użytkowej 142,5m2 położony w Oraczach z dala od głównej drogi, nad samym jeziorem Jachimowo - dom posiada linię brzegową jeziora oraz prywatny pomost. Posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

24 800 000 zł2 058,92 m² 12 045,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:904 m²

Historyczna kamienica z przełomu XIX i XX wieku zlokalizowana w Dolnym Sopocie tuż przy Dworcu Głównym w Sopocie i słynnym Monte Cassino Lokalizacja: sopot Dolny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,10 m² 7 371,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł170 m² 14 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż 2 domy, gotowe do zamieszkania nad Jeziorem Czorsztyńskim w miejscowości Kluszkowce (gmina Czorsztyn). Domy zlokalizowane są w odległości 100 m od Jeziora Czorsztyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko morza? A może jesteś inwestorem i chcesz ulokować kapitał w nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Cena do negocjacji! Dom piętrowy w malowniczej miejscowości, wolnostojący z lat 30-tych , gotowy do zamieszkania na zagospodarowanej działce o pow. 2700 m2. Budynek z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:295 m²

Oferowana nieruchomość znajduje się W nadolu koło dębek szukasz ciszy I spokoju mazysz O domku nad wodą - gotowy od zaraz wydanie lokalizacja : N A D O L E - to kaszubska.