dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa, niższa cena! Obowiązuje do 30.05.2026! Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogródkiem (około 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 57,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w malowniczej miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec), zaledwie 4 km od granicy Nowego Sącza. Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów, na działce o powierzchni 271 m . Lokalizacja tuż na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł259 m² 10 038,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Wyjątkowy dom z luksusowymi udogodnieniami, domkiem gościnnym i rozległą działką raj na ziemi dla wymagających! Położony zaledwie 10 km od Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł115 m² 6 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Coraz więcej osób, zamiast niewielkiego mieszkania w mieście, zaczyna rozważać realną alternatywę dom, który daje przestrzeń, prywatność i codzienny komfort życia. W tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł124,85 m² 5 927,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: budynek znajduje się w Gościcinie przy ulicy Chłopskiej. W zasięgu 2km znajduje się szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, stacja kolejowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł121,56 m² 4 730,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Porozmawiajmy o cenie. Dom w stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Zakończenie inwestycji - 2 kwartał 2026 roku. Lokalizacja: budynek znajduje się w Częstkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł120 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Dom z potencjałem do własnej aranżacji - tylko U nas! Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Rezerwacja! > krótki opis nieruchomości: prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nieruchomość Dom, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu, bez stresu i bez dodatkowych kosztów. Nowoczesny segment środkowy z 2021 roku, położony tuż przy Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom do wynajęcia | Ostrów Mazowiecka Do wynajęcia komfortowy, zadbany parter o powierzchni 70m2 , położony przy ul. Wspólnej 3 w spokojnej i wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Murczyn

Murczyn,kujawsko-pomorskie

670 000 zł212,45 m² 3 153,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjno-siedliskowa - Murczyn, powiat żniński. Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub przestrzeni do prowadzenia działalności i życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni użytkowej 250 m wraz z budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok 150m ,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł153,74 m² 5 203,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wolnostojący dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Nowoczesny dom parterowy 189 m z garażem 39 m i tarasem 45 m 5 km od Opola Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 189 m z przybudowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Krobia,kujawsko-pomorskie

449 000 zł236,60 m² 1 897,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dom jednorodzinny w stanie budowy, wolnostojący o pow. całkowitej 236,60 m2 (powierzchnia użytkowa 158,23 m2) z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł225 m² 2 217,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem, położona tuż przy Rynku w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. Marii Konopnickiej. Lokalizacja vis-à-vis centrum miasta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł120 m² 2 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Rogach, który doskonale nadaje się do remontu, z ogromnym potencjałem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, z możliwością podziału na dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Warchały,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł117,90 m² 9 321,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dwa domki letniskowe w mazurskiej wsi Warchały o łącznej powierzchni 117,9 m2. Domki przylegają do siebie. Duży domek ma powierzchnię 72,3 m2 i jest piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom Z lat 40 Z ogromnym potęcjałem! Do sprzedania dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł103,75 m² 5 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom po remoncie blisko jezior i lasów Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m . Do nieruchomości należą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 80 m2 położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Domaradz w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105,80 m² 8 034,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oraz 2% podatku pcc! Do sprzedania nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Winowa. Oferta dotyczy prawej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam parterowy dom o powierzchni 110 m2 wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym 80 m2 na pięknej działce w Koninie. Wyjątkowa lokalizacja, cichy zakątek wśród zieleni w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł96,16 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł608,40 m² 1 806,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie surowym, ale zostały już wstawione okna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41,50 m² 13 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszam do miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech. Dom położony w Lubkowie, tuż przy Jeziorze Żarnowieckim, to propozycja dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 455 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 54,55 ar w Zagórzu, przy ulicy Wolności. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 158 mkw., konstrukcji.