dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 149 000 zł232 m² 4 952,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w bezpośrednim sąsiedztwie Środy Śląskiej. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł68,42 m² 9 924 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 68-metrowy dom z 3 pokojami to opcja idealna dla rodziny z dzieckiem lub osób pracujących z domu. Przestrzeń została przemyślana tak, aby zapewnić maksimum komfortu mieszkańcom. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, o wschodnio-zachodniej ekspozycji spełni oczekiwania rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł68,42 m² 9 485,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

68-metrowy dom z trzema pokojami, ze wschodnio-zachodnią ekspozycją, spełni oczekiwania rodziny z dzieckiem. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł186 m² 8 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Dom na wzgórzu między dwoma jeziorami oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! nowa niższa cena! dom: prosty w formie i niezwykle funkcjonalny, wolnostojący dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rąbino

Rąbino,zachodniopomorskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 116 m , położony na działce budowlanej o powierzchni 1996 m , w miejscowości Rąbino. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom z ogrodem i garażem | Spokojna okolica | Poddębice Na sprzedaż przestronny dom szeregowy w spokojnej części Poddębice , idealny dla rodziny lub osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom W cenie mieszkania! Polecam do sprzedaży niewielki budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położony w Lubaniu przy ul. Włościańskiej. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na Osiedlu Na Skraju. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł149,90 m² 10 607,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł300 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Dom, położony na dużej działce w Imielinie, (miejscowości dobrze skomunikowanej z Katowicami, tychami i Oświęcimiem). Nadaje się do zamieszkania przez rodzinę (siedlisko) lub do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł119,40 m² 8 291,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w zabudowie jednorodzinnej z dużą działką o pow. 1412m2. Dom jest położony w miejscowości Stanowice niespełna 22,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł363,60 m² 5 500,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 362,60.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł166 m² 2 283,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni mieszkalnej 166 m na piętrze. Dodatkowo powierzchnia na poziomie zero, oraz wysokie poddasze do adaptacji, łącznie dom może osiągnąć 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł239 m² 3 133,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:539 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Korbielowie, z możliwością inwestycji, przygotowany do prowadzenia małego pensjonatu, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 239 m2, działka 539 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Orzeszu, dzielnicy Zgoń, o powierzchni całkowitej 90 m2, działka 160 m2, sprzedam, 580 000 zł. Energooszczędne domy szeregowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł145,80 m² 8 840,88 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 5-pokojowego domu w inwestycji Domy przy Mleczarskiej w Piasecznie. Dom składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145,80 m² 8 909,47 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł145,80 m² 8 840,88 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł203,30 m² 9 296,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 203,3 m2, położony w Orzeszu, sprzedam, 1 890 000 zł. Wyjątkowa nieruchomość w Orzeszu - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł116,59 m² 8 139,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowoczesny dom na olechowie 4 sypialnie, garaż I twój prywatny ogród! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Możliwość zakupu całego bliźniaka jak i jego konkretnej części! bez prowizji! Nowoczesny i luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej i ustawnej działce w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Radziemice, miejscowość Dodów Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł548 m² 4 379,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

To jest dom, który został wybudowany z myślą o rodzinie, a więc z użyciem materiałów najwyższej jakości, tak, aby służył przez lata dla kolejnych pokoleń. Szukasz domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Budynek dwukondygnacyjny, do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogrodzie, letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł132 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sęczkowa Residence położona jest w malowniczej i zielonej części Warszawy, blisko Wisły oraz Mostu Siekierkowskiego. Ta lokalizacja oferuje mieszkańcom idealne warunki do aktywnego spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł176,90 m² 2 317,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom z działką z zejściem nad rzekę? Dom w odległości 100 m na spływ kajakiem? Nie szukaj- trafiłeś! Może jednak nieruchomość inwestycyjna? To też już nie szukaj :) Chodź.

Szczegóły ogłoszenia

1 358 000 zł299,30 m² 4 537,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Piękny dom wolnostojący Z przestronnym ogrodem Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość wolnostojącą położoną w spokojnej i kameralnej części Gowina. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł130 m² 3 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dwu kondygnacyjny dom z lat 30-ch XIX wieku, posadowiony na działce o powierzchni 2000m.W roku 2016 wymieniono okna na PCV i położono płytki gresowe. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł121 m² 7 892,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Własny garaż, ogródek, spokojna okolica i dom, który możesz urządzić dokładnie po swojemu ten segment w Ożarowie Mazowieckim to świetna alternatywa dla mieszkania w bloku. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stylu kanadyjskim Rzeszów, ul. Lazurowa możliwość zamiany Na sprzedaż dom w stylu kanadyjskim na drewnianym szkielecie' , położony w Rzeszowie przy ul. Lazurowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 000 zł259,50 m² 3 976,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom do generalnego remontu 8 pokoi | 240 m + garaż | Działka 705 m | Wejherowo ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 €500 m² 5 990 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 490 m²

Ekskluzywna willa luksusowa w Kościelisko Zakopane Ta wyjątkowa willa położona jest w Kościelisku, zaledwie około 4 km od centrum Zakopanego, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł110 m² 21 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Lokalizacja, która urzeka i zarabia. Serdecznie zapraszamy Państwa do oferty domu położonego w jednej z najbardziej pożądanych i cenionych nadmorskich miejscowości, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł92 m² 1 973,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

**opis nieruchomości** Biuro Nieruchomości Investment Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

898 000 zł240 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom w miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością Narama | 115,06 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Szukasz domu, który daje spokój, komfort i przestrzeń dla rodziny? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł163,40 m² 6 731,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce,gm. Boguchwała (na granicy z Rzeszowem), o powierzchni użytkowej ok. 126m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Brzeźno. ul. Pogodna. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej czekają na nowych właścicieli. Piętrowy budynek kryty dachówką ceramiczną, o dwóch kondygnacjach i powierzchni użytkowej około.