dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

860 000 zł116,50 m² 7 381,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojący dom parterowy o powierzchni 92 m2 + duży garaż w bryle budynku (24,5 m2) oraz zabudowany taras / kuchnia letnia (14,3 m2), położony na zagospodarowanej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł229 m² 2 576,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Piętrowy, w pełni podpiwniczony dom położony na 776 m działce w spokojnej okolicy - Jawiszowice, ul. Nawsie. Na sprzedaż piętrowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł103 m² 18 932,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 roku. Nieruchomość położona jest na warszawskim Ursynowie, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł118,27 m² 10 907,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Stan na kwieceń 2026 - aktualizacja: wykonano utwardzenia podjazdów, opaskę wokół budynku i tarasy. Stan na kwiecień 2026: budynek otynkowany i wykończony lamelami elewacyjnymi w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Nowoczesny dom o wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł248 m² 14 108,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości D ream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący, o powierzchni ok. 60 m2 , znajdujący się 6 km od centrum Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 314 m usytuowany na działce 1000 m . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od centrum Warszawy. Atutem wpływającym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom w zabudowie segmentowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piotrkowa Trybunalskiego, przy ul. Demczyka.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł416 m² 18 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 173 m²

Dwa piękne domy, las, jezioro, 30min od Trójmiasta Unikatowa posiadłość inwestycyjna w duchu slow life, w jakości premium około 37km od Trójmiasta | 2,7ha (7działek) z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł176,10 m² 5 667,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Nowe osiedle różana aleja w Starym Kisielinie. Komfortowe bliźniaki z garażami w doskonałej lokalizacji. Na 176 m2 powierzchni całkowitej rozmieszczono następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł148 m² 3 371,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m na parterze, z dodatkowym piętrem o tej samej wielkości (liczonej po podłodze), uzupełniony o budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł218,78 m² 2 696,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończenia. W skrócie: - lokalizacja: sękowo, gm. Nowy Tomyśl - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł107 m² 7 196,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Szukasz spokoju od zgiełku miejskiego .ZADZWOŃ. Dom w cichej i spokojnej okolicy. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte , zagospodarowane osiedle. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł196,83 m² 6 096,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Przemyślu przy ul. Wyszyńskiego (dzielnica Winna Góra) wybudowanego w latach 2018-2020 na zgrabnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karolewo

Karolewo,warmińsko-mazurskie

549 000 zł109,30 m² 5 022,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 277 m²

W niewielkiej podmiejskiej, historycznej osadzie pod Kętrzynem czeka na sprzedaż komfortowy parter domu w budynku dwurodzinnym z dużą, pięknie zagospodarowaną działką i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

819 000 zł86,95 m² 9 419,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł219,80 m² 2 725,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu w zabudowie szeregowej , o pow. całkowitej 219,8 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Kostrzyn,wielkopolskie

679 000 zł123,32 m² 5 506 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Kupując u nas, zyskujesz podwójnie: brak pcc (podatku od Czynności Cywilnoprawnych) zakup z rynku pierwotnego. Brak Prowizji dla Agenta działamy w imieniu dewelopera Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł104,50 m² 8 124,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Miłoradzice, dom wolnostojący 104,5m2 m2, sprzedam 849 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Miłoradzicach, w stanie deweloperskim o pow. 104m2 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czerwonak,wielkopolskie

1 195 000 zł450 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowe życie z ogromnym potencjałem biznesowym? Ten przestronny dom wolnostojący w Czerwonaku, ul. Lipowa, to rzadka okazja na rynku. Łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Czy marzysz o porankach, w których jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków i szum wody? O miejscu, gdzie solidność tradycyjnego rzemiosła spotyka się z dzikim pięknem natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł104,08 m² 5 274,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Niemstów, dom wolnostojący 104,8m2 m2, sprzedam 549 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Niemstowie, w stanie surowym zamkniętym o pow. 104,08 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Siedlisko z duszą Ignackowo | 2,31 ha gruntu z domem, stawem i budynkami gospodarczymi Oferta wyłącznie w jwg Nieruchomości Marzysz o miejscu, gdzie możesz żyć według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 000 zł118,02 m² 3 287,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza Zgoń. Powierzchnia całkowita 118,02 m2 Powierzchnia zabudowy 59,01 m2 Powierzchnia użytkowa 71,28 m2 Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł159 m² 5 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom o powierzchni 159 m na kameralnym Zacisznym Osiedlu przy ul. Irysów w Czeladzi. To środkowy segment w nowoczesnej zabudowie (zestaw tylko 3 domów), który.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł295 m² 5 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Marzysz o domu z duszą, w którym czuć historię, ale i potencjał na nowe wspomnienia? Mam przyjemność zaprezentować duży 6-pokojowy dom jednorodzinny wolnostojący. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212,01 m² 4 009,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Na sprzedaż dom w Będzinie - Grodziec, ul. Miłosza Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł148 m² 6 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Trzykondygnacyjny, nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 148 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Ogródek od strony południowo-zachodniej, jasne wnętrze. Garaż w bryle budynku + drugie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w drugiej linii zabudowy od Lasu Kabackiego, lokalizacji, która jest wyjątkowa i stanowi jeden z najbardziej pożądanych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kopanki

Kopanki,warmińsko-mazurskie

2 440 000 zł220 m² 11 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 165 m²

Na sprzedaż dom z prywatnym lasem | Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu uroczo zsynchronizowanego z naturalnym otoczeniem, z pełną prywatnością i własnym lasem? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 149 m2 ( projekt - M11 Miła chwila) , usytuowany na pięknej dużej działce o pow. 0,2200 ha.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł115 m² 2 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego letniska zlokalizowanego niedaleko Pilicy oraz Zalewu Sulejowskiego w pięknej okolicy, w sąsiedztwie domów całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przytulny dom w zielonej okolicy Pszenna - idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, zielonej części Pszenna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m , położony na działce 442 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł159,60 m² 4 949,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wyboru zostały 3 segmenty w stanie deweloperskim. Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159,60 m (użytkowej 122,60 m ) położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190 m składa się z czterech poziomów: parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł212 m² 2 966,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł270 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Stylowy dom w sercu lasu - Smolniki Powidzkie, natura 2000, blisko jeziora Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, ponadczasowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2 a użytkowej 150m2 m2 położony na działce o powierzchni 1021 m2pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł177 m² 4 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 177 m , zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 2,9 ar, w samym centrum Dębicy, przy spokojnej i kameralnej ul.