dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:287 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na pograniczu lasu. Oferujemy wygodny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce ok. 287 m , w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Święta Katarzyna, gmina Siechnice. Jest to kameralna inwestycja złożona z 7 lokali. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wynajem jasny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180m2 znajdujący się w dzielnicy Glinki w Bydgoszczy. Do wynajęcia przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł550 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:957 m²

Na sprzedaż: klimatyczny pensjonat w Szczyrku idealna inwestycja w sercu Beskidów! oferta bez prowizji dla kupującego. Szukasz gotowego obiektu pod wynajem w jednej z najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł206,76 m² 1 784,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pieszków Nieruchomość położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy na działce 6 arowej. Miejscowość dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł88 m² 5 443,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim budynek po odbiorze gotowy do wykończenia według własnych potrzeb. Nieruchomość usytuowana na dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł120 m² 9 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym wraz z budynkami gospodarczymi, położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Lublin - dzielnicy Węglin, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Topola

Topola,kujawsko-pomorskie

439 000 zł128,59 m² 3 413,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Topola, w gminie Rojewo, w powiecie inowrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł107,10 m² 7 086,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Brak prowizji dla kupującego, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Rzeszowie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic- zalesie. Dom o powierzchni około 232 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł260 m² 4 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

tel.:   . Poszukujesz domu z piękną działką, z dużymi możliwościami dostosowania do własnych potrzeb? Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł290 m² 11 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja nad jeziorem Juno w Mrągowie Atuty nieruchomości - Powierzchnia domu: 290 m | Powierzchnia działki: 1552 m | Linia brzegowa jeziora Juno | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł189 m² 12 116,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m , położonego w miejscowości Stara Huta w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł151,90 m² 9 578,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,9 m2 wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Budziwój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom po remoncie | 120 m | działka 2 500 m Sieroszewice, ul. Ostrowska To nie jest kolejny dom z ogłoszenia. To solidna, konkretna nieruchomość z dużą działką, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł72 m² 13 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z całorocznym przeznaczeniem, położony w malowniczej miejscowości Zaborowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Willa przy Cygańskim Lesie - prestiż, historia i potencjał inwestycyjny | Bielsko-Biała, olszówka Na mapie Bielska-Białej są miejsca, które od lat budzą szacunek. Ulica Tenisowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Do sprzedaży : Dom wolnostojący w miejscowości Leśniki gm. Korytnica, godzinę jazdy autem z Warszawy. Dom budowany w latach 80. O powierzchni 50m2. Stan - rozpoczęty remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zalasewo,wielkopolskie

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł75 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz Idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom na starym żoliborzu przystosowany na cele biurowe Niezależne gabinety | Sala konferencyjna | Zaplecze kuchenne | Taras | Ogród | Idealny na cele biurowe lub usługowe | Dostępny od początku lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,15 ar na południu Rzeszowa. Projekt domu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Łochowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł126 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej z ładną działką i domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł143 m² 6 216,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzewinie - wysoki standard, świetna lokalizacja, działka 503 m2! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (lokal prawy), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Unikatowy dom W pierwszej linii od morza - gdynia orłowo Wyjątkowa lokalizacja | Widok na Kępę Redłowską i Zatokę | Pierwsza linia brzegowa | Prestiżowa dzielnica | Potencjał aranżacyjny |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł161,30 m² 8 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy bliźniak ok.160 m, w Pięknej , spokojnej okolicy. Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni ok. 160 m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł133 m² 3 751,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena 499 000zł! Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w miejscowości Racławice gmina Biecz o powierzchni 133 m2 usytuowany na 6 arowej działce. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

3 500 000 zł640,50 m² 5 464,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami, składającymi się z domków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, stanowiącymi ośrodek wypoczynkowy. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szukasz miejsca z historią, które oferuje ciszę w samym centrum miasta? Mam przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 120 m , położony w najbardziej urokliwej, zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł302 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny ,nowoczesny dom z ogrodem 7a na wynajem - ul. Kazimierza Wyżgi , Wola Justowska, kraków Proponujemy do wynajęcia nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł186,33 m² 9 660,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Wyłącznie U nas Elegancki dom o powierzchni 186 m2 z pięknym ogrodem Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i zielonej części gminy Łomianki -.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł446 m² 10 650,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 726 m²

Miejska willa o powierzchni całkowitej 720 m (ok. 450 m użytkowej), położona na blisko 9000-metrowej działce w Budach Józefowskich. Rezydencja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Piękne siedlisko 12300 m2, położone w cichej i malowniczej okolicy z domem mieszkalnym 220m2 pod Skierniewicami w miejscowości Samice. Dodatkowo z boku domu są 4 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - 20 km do ścisłego Centrum Gdańska i Gdyni, - dom w pełni wykończony - gotowy do zamieszkania, - ogrzewanie podłogowe w całym domu (również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 238 632 zł341,23 m² 12 421,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Konstancin Jeziorna-nowoczesny, dom typu bliżniak o pow.341 m2 na działce 700 m2 - stan deweloperski Duża Przestrzeń zielona, oprócz walorów wizualnych i relaksacyjnych, spełnia ważną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 272 zł127,92 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 600 000 €601 m² 4 326,12 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem to rezydencja z duszą, łącząca w sobie ponadczasową elegancję, bogatą historię.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł216 m² 1 967,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Opalenicy przy ul. Nowej, w gminie Opalenica, powiecie nowotomyskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, pośredniej strefie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij