dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:352 m²

Marzysz o zamieszkaniu w cudownej spokojnej lokalizacji z dala od zgiełku ? Ten urokliwy dom spełni Twoje oczekiwania! Położony w malowniczej okolicy, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na spacer. Dom przy kampinosie W nowej cenie! Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom wolnostojący z 1995 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł213,20 m² 4 432,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Prowadzisz firmę? Szukasz domu dla Rodziny? Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie! Atuty lokalizacji: szkoła Przedszkole Park Miejski Sklep Cicha i spokojna okolica Oferujemy Państwu dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł198 m² 1 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam do Kuźnicy Czarnkowskiej, malowniczej miejscowości na skraju Puszczy Noteckiej, nad rzeką Rudnica. Na sprzedaż dom w budowie (budynek mieszkalno-gospodarczy), na pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł118,30 m² 5 790,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (bez skosów) w miejscowości Rudna Wielka, koło Rzeszowa. Dom będzie wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł820 m² 1 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:574 m²

Najważniejsze informacje: - kamienica pod inwestycje - dobra lokalizacja - 3 lokale usługowe na parterze - 7 lokali mieszkalnych - brak koniecznych napraw - w 100 % wynajęta Szczegóły oferty: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! dom wolnostojący W samym centrum żurawicy! Lokalizacja: żurawica, ul. Pierwszej Dywizji Pancernej 1 (centrum) zaledwie 7 km od Przemyśla! Cena: 660 000 pln Agent.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dobre Nieruchomości polecają: dom typu bliźniak wg projektu Archonu Dom w Cyklamenach o pow. 136m2 w Kruszynie Krajeńskim w malowniczej okolicy. Dom posadowiony na działce 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł108,56 m² 5 333,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Oferta od dewelopera - kupujący nie płaci podatku pcc! Widoczne zdjęcia są wizualizacjami poglądowymi przygotowanymi przez Akcja Wnętrze Adrianna Kleczkowska. Istnieje możliwość zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Karszew

Karszew,wielkopolskie

4 990 000 zł2 100 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:71 000 m²

Dom opieki - projekt do dokończenia-centralna Polska-Łódź 70 km Zespół pałacowo-parkowy z 1876 r. wpisany do rejestru zabytków jako zespół pałacowy, nr rej.: 341/83. Jego budowniczym był.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł235 m² 8 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Wyjątkowy dom premium w Pieninach gotowy biznes i prywatna oaza spokoju Na sprzedaż oferujemy komfortowy, całoroczny dom o powierzchni 235 m , położony na 8,5-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 247 000 zł146,30 m² 15 358,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nowoczesny dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Lutoryż, niewiele ponad 4 km od granic miasta Rzeszów. Otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165 m² 6 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

To dom dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i wygody. Jeśli marzysz o domu, który łączy solidne wykonanie, przestrzeń i prawdziwą wiejską harmonię ten adres spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy dom jednorodzinny w Karwianach, zaledwie 20 minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 115 m , wykończony w wysokim standardzie, łączy elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,50 m² 6 563,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł brutto. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum Poznania! Proponujemy Państwu atrakcyjną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł300 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Ponadczasowa kubatura w nowym wydaniu. Wolnostojąca parterowa willa na wrocławskich Pawłowicach kusi swoim stylem i jakością wykonania. Lokalizacja: pawłowice, wrocław Dom: 240 m2 Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 372 000 zł141,60 m² 9 689,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Znalazłeś swój szczęśliwy adres na poznańskim Szczepankowie przy ulicy Szczęśliwej powstaje inwestycja melodiova! Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej inwestycji. Melodiova oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł144 m² 5 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Kupujacy nie 2 % podatku pcc. Nowa inwestycja domów na pograniczu rybnej I przegini duchownej! oferujemy domy O różnej powierzchni działek każdy klient znajdzie coś W swoim zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł190 m² 1 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie centralną lokalizację i wygodę! Na sprzedaż dom o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek na działalność gospodarczą np. Szkoła, przedszkole, biuro, usługi, firma komputerowa, firma architektoniczna, itp. Najemca 0% prowizji! budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł175 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Oferujemy do sprzedania wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1930 roku zlokalizowany w Trzeszczynie położonym 3km do Polic, po kapitalnym remoncie z zewnątrz jak we wnątrz. To.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł84 m² 2 726,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 757 m²

Działka z domem do całkowitego remontu, wszystkie media. Agencja Home Serwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom parterowy z poddaszem do zaadoptowania o powierzchni 84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł500,37 m² 1 798,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Kamienica inwestycyjna Z ogrodem, własnym parkingiem I garażami W centrum cieszyna Na sprzedaż kamienica z początku XIX wieku położona w centrum Cieszyna. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borki

Borki,łódzkie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 416 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łęczycy. Budynki są w bardzo dobrym stanie nadają się do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 120 m z dodatkową piwnicą o powierzchni 60 m , usytuowany na działce oferującej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł289 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla pracowników, 8 pokoi, 2 kuchnie , 3 łazienki, umeblowany, na 25 osób. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na wynajem dom w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł304 m² 2 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:592 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego budynku mieszkalno-usługowego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego w sercu Iławy przy ulicy Wyszyńskiego 14. Ta nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 000 zł113,13 m² 3 297,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

"oferta na wyłączność"- prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku w stanie surowym otwartym zlokalizowany na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Rezerwacja Rezerwacja Na sprzedaż zadbany dom w spokojnej części Boguszowic Starych od strony starego cmentarza. Idealny dla jednej lub dwóch rodzin ze względu na niezależną klatkę schodową. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł118,26 m² 12 675,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący, parterowy w Słubicach przy ul. Agrestowej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 700m2. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118,26 m2 plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł400 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:503 m²

Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala tv, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł177 m² 3 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nowa okazja cenowa! Stara cena 685 000 tys. zł Teraz 599 tys. zł nie przegap okazji! Wyobraź sobie poranki, gdy światło wlewa się przez panoramiczne okna, a przed Tobą rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł112 m² 3 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z lat 70. o powierzchni około 100m2, położony na urokliwej, częściowo zadrzewionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

897 000 zł54,42 m² 16 482,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Wyjątkowy dom nad wodą gotowy do życia lub inwestycji Na sprzedaż wolnostojący dom, który od początku był tworzony dla siebie przez właściciela z dbałością o detale, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł123,50 m² 3 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo budowany, pięknie położony , w pobliżu lasu dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 123,5m2 usytuowany na działce 655m2. około15 km od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij