dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Bezczynszowy dwupoziomowy apartament (lok 48) posiada 4 pokoje / powierzchnia 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. Ogród 34m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

2 250 000 zł532 m² 4 229,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:532 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sulimierz,zachodniopomorskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 439 m²

Dom z potencjałem na dużej działce z dostępem do prywatnego jeziora okolice Myśliborza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicach Poddębic Kapitalna posiadłość na uboczu,duży potencjał 40.000m2(uprawiane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł185,16 m² 6 210,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Szczecin - Pogodno | Duży dom z potencjałem! Dla rodziny lub inwestora + budynek usługowy! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej dzielnicy Szczecina - Pogodno! Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 492 m²

Wyjątkowa posiadłość w Rozgartach przestrzeń, która daje wolność! Marzysz o dużym ogrodzie, a może o wybudowaniu drugiego domu dla dzieci na tej samej działce? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:898 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domku rekreacyjnego, położonego w miejscowości Puste Łąki, gmina Wyszków, na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 898 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł141,07 m² 9 782,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł182,16 m² 7 630,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Szukasz nieruchomości na Kaszubach z potencjałem i dostępem do natury? Ta oferta może być dla Ciebie. Więcej zdjęć oraz rzut po kontakcie telefonicznym. Atuty: - wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł87,07 m² 4 938,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Posiadamy w sprzedaży lokal w budynku bliźniaczym o pow. 87,07mk, położonym w miejscowości Kraszkowice gm. Wierzchlas powiat Wieluński. Do lokalu będzie przynależeć działka.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł273,40 m² 3 365,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 przy ul. Kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł126 m² 5 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Piętrowy dom o powierzchni użytkowej 126m2, całkowicie podpiwniczony, ze strychem, bryła kostki. Wybudowany w 1982r z suporreksu i cegły, z zewnątrz otynkowany, dach kopertowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł93,30 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Twój dom. Twoje miejsce. Spokój i nowoczesność w granicach miasta. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się od kawy na własnym tarasie, otoczonym zielenią i ciszą. Miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Nowa cena! Cena przed promocją: 850 000zł W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł133,01 m² 4 210,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:77 m²

Szeregowiec z mieszkaniem i lokalem usługowym - centrum miasta - Złocieniec, ul. Kręta Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż szeregowiec z lokalem mieszkalnym, lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł159,90 m² 1 813,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:673 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż dom w Miasteczku Krajeńskim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej z lokalem usługowym w centrum Żor idealny na biznes i do zamieszkania! Lokalizacja: żory ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168.

Szczegóły ogłoszenia

569 004 zł225 m² 2 528,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Niejednoznaczna, niebagatelna i oczywiście nieoczywista okazja do kogoś pragnącego zamieszkać w centrum miasta, lub chcącego prowadzić tu swój biznes. Oferowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Na sprzedaż przestronny dom o pow. 296 m z garażem dwustanowiskowym (ok. 38 m ), usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1111 m idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w malowniczej Krzywaczce Położony w cichej, spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Dom o powierzchni 148.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł550 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:3 476 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu Dom Seniora/pokoje pracownicze, położony w Gminie Stare Babice, w miejscowości Koczargi Nowe. Budynek o powierzchni użytkowej 500 mkw., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł94 m² 3 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom położony w malowniczym Biechowie, tuż przy trasie krajowej 79 Kraków-Sandomierz. Wybudowany w latach 80-tych, remont przeprowadzony na przełomie lat 2005/2006.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł234,54 m² 2 387,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Świerkowa Powierzchnia: 234,54 m.kw. Działka: 1054 m.kw. Liczba pokoi: 6 Media: woda, prąd, gaz Cena: 560 000 zł Opis: na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 738 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Na sprzedaż: dom z potencjałem inwestycyjnym w Leśnicy - przy głównej drodze, obok Biedronki i stacji Orlen. Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Leśnicy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł250 m² 8 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Myślenic i do Krakowa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra zaledwie kilka minut od granic Szczecina. Każdy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 874 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i dużym terenem u podnóża góry Poniwiec - Ustroń Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł253 m² 8 098,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 217,5 m2, 5 pokojowy, położony na dużej, zagospodarowanej działce 1550 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł128 m² 4 679,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych stan deweloperski | 103,6 m2 | działka 595 m2 | Park Zalesie Horbów Kolonia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł166 m² 4 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowa niższa cena! zapraszamy do obejrzenia naszej nowej oferty. Jeden dom W zabudowie jest zarezerwowany! 4 domy w zabudowie szeregowej wybudowane w 2021 roku o pow. użytkowej 166 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Pyszczynie atuty: - dobra lokalizacja - Do własnej aranżacji charakterystyka: dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 130m2 położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł320 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego wybudowanego w 1994 roku, położonego w cichej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Dom z ogromnym potencjałem 3000 m działki- idealny pod biznes lub dla rodziny- stare Budy Dom wolnostojący położony w miejscowości Stare Budy, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o łącznej powierzchni 130,54m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł191 m² 7 853,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Przedstawiana nieruchomość mieści się na pograniczu Kobyłki i Zielonki. W okolicy tej jest dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, idealnych na piesze oraz rowerowe wycieczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Dom wolnostojący o powierzchni 225m2 ( garaż w bryle budynku ) usytuowany jest na działce o powierzchni 999 m2 w Kamieńcu.