dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

799 000 zł268,40 m² 2 976,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom z potencjałem dla Rodziny Wielopokoleniowej lub Inwestora! Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 268,40 m, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 505 m²

DO sprzedania dom W żuradzie Duża działka. Tel   Budynek parterowy o powierzchni około 100 m2, możliwością adaptacji użytkowym poddasza parter składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł164,11 m² 5 423,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność nieruchomość składającą się z dwóch domów posadowionych na działce o powierzchni 1925m2. Dwa dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł142 m² 2 880,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Biuro Rzeszowkie Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,62 m , z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł287 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Jaworowa k. Raszyna. Dom o powierzchni mieszkalnej 212 m2 + 75 m2 garażu w bryle domu. Budynek w starszej części pochodzi z 2001 r,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł444,10 m² 7 205,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 729 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która stanie się Twoją osobistą oazą spokoju i luksusu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł119,71 m² 4 920,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle 10 domów w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy - tylko 6 km od centrum Biłgoraja! Dąbrowica, gm. Biłgoraj Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy to.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł111 m² 4 045,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł104 m² 7 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Twój nowy dom w Lublińcu - czeka na Ciebie. Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu w Lublińcu , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to połączenie ciszy , spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł245 m² 4 893,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, znajdujący się w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Pogórska wola dom za 400 000 zł! gmina Skrzyszów , powiat tarnowski Do sprzedania dom mieszkalny , jednorodzinny z poddaszem w stanie surowym zamkniętym ( dokończenie budowy) - wraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Borkowo koło Żukowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Jędrzejów,świętokrzyskie

2 100 zł90 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić nieruchomość na wynajem - oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem wolnostojący dom o pow 180m2 dwa odzielne pietra parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł232 m² 10 771,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji w regionie w miejscowości Zagórze, gmina Wolin, bezpośrednio nad wodami Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przepiękny dom na sprzedaż Z panelami fotowoltaiczynmi Marzysz o domu do inspiracji, położonego w cichej i spokojnej okolicy, otoczonym zielenią i lasem? Dom, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł131,22 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom do zamieszkania położony bezpośrednio przy głównej drodze do tarnowa praktycznie na granicy tarnów - skrzyszów! Nieruchomość ze względu na położenie przy głównej drodze do Tarnowa świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł116 m² 6 508,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** STAN DEWELOPERSKI *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł115 m² 53,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu parterowy dom z ogrodem. Lokal składa się z przedsionka, widnej, oddzielonej kuchni, salonu, dwóch sypialni oraz przechodniego pokoju wypoczynkowo - telewizyjnego, widnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł100 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow. ok 100 m2 wraz z drugim domem wolnostojącym z garażem dwustanowiskowym o pow. ok. 70 m2. Nieruchomości posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds. nieruchomości Nieruchomość inwestycyjna z lokalami do wynajęcia podana cena jest ceną netto, należy doliczyć obowiązujący podatek vat Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł136 m² 3 308,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

zukasz domu z potencjałem, który zapewni Ci komfort i przestrzeń? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalny układ pomieszczeń i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Chata z bala na wsi w gminie Brańsk. Cicha malowniczo położona wieś. Dobry dojazd do Warszawy tylko 2,5 godziny , do najbliższego miasta Brańsk 6 km , do Białegostoku 1 godzina drogi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł250 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Wyjątkowy dom W zielonej części warszawy wesoła Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł228 m² 3 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4