dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł104 m² 8 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom (bliźniak) w Radwanicach - praktycznie Wrocław, tylko 300 m za tablicą miasta! Duży metraż domu w cenie średniego mieszkania we Wrocławiu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł113 m² 9 292,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż bliźniak 113 m działka 548 m garaż pompa ciepła Adamowizna-Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł212 m² 9 316,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Białołęka Dworska - dom wolnostojący z garażem - do zamieszkania. Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 212 mkw., położony w zielonej i spokojnej części Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł280 m² 8 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezydencja 280 m z basenem i ogrodem 2000 m | Wieszowa Cena: 2 499 000 zł | Wyposażenie dodatkowo: 100 000 zł | Powierzchnia domu: 280 m | Powierzchnia działki: 2000 m | Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50 m² 16 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Wyjątkowy dom w miejscu, którego nie da się porównać - prywatny dostęp do wody, natura i pełna swoboda zabudowy Są nieruchomości, które kupuje się rozumem i są takie, które wybiera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dzień dobry. NA sprzedaż oferujemy: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia całkowita 125 m2 - powierzchnia użytkowa prawie 100 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł114 m² 5 745,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej skrudzina gmina Stary Sączw cenie 655.000 zł Nowoczesny dom blizniaczy o powierzchni użytkowej 114 m2, usytuowany na działce 4 ary, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł138,53 m² 7 002,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny - Zielonka pod Bydgoszczą opiekun oferty krzysztof sałek tel:   Prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł323 m² 6 749,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowa nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Dominów, usytuowaną tuż przy lesie, co zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

W naszej ofercie - dom z lokalem gastronomicznym w samym centrum turystycznego Dziwnowa z wejściem od głównej ulicy. Część mieszkalna z możliwością przerobienia na apartamenty do.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł177,08 m² 5 246,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom parterowy Węgrowo - Gmina Grudziądz - działka nr 339/65 o pow. 1005 m2 Komfortowy dom w otoczeniu natury Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł147,63 m² 8 731,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 128,83 m2 + garaż o powierzchni 19,38 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł230 m² 3 443,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa oferta W naszym biurze Oferujemy dom wolnostojący na dużej działce z sadem. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Żelkowo koło Słupska. Dlaczego warto kupić ten dom - oto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł182 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę bliźniaka o powierzchni 182 m2. Budynek jest w stanie deweloperskim wykonany w wysokim standardzie. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze- nie szukaj dalej. Biuro Nieruchomości Sudety prezentuje na sprzedaż połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Dobiesz,mazowieckie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | segment skrajny | 75m2 | 699 000 zł | Dobiesz gmina Góra Kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł153,27 m² 7 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż środkowy segment z garażem i dodatkowym miejscem postojowym na terenie osiedla. > powierzchnia całkowita domu 153 m , parter 48 m , piętro 50 m , poddasze 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143,54 m² 5 914,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronne domy wolnostojące w miejscowości Włynkowo (gm. Redzikowo), położonej w połowie drogi między Ustką a Słupskiem. To kolejny etap osiedla nowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł250 m² 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta wyłączności! Goleszów ul. Żniwna - dom w stanie surowym otwartym rozpoczęta budowa w 1987r pow. całkowitej 250 m2, działka 11,5 ar. Opis : - piwnica : 3 pomieszczenia, - parter :.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom, położony w Łętkowicach, w gminie Radziemice. Powierzchnia całkowita domu wynosi 372 m , na którą składają się mieszkalny parter (około 63 m ).

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł168 m² 3 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Uwaga nowa niższa cena. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu z lat dziewięćdziesiątych w miejscowości Stare Kurowo w województwie lubuskim - miejscu, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipiny,podkarpackie

529 000 zł230,10 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem wg. projektu karol II (dobre domy Flak & Abramowicz) w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Pieckowo

Pieckowo,warmińsko-mazurskie

295 000 zł189 m² 1 560,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, mieszczącego się w murach dawnej szkoły. Budynek ma niepowtarzalny klimat jego historia i architektura dodają mu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł114,25 m² 5 207,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Dom jednorodzinny z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach! Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 110.68 m . Parter: - powierzchnia użytkowa 52.56 m - salon.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł900 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:900 m²

English below Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z gwarantowaną stopą zwrotu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale - krakowską kamienicę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł679 m² 4 712,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:954 m²

Pensjonat w nadmorskiej miejscowości Łeba w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Pensjonat wybudowany 2000 roku posiada 25 pokoi z łazienkami, kuchnię oraz dwie sale, jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł128,88 m² 10 242,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł90 m² 11 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 051 m²

Opis Na sprzedaż nieruchomość położona w sercu prężnie rozwijającej się Rokietnicy, zaledwie 20 km od centrum Poznania. To idealna propozycja zarówno dla rodziny marzącej o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł148,49 m² 8 081,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Inwestycja pod nazwą Nova Sadowa Borkowo to nowoczesne osiedle złożone z 11 budynków po 2 domy w zabudowie bliźniaczej. Łącznie 22 domy z garażem, zaprojektowanych ze szczególną.