dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

786 000 zł68,85 m² 11 416,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom szeregowy 68,85 m Rzeszów, słocina, osiedle Góreckiego (przy szkole) Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,85.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł249 m² 2 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje na sprzedaż dom zlokalizowany w Lubieniu Kujawskim. Na działce o powierzchni 1500 m2 znajduje się dom piętrowy o powierzchni całkowitej 249 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł404 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż świetnie prosperujący pensjonat po generalnym remoncie w sercu uzdrowiska w Busku-Zdroju. Jedyna taka oferta w okolicy! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bajkowej, 150.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł420 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 413 m²

Wyjątkowy, przestronny dom z panoramicznym widokiem i potrójnym garażem. Na sprzedaż oferujemy klasyczny, wielopoziomowy dom wolnostojący, usytuowany na malowniczej, nachylonej działce, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł201 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa / rejon Bonarka City Center / Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 900 zł176,20 m² 10 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Wolnostojący 140 m | Brzeźno z dodatkową działką w dzierżawie | Działka główna 900 m2 + Działka dodatkowa w dzierżawie: 4909 m2 Cena: 250 000 pln Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chojnów,dolnośląskie

1 550 000 zł270 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 908 m²

Zapraszam do odkrycia nieruchomości podczas wirtualnego spaceru Wyjątkowa oferta w Chojnowie dom dwulokalowy Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej nieruchomości w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł157,90 m² 6 333,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Wyobraź sobie miejsce, które pachnie świeżo parzoną kawą i ciepłym chlebem. Dom, w którym każdy poranek witany jest aromatem domowego ciasta, a wieczory spędzasz przy blasku kominka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż solidny i komfortowy dom jednorodzinny z 2004 roku położony w spokojnej miejscowości Budzisław Kościelny (gmina Kleczew, powiat koniński). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł150 m² 4 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Archeton Delta, wybudowany w 2003 roku z pustaka max, ocieplony 10 cm styropianem. Najważniejsze informacje o nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 500 zł164,90 m² 5 903,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Zakończenie budowy czerwiec 2026r. Nowoczesny dom blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (z.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa cena! Oferta z myślą o osobie poszukującej na co dzień spokojnego miejsca w nadmorskim klimacie, z pomysłem, wyobraźnią i twórczym charakterze. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł363 m² 12 118,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom z budynkiem usługowym - idealne połączenie życia i biznesu w Łodzi! 233 m domu + 130 m budynku usługowego | duża działka | potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 70 m , położony w miejscowości Siedliska, w malowniczej okolicy Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł170 m² 10 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atuty: bliskość natury i prywatny las Kameralna, niska zabudowa i prywatność Funkcjonalny układ pomieszczeń dla dużej rodziny Doskonała komunikacja z Trójmiastem Nowoczesny standard.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł325,30 m² 2 520,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:967 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Budynek mieszkalny z garażem jest obiektem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Reprezentacyjny dom na cele biurowe W sercu saskiej kępy Idealny na siedzibę firmy | 4 poziomy | Sala konferencyjna | Ogród | Parking na 5 samochodów | Prestiżowa lokalizacja Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 000 m²

Urokliwe siedlisko w Kopciówce - wraz z lasem i polem ornym. Lokalizacja: kopciówka, gm. Suchowola, woj. podlaskie Powierzchnia działek to to 7,80 ha. Zabudowania: 2 domy + budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 170 000 zł163 m² 7 177,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej, zielonej części Łysomic. Miejsce, które daje wytchnienie od miejskiego tempa, a jednocześnie pozwala w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł325,36 m² 6 116,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Mikołów, kamionka Powierzchnia domu: 325,36 m Powierzchnia działki: 1200 m Cena: 1 990 000 zł Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Mikołowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł450 m² 5 997,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 496 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący, usytuowany na rozległej, ponad 34-arowej działce w jednym z najpiękniejszych i najspokojniejszych miast Dolnego Śląska :.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 50m2 (pow. całkowita ok.100m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 1427m2 w Piotrkowicach, gm. Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

Marzysz o przestronnym domu w urokliwej okolicy dla swojej rodziny? Oto on!

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok.210m2 z osobnym garażem dwustanowiskowym posadowiony na działce ze stawem o powierzchni 2400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nowy dach, szczelne okna pcv i ogrzewanie miejskie najtrudniejsze i najkosztowniejsze prace są już za Tobą. To dom, w którym cały budżet i energię możesz przeznaczyć wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Doskonały na inwestycję wynajmu ; 3 osobne mieszkania, dla pracowników na pokoje lub jako siedziba firmy, pod gabinety, kancelarię, biuro projektowe, jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł107 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny na przestronnej działce, położony w Marcelinie. Dom ma powierzchnię ok. 107 m2. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój ze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł160,79 m² 4 036,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperski krzewina (gm. Kaczory) o pow. użytkowej 130,5 m 2 , 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł262,20 m² 6 098,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 739 m²

Gestor Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Mościsko, usytuowany na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł77 m² 7 337,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:377 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 78 m , położony na działce o powierzchni 377 m w urokliwym Jankowie Dolnym, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł180 m² 3 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 180 m , położony na dużej, ogrodzonej działce 1500 m , która bezpośrednio graniczy z lasem i posiada własną bramę prowadzącą do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²