dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

145 000 zł120 m² 12,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Dom w Świebodnej drewniany z murowaną przybudówką i garażem, idealny wybór na spokojne miejsce do zamieszkania lub jako domek letniskowy. Na sprzedaż wyjątkowy dom w Świebodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł779,29 m² 3 464,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Andrychowie z dużym ogrodem. Dom został zbudowany w 1997r. na działce o powierzchni 25,03 ar. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 779 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 695 000 zł250 m² 14 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny funkcjonujący pensjonat w Pobierowie świetna lokalizacja blisko ok 100m do plaży, jest to l linia brzegowa, nieruchomość mieści się w zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 100 zł220 m² 8 045,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powierzchni 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł93,30 m² 6 720,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym, dwulokalowym budynku, posadowione na działce o powierzchni około 550 m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zgłobice. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł230,80 m² 3 899,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Komfortowy dom bliźniak 230,8 m z pięknym ogrodem i przestrzenią na działalność Pobiedziska Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chabsko,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł173,50 m² 6 910,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prowizja 0% - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinnego, położony w malowniczej miejscowości Chabsko.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł160 m² 15 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w prestiżowej i zielonej części Poznania ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: poznań Smochowice, ul. Ornecka Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Biała

Biała,zachodniopomorskie

174 000 zł62 m² 2 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Fidosz Consulting prezentuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi położonymi w Białej, gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Dom o powierzchni 62 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł86,35 m² 8 442,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

OD surowego betonu do wymarzonego salonu! Zastanawiasz się, jak zmienić pustą przestrzeń w przytulny dom? Często trudno wyobrazić sobie efekt końcowy, patrząc na gołe ściany. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Olkowo

Olkowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł690 m² 1 013,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:6 925 m²

Polecam Na sprzedaż Dwa przestronne domy w stanie surowym, położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na Mazurach. Działka położona na terenie Natura 2000. występują tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł96 m² 6 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja "przystań Miszewko" to przytulne domy na granicy Banina i Miszewka przy ul. Karwety. Szukając domu zwracasz pewnie uwagę na 4 kluczowe parametry: - atrakcyjna cena - jest to najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł195 m² 10 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:189 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - pensjonat 200 m od morza | Centrum Ustronia Morskiego Na sprzedaż atrakcyjny dom z przeznaczeniem na pensjonat lub dochodową inwestycję noclegową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Niwa

Nowy Targ,małopolskie

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsca postojowe, ogródek, taras; w pobliżu: przedszkole, sklepy, szkoła; rozkład: do własnej aranżacji, dwupoziomowe, korzystny układ, słoneczne, ustawne, widokowe; standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł148 m² 7 229,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż komfortowy, ekskluzywny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 148 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce z dwoma wjazdami i możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł309,21 m² 5 885,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 225 m2, jabłonna. Projekt współczesnej architektury, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilkanaście minut od północnej granicy Warszawy, powstała inwestycja, która zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż duży dom w Gniewinie na działce o powierzchni 1462 m . W domu są aktualnie dwa niezależne mieszkania dwupoziomowe, jedno o powierzchni około 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 816 668 zł175,88 m² 10 329,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Ursusa (michałowice). Powierzchnia całkowita domu: 175,88 m2., duża działka: 623 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Mosina,wielkopolskie

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działka i Domek na Działce rod W Mosinie Witam przedstawiam Wam dom zbudowany w systemie szkieletowym drewnianym na działce rekreacyjnej: - działka około 500 m2 - rok budowy 2024 - domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł460 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje. Zalew Zegrzyński 200 metrów od domu! Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w Kraczkowej, zaledwie kilka minut jazdy od Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem - Dom pod inwestycję: hostel / kwatery pracownicze - Szczecin, załom Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Załom w Szczecinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł191,15 m² 3 871,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 532 m²

Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł218 m² 4 954,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy, położony w Redzie przy cichej spokojnej ulicy, przy Parku Krajobrazowym, w pobliżu Leśniczówki Marianowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł2 736 m² 2 741,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:38 000 m²

Na sprzedaż oferowany jest wyjątkowy zespół pałacowo-parkowy w Pobiednej perła dolnośląskiej architektury. To miejsce, w którym historia, sztuka i przyroda tworzą harmonijną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł115,39 m² 6 846,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Ruszowicach, ul. Amarantowa. Nowa inwestycja deweloperska, której realizacja rozpocznie się w 2025r. Dom (lokal nr 1) o pow. 115,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł126,10 m² 5 471,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który sprawdzi dla Ciebie najkorzystniejsze oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 199 000 zł105,10 m² 11 408,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł133,50 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W czaplach Zapraszamy na kolejny etap inwestycji na rozwijającym się osiedlu w Czaplach! Domy o powierzchni całkowitej 134,10 m2 z ogrodami 570 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł242,37 m² 6 188,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 782 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu mieszkalnego położonego przy lesie. Dom o powierzchni 242,37 m2 wraz z działką o powierzchni 1782 m2.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Zapraszam do nadmorskiego Ostrowa koło Karwi Na sprzedaż uroczo położony wolnostojący dom- pensjonat,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł131 m² 1 908,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w Starym Borku - tuż przy nadmorskim Grzybowie i zaledwie 2 km od Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową ofertę - nieruchomość z potencjałem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł154,55 m² 8 405,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Ostatni wolny dom!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Dom dla dwóch rodzin lub pod inwestycję W idealnej lokalizacji lokalizacja: nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni- w Redłowie. To świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Wiosna, wiosna, czas na zmianę adresu! Szukasz wyjątkowego domu w Bełchatowie? Zapraszam! Kup przytulny ale równocześnie przestronny i nie wymagający wkładu finansowego budynek.