dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

649 000 zł105 m² 6 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta kup - 0% Prowizji! Nowoczesny dom parterowy z dużą kuchnią w zielonej okolicy Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż nowoczesnego, czteropokojowego domu, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,77 ara zabudowana murowanym budynkiem przeznaczonym do kapitalnego remontu, położona w miejscowości Kostarowce w gminie Sanok. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł150,56 m² 5 878,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ponad 150 m , położony w malowniczej miejscowości Czaplinek, na ulicy Krętej. To gotowy do zamieszkania dom o indywidualnym projekcie, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł128,32 m² 9 273,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość dom parterowy o powierzchni użytkowej 128,32 m . Znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 1576 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:681 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn. Na działce o powierzchni 681 m2 posadowiony jest dom jedno rodzinny oraz garaż murowany Działka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł333 m² 30 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:194 m²

Villa 21 to kameralny, nowoczesny obiekt hotelowy położony w jednej z najlepszych lokalizacji Sopotu - zaledwie kilka minut od plaży, molo oraz ulicy Bohaterów Monte Cassino. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł425,20 m² 4 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta na wyłączność. 0% Prowizji od kupującego. Komfortowy i okazały dom wolnostojący z dużym ogrodem, zlokalizowany w Nowym Sączu. Budynek murowany, rozbudowany w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,87 m² 8 511,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Lokalizacja - przy lasie! Lubonieczek, gmina Zaniemyśl spokojna, kameralna okolica wśród domów jednorodzinnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m z działka 2 ar. Nowe rodzinne osiedle przy ul. Magicznej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł126 m² 2 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szukasz domu w otoczeniu natury, w ciszy i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie! We wsi Knieja, w sercu zielonych lasów, znajduje się nieruchomość, która może stać się Twoją oazą.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł91,65 m² 2 782,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż - dom, siedlisko przy zbiorniku wodnym - Gmina Osiek Mały Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w gminie Osiek Mały, powiat kolski. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

W spokojnej, zielonej części okolic Trójmiasta powstał kameralny zespół sześciu nowoczesnych domów. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać w miejscu dającym poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł62 m² 24 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natura spotyka się z komfortem. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł143 m² 6 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferta deweloperska: bez dodatkowej prowizji! bez podatku pcc! ale z deweloperską gwarancją jakości! Oferta skierowana głównie dla osób pragnących zamieszkać na kameralnym, bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł349 m² 3 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom szeregowy o dużym potencjale - ul. Sosnowa, tychy Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, położony przy ul. Sosnowej w Tychach. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł185,55 m² 3 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł415 m² 12 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Do sprzedania piękny i komfortowy dom usytuowany w bardzo prestiżowej okolicy jaką jest stara część Wilanowa ( bliskie sąsiedztwo Pałacu Królewskiego wraz z okalającym go zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł308 m² 4 707,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wolnostojący dom usytuowane na 15,5 arowej działce zlokalizowany w malowniczej miejscowości Majdan Królewski. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 500 m² 1 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:13 869 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu zabytkowy XVIII wieczny Pałac w Sieroszowicach. Pałac wybudowany w 1798 roku, posiada ciekawe płaskorzeźby.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Barniewice,pomorskie

1 547 000 zł180 m² 8 594,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Są nieruchomości, które trzeba urządzać. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to właściwe miejsce. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Wykończony w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Komfortowy dom z garażem | Sasanka XL | Spokojna okolica, szybki dojazd bez podatku pcc | bez prowizji dla biura Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygody i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

<> sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł280 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 280 m2 z dwoma tarasami i ogrodem w Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł196,86 m² 7 365,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego w Michałowie-Reginowie, przy ul. Kościelnej idealnego miejsca dla osób ceniących sielskość i kontakt z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł79 m² 8 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gorzków

Gorzków,małopolskie

1 059 000 zł111 m² 9 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104 m2 razem z działką 237 m2 będący częścią estetycznego osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Gorzków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Dom wybudowany z 2000 roku, z cegły oraz pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł151 m² 7 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jarosławiu. Dom wybudowany według projektu ziemowit , o powierzchni uzytkowej 151m2, na dużej, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł163,54 m² 8 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej - modlniczka, ul. Łąkowa Oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Modlniczka - kilka minut od granicy Krakowa. Nowoczesna inwestycja, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł111,31 m² 11 005,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wybudowana przez cenionego dewelopera wykończona i gotowa do zamieszkania. Jeżeli cenisz sobie ciszę i kontakt z naturą polecam dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł248 m² 12 899,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:934 m²

Szukasz domu z dużą działką w topowej lokalizacji Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość położona na wyjątkowo dużej działce jak na Orłowo. Na działce dom oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł107 m² 7 009,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

dom szeregowy na sprzedaż o powierzchni 107.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł111,33 m² 6 736,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż parterowy dom położony na spokojnym osiedlu pod miastem powiatowym Konin, zlokalizowany w miejscowości Posada, gm. Kazimierz Biskupi, przy ulicy Prusa. Powierzchnia i typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący w świetnym stanie z 2008 r w Skorzewie pod Kościerzyną dom- z czego zbudowany? - ściany gazobeton, stropy lane monolit, ocieplony styropianem gr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł177,20 m² 6 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł83 800 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, ekologiczne gospodarstwo rolne w miejscowości Plebanowo, gm. Krynki.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury, a także dla.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł117 m² 8 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:-