dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 100 000 zł153 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu Lokalizacja: janówek Drugi, tylko 14 km od Warszawy. Odległość od stacji pkp to tylko 400 m. Opis nieruchomości: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł192 m² 4 942,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Zarezerwowane! Na sprzedaż dom wolnostojący w Mucharzu, położony zaledwie 10 minut spacerem od Jeziora Mucharskiego nowoczesnej przestrzeni rekreacyjnej z trasami spacerowymi i rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - 111 m , duża działka 3000 m , spokojna okolica Działka to dodatkowy atut inwestycyjny, możliwość dalszej rozbudowy. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł91 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa oferta na jeden z segmentów: budynek nr 2, segment lewy cena promocyjna 669.000 zł Na sprzedaż jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:859 m²

Ofertą sprzedaży jest urokliwy dom wolnostojący w Zieleniewie zaledwie 600 m od promenady i plaży jeziora Miedwie. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł104,36 m² 7 464,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Szeregówka Zawady Osiedle Lodowa Aleja Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Białystok na Osiedlu Zawady. Szeregówka jest częścią II etapu Osiedla Lodowa Aleja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł308 m² 6 003,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 308 m , położony w malowniczej miejscowości Kozłów Biskupi, zaledwie 100 metrów od granic Sochaczewa w woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Berg Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w centrum Jeleniej Góry Dwa niezależne mieszkania - Idealne dla dwóch rodzin lub jako dodatkowa przestrzeń do wynajęcia! Każda część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł134,59 m² 6 166,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Oferta specjalna na pierwszy budynek. Możliwość odbioru kluczy już w połowi 2025 roku. Bardzo atrakcyjna inwestycja domów wolnostojących w kameralnym miejscu przy granicy Gajkowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł177,83 m² 3 992,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego lokalizacja: nieruchomość położona w Opalenicy ul. Kolonia specyfikacja: numer ewidencyjny działki 13/2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł115 m² 6 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli jesteś spragniony wyciszenia i odpoczynku w bajkowym otoczeniu, z dala od smogu i hałasu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 420 000 zł209 m² 11 004,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Ekskluzywna oferta sprzedaży Michałowice pod Warszawą Zamieszkaj w miejscu, gdzie architektura, przestrzeń i spokój tworzą harmonijną całość. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł130 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny Starachowice, ul. Kasztanowa Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 130 m , położony na działce 1000 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.180 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 1997/, wolnostojący, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 930 m²

Posiadłość z widokiem na góry | 2 budynki | prawie 50 arów działki | Rabka-Zdrój, ul. Zaryte 74b Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł120 m² 13 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł192 m² 10 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w wysokim standardzie, położony w spokojnej części Lesznowoli w powiecie piaseczyńskim. Dom o powierzchni 192 m z pięknym tarasem i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80,60 m² 11 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom wolnostojący z Fotowoltaiką o powierzchni użytkowej 80,60 m w Leonów. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2009 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy, przestronny dom z ogromnym potencjałem - 42 ary prywatnej przestrzeni w otoczeniu natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł167,84 m² 3 991,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Nowa cena! Oferuję na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). Na działce o powierzchni 1758 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł217,44 m² 7 358,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż dom 214 m w centrum Halinowa Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 165 m , położony na działce 716 m , w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł198,20 m² 9 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, w którym zaczyna się prawdziwe życie. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

5 495 000 zł588 m² 9 345,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Odkryj luksus życia w sercu Magdalenki w tej imponującej rezydencji o powierzchni 588 m2, usytuowanej na zalesionej działce o wielkości 1807 m2. Ten przestronny dom, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł157,40 m² 2 407,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Granowo, gmina Krzęcin, województwo zachodniopomorskie Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł122 m² 7 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję do kupienia segment wewnetrzny w stanie deweloperskim. Fantastyczna lokalizacja, blisko szkoła, stacja pkp, sklepy. Nieruchomość o powierzchni 122 m2, posadowiona na działce ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Maszewo,zachodniopomorskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł150 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Sprzedam Dom Wolnostojący w miejscowości Głogów woj.dolnośląskie Dom dotychczas wynajmowany dla pracowników. Piękne 6 pokoi można zaprojektować pod usługi Medyczne lub kancelarię, wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł214 m² 7 850,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom z 2022 roku, położony w spokojnej części Nowego Miasta. Nieruchomość o łącznej powierzchni 214 m została zaprojektowana w koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł380 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:16 459 m²

Obiekt wypoczynkowy gotowy biznes / idealny pod inwestycję. Całoroczny obiekt wypoczynkowy z pełną infrastrukturą idealny pod inwestycję turystyczną Na sprzedaż funkcjonujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjny parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni 2200 m 2 w miejscowości Klwaty gm.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Dom z duszą w Hajnówce idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom z lat 40. XX wieku, położony w spokojnej i zielonej części Hajnówki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:904 m²

Gotowiec inwestycyjny w Jantarze! Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu ofertę domu w Jantarze, który położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy dom w Inwestycji Zacisze Koncept Dewelopera ims Budownictwo. Ogrodzony ogród na dużej działce 171m2 Ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł128,42 m² 8 487,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

-kupujący nie płaci podatku pcc- przedstawiamy ofertę segmentów idealnych dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanych w cichym położeniu, zaledwie kilka set metrów od szkoły podstawowej oraz 200.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość położona w Niegłowicach, przy głównej ulicy, obejmująca dom mieszkalny wraz z budynkiem przeznaczonym pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł566 m² 5 123,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 384 m²

Przepiękny dom w stylu dworku. Wszystkie materiały wykończeniowe bardzo wysokiej jakości. W łazienkach granit i marmur. Podłogi drewniane (parkiet bukowy i dębowy). Ozdobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Najważniejsze informacje: - bliźniaki z garażem - stan surowy zamknięty - możliwy stan deweloperski - pełnowymiarowe piętro - kupujący nie płaci pcc. ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:366 m²

Oferujemy Państwu obiekt usługowo-mieszkalny znajdujący się w ścisłym centrum Brodnicy. Budynek składa się z części usługowej na parterze pod dowolną działalność oraz mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł80 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

*** dom do remontu *** działka do zagospodarowania *** można się tu jeszcze solidnie pobudować *** *** duża posesja W hajnówce *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach