dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

839 000 zł219 m² 3 831,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2. Osiedle domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do A4. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł216 m² 4 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała tel.   Dom wolnostojący w Sławoszowicach o powierzchni 216 m2, świeżo po remoncie dla dużej rodziny. Otoczenie nieruchomości: dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł350 m² 1 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 141 m²

Historyczna rezydencja: dwór w Półwiesku Małym | Park > 1 ha Zamieszkaj w historii - XIX-wieczny Dwór Rodzin Cossowskich i Rudowskich. Ponad hektar prywatności w sercu natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł85,44 m² 11 821,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

0% prowizji dla Kupującego. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu od pierwszej prezentacji aż po odbiór kluczy. Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł137,01 m² 8 757,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Wrócił do sprzedaży / ostatni/ dom wolnostojący parterowy z garażem / piękna działka o pow. 791mkw / nie musisz chodzić po schodach/ okazja! / Osiedle Domów Wolnostojących Parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom + 3 działki 4400 m fotowoltaika 5 kw Świrna blisko Ostrowca opis nieruchomości Master House Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny na sprzedaż położony w miejscowości Świrna,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł190 m² 2 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Super oferta inwestycyjna! działka o pow. 1813m2 z domem usytuowana bezpośrednio przy głównej drodze na szczyrk - buczkowice z dużymi możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m2 znajdujący się w Żarkach osiedle 600lecia. Usytuowany na działce o powierzchni 794 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł373,34 m² 1 741,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

| wyjątkowy dom w miejscowości Ręczno przy ul Nowej. Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł117,70 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom całoroczny letniskowy o powierzchni użytkowej wraz z garażem 117,7 m2 położony w Gostomiu (ok. 13 km od Kościerzyny).

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł283 m² 15 865,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Emmerson prezentuje: wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 283 m2 (użytkowej 180m2), położony w centrum Zakopanego (ul. Nowotarska) Działka o powierzchni 435 m2, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 260 zł131,95 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Rezydencja lawendowa - twój azyl nowoczesności blisko natury Osiedle Bliźniaków połączonych wyłącznie garażem I prywatny ogród I ogrzewanie gazowe I kameralne osiedle I spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 95 m2 położony w Warce. Działka 234 m2. Z domu wydzielone zostało pomieszczenie mogące służyć jako lokal usługowy (sklep, biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dwa domy w Pucku idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji! Lokalizacja: puck, w pobliżu Zatoki Puckiej Powierzchnia działki: 717 m Dwa budynki: 220 m + 100 m do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

15 000 zł506 m² 29,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Prezentuję do wynajęcia budynek mieszkalno usługowy wolno stojący o pow.506 m2 w tym 80 m2 pow. mieszkalnej. Obiekt położony w Brwinowie na działce o,pow 1445m2. W lokalu prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł109,52 m² 5 460,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Rezerwacja Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny, nowoczesny dom wolnostojący z 2018 roku, zlokalizowany w cenionej i spokojnej okolicy - na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 062 m²

Pragniemy przedstawić na sprzedaż kompleks 3 całorocznych budynków rekreacji indywidualnej, położonej na gruncie o powierzchni 30,62 ara. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bystrem, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł61 m² 18 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 635 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom nad morzem w Sasinie - funkcjonalne mieszkanie na wielkiej działce Oferuje do sprzedaży dom mieszkalny w Sasinie, gmina Choczewo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł111,54 m² 11 646,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Brak opłaty pcc. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111,54 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł450 m² 3 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Dla kogoś, kto ma wizję , pomysł i gotówkę lub możliwości jej pozyskania, oferujemy Państwu dworek z przełomu wieku YIY I XX. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł131 m² 6 717,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w cichej okolicy z ogródkiem ok. 5 ar, 30 minut od Krakowa. Opis techniczny budynku, stanu deweloperskiego | Budowa i materiały: ściany nośne.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł105,38 m² 5 019,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Wolnostojący dom w lubianej przez wałczan lokalizacji, blisko centrum! Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom o powierzchni 105,4 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 171.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł147 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stan surowy otwartym o powierzchni 146,42m2 w miejscowości Głuchów, gmina Łańcut, budowany wg projektu "w Rawanach". Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł94,90 m² 6 638,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:832 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo klimatyczną nieruchomość, stanowiącą część domu wielorodzinnego, o powierzchni 94,9 m2, zlokalizowaną w miejscowości Miłkowo, gmina Czaplinek. Miłkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł252 m² 5 353,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący położony w Rzepinie na osiedlu domków. Dom o powierzchni użytkowej ok. 220m2 i całkowitej 250m2 oferuje przestrzeń idealną dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł172 m² 2 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację bierutów / do remontu / dwurodzinny / Z potencjałem Polecam dom poniemiecki wolnostojący, piętrowy usytuowany w Bierutowie. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł133,37 m² 9 597,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, położonego w Dorotowie - jednej z najbardziej prestiżowych podolsztyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowoczesny, przestronny dom z antresolą i widokiem I Komfort Lwówek Śląski oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze - zapraszamy do prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Aleja grano - bezpieczeństwo I komfort życia W mieście aleja grano to unikatowy kompleks 8 wolnostojących domów jednorodzinnych o nowoczesnej i minimalistycznej bryle, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Radom,mazowieckie

2 280 000 zł764 m² 2 984,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:383 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w centrum Radomia, przy ul. Moniuszki (!). Całkowita powierzchnia budynku: 764m 2. Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 335 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m ), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł204 m² 5 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bardzo funkcjonalny dom w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z pełną miejską infrastrukturą w zasięgu krótkiego spaceru. Budynek z 2013 roku, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł104,31 m² 6 423,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i garażem w inwestycji leśne wzgórze w Starych Kupiskach, ul. Topolowa. Budynek posadowiony jest na działce 300 m2, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł282 m² 2 553,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 082 m²

Rezerwacja! opis nieruchomości Lokalizacja: nieruchomość znajduje się turystycznej miejscowości Jabłonka, 19 km od Nidzicy. Ta urokliwa wieś rozpościera się wzdłuż jeziora Omulew. Budynek: stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł279 m² 4 659,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²