dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie wykończonego i wyjątkowo zadbanego parterowego domu, zlokalizowanego w Cerekwicy gmina Rokietnica! Możliwa zamiana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy dom może troszczyć się o Twój spokój? Eskulapa miejsce, w którym odpoczynek zaczyna się już od przekroczenia progu. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz darmowe konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy tylko 6 domów na kameralnym osiedlu Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł140,50 m² 21 274,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska! Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Do sprzedania dom z fotowoltaiką. Dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnymi lokali k. Łodzi w Pabianicach. Jeśli myślisz o inwestycji, która daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Podstawowe zalety: po generalnym remoncie, kameralna okolica, 17 pokoi z łazienkami, domy nadają się na hostel, przy parku Stawy Kellera i metra Słodowiec. Dwa domy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł202,50 m² 2 864,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 103 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej nowoczesnym domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Dom wolnostojący z halami magazynowymi i garażami, zblewo Nowa cena! Biuro Nieruchomości Apartament oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Zblewie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Leginy

Leginy,warmińsko-mazurskie

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:23 800 m²

Promocja Cenowa Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leginy, stanowiąca atrakcyjną propozycję zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł152,30 m² 6 500,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 610 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość, znajdująca się w miejscowości Rojewo w gminie Grodzisk Wielkopolski. Nieruchomość położona na pięknie usytuowanej działce z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 575 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w prestiżowej dzielnicy pogodno/łękno przy ul.Jacka Soplicy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł132,64 m² 5 993,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatnia połówka dostępna - lewa strona. Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie deweloperskim. Świetna lokalizacja, duży ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

989 900 zł171,20 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł144,50 m² 6 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bursztynowa osada II w Bąkowie! - Już w sprzedaży! Łącznie 10 domów w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynku. Aktualnie dostępne lokale: D2 - cena 1 080 000,- zł,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł105 m² 3 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Bejsce, powiat kazimierski, świętokrzyskie. Numer ewidencyjny działki - 288/1.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł260 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom znajdujący się w miejscowości Łozina o powierzchni 260 m . Nieruchomość ta jest idealna dla rodzin ceniących sobie spokój podmiejskiego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł133,04 m² 4 051,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł104 m² 11 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:443 m²

Nowoczesny dom, przemyślana elegancja, prywatność i komfort. Ta nieruchomość została stworzona dla osób, które wiedzą, czego chcą. Dla tych, którzy cenią przemyślane wnętrza, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł211,45 m² 9 458,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentowana nieruchomość to dom jednorodzinny z 2010 roku, położony w malowniczej miejscowości Wyględy, gmina Leszno. Otoczony domami jednorodzinnymi i szerokimi, spacerowymi ulicami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł321 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Toruniu na osiedlu Rudak. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dziwiszów,dolnośląskie

890 000 zł548 m² 1 624,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nieruchomości Dudek prezentują duży dom z potencjałem, pod działalność gospodarczą, 5 km od Jeleniej Góry. Dom składa się z: - warsztatu: 3 pomieszczenia warsztatowe oraz zaplecze socjalne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Kolczyńska. Domek rekreacyjny około70 m na dużej działce 1000m idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż | Dom w zabudowie szeregowej Boguchwała | 129 m | Garaż w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł98 m² 7 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Powierzchnia działki : 1295 m2 Dom o powierzchni użytkowej : 97,9 m2 parterowy - stan deweloperski, ocieplony, otynkowany, studnia, szambo, działka ogrodzona - ogrodzenie panelowe Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Domy z ogrodem w Domachowie Na Sprzedaż 5 domów w Domachowie dom z dużą działką 300m - 550 000 Pozostałe nieruchomości w przedziale od   Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł220 m² 5 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje do sprzedaży dom- kamienicę o powierzchni użytkowej 200m2 (powierzchnia całkowita 220 m2) znajdujący się w Częstochowie dzielnica Podjasnogórska.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W gminie gręboszów - do zamieszkania całorocznego lub pod rekreację - 8,5km nowy korczyn, 85km kraków. Oferujemy do sprzedaży dom po gruntownych pracach remontowych, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł154 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w stanie surowym, zamkniętym, zlokalizowany w Rudniku Wielkim w gminie Kamienica Polska i powiecie częstochowskim, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł82,73 m² 4 809,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł64,40 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

NA sprzedaż mieszkanie W budynku W zabudowie wielorodzinnej Narożne mieszkanie w stanie pełnym deweloperskim z elementami białego montażu o powierzchni 64,40 m2, wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Numer oferty w biurze 6970 Polecamy do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w miejscowości Radziwiłłów gmina Puszcza Mariańska, województwo Mazowieckie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Miejsce, które nie musi udawać wyjątkowości, również tej inwestycyjnej. Tu wszystko ma swój rytm: rzeka płynie wolniej, powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom z częścią usługową, ogrodem, sadem i basenem | Lipinki Łużyckie | ok. 200 m Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom o powierzchni około 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł121,23 m² 7 588,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy! Nowe domy Swarzędz Kruszewnia W sprzedaży domy wolnostojące i domy w zabudowie bliźniaczej 3-6 pokojowe o powierzchni 82,54 -121m2 w cenie już od 600 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kołatnik,zachodniopomorskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Odkryj swoje wymarzone miejsce na nowym Osiedlu Kołatnik w Wałczu, gdzie przyszłość spotyka się z naturalnym pięknem i komfortem. To niezwykłe miejsce, gdzie przyroda splata się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Ofertą sprzedaży jest kompleks domów rekreacyjnych z lasem w sąsiedztwie i jeziorem w zasięgu ręki, które aktualnie powstają na wydzielonym szpalerze działek letniskowych.