dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

3 400 000 zł631,15 m² 5 386,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:17 600 m²

Duży dom 631 m + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Sułkowicach, gmina Iwanowice, zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Atrakcyjny, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1043 m 2. Znajduje się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Na sprzedaż dom do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położony w kameralnej miejscowości Grojec. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

***************************************************************************
******** do sprzedania dom wolnostojący- warszawa wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący do adaptacji w Dębince. Dom parterowy o powierzchni około 90m2 w urokliwej i spokojnej okolicy oddalony od Żar ok.20 km oraz Lipinek Łużyckich i Tuplic 5km.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł48 m² 6 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Glinik Górny, gm. Frysztak - połowa budynku parterowego 48 m2 wydzielona geodezyjnie, bardzo ładnie umeblowana i wyposażona w sprzęty agd na zagospodarowanej, własnej działce 5,19 ara; - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł97 m² 7 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak W miejscowości kaczki Z pięknym widokiem na las! Atuty przedmiotowej nieruchomości względem ofert deweloperskich w tym rejonie są następujące:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 65,34 m + ogród 79 m Chmielowice, opole Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,34 m z prywatnym ogrodem 79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł219 m² 9 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Wyjątkowy dom W atrakcyjnej lokalizacji, blisko kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż gustowny i komfortowy dom jednorodzinny, położony w cichej, przyjaznej części Kołobrzegu, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 850 zł133,04 m² 8 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, 5-pokojowy segment w szeregu (133m ) w kameralnej szeregowej zabudowie (tylko 22 budynki 1-piętrowe) z ogrodem (109m ), garażem i miejscem parkingowym. Jest to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł141,26 m² 5 096,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom parterowy o powierzchni całkowitej 141,26 mkw , w tym powierzchni użytkowej 106,86 mkw, o oryginalnej bryle architektonicznej, harmonijnie wkomponowanej w działkę o lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

819 000 zł380 m² 2 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

Na sprzedaż: kompleks 3 domów w sercu Borów Tucholskich - Cekcyn, działka 2187 mkw Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Cekcyn, w otulinie Borów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł138,02 m² 8 621,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 138,02 m2 z garażem. Nieruchomość jest w trakcie budowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Dom typu stodoła blisko jeziora - dalny las, działka 1727 m stan surowy/deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stylu stodoły , położony w malowniczej miejscowości Dalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z potencjałem dwurodzinnym | Pruszcz Gdański, ul. Kirkora Przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność w jednym miejscu! Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,15 m² 8 863,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Jeśli szukasz miejsca, w którym można naprawdę odetchnąć i poczuć się jak u siebie, ta oferta może Cię zainteresować. W malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stożne

Stożne,warmińsko-mazurskie

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 55 m w malowniczej miejscowości Stożne, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,91 m² 18 649,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż ekskluzywna, nowoczesna willa o powierzchni 294,91m 2 położona na działce o pow. 6,67a w malowniczych Przegorzałach. Unikatowa okazja na zamieszkanie w perełce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyjątkowy przemyślany dom ze zjawiskowym ogrodem Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, z przepięknym ogrodem zaopatrzonym w strefę relaksu i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł185,21 m² 4 260,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 185,21m2. w miejscowości Kłobuck przy ul. Głowackiego na działce o powierzchni 665m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł229,50 m² 9 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 946 m²

Willa pod Lasem Przestrzeń z Duszą i Światłem | Gorlice Dom, który otula spokojem. Miejsce, w którym naprawdę chce się być. Wyobraź sobie poranki, gdy zza drzew wyłania się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Posiadamy w ofercie dom piętrowy w Kutnie przy ul. 29 listopada o pow. 123 mkw. Dom do kapitalnego remontu, woda, kanalizacja, prąd. Działka w kształcie prostokątu, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach. Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15. Na sprzedaż są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 777 zł339,30 m² 5 304,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, usytuowaną tuż przy trasie 895, w gminie Solina, tuż przy malowniczej trasie małej pętli bieszczadzkiej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł86 m² 3 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny położony w miejscowości Koprzywnica, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 900 metrów od rynku. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł156 m² 3 775,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł269 m² 8 732,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unikatowy dom w zielonej oazie. Zapraszam na chwilę lektury, która może być początkiem szczęśliwego życia w nowym miejscu! Niektóre domy przyciągają wyglądem, inne zachwycają.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa Jaworzno ul. Grunwaldzka 162. Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej w absolutnie topowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Cisza , zieleń, spokój, basen Luksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw. położony w zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł87,50 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowa inwestycja deweloperska pod obornikami śląskimi samodzielne mieszkania Z ogrodem W stanie deweloperskim. Bez prowizji I podatku pcc! W Kuraszkowie pod Obornikami Śląskimi przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł310 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 782 m²

Spacer wirtualny dostępny w ogłoszeniu zobacz nieruchomość bez wychodzenia z domu! Nieruchomość z ogromnym potencjałem agroturystyka, ranczo, hodowla konibogunów k. Żórawiny tylko.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł112,28 m² 8 015,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej i niezwykle klimatycznej miejscowości Czermierniki. Nieruchomość o powierzchni 112,28 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 864 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Lekowo, gmina Regimin. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej ok. 95 m2, wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Łaziska , świetna lokalizacja, spokojna ulica domów jednorodzinnych! Dom idealny dla 2 rodzin - parter i piętro mogą stanowić 2 mieszkania. Pow. całkowita: 220 m 2 Pow. użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł84,89 m² 6 007,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Czempiniu przy ul. Słowackiego. Nowa inwestycja! Rozpoczęta sprzedaż! Domy w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kozia Wólka,warmińsko-mazurskie

999 998 zł100 m² 9 999,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta przykładowa - prosimy się nie kontaktować.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 078 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z dużym potencjałem, położony na przestronnej działce o powierzchni 1108 m . Nieruchomość wymaga remontu.Dom znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż przestronny dom w stylu zakopiańskim, położony na południowym stoku w malowniczym Kurowie. Doskonałe nasłonecznienie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 815 zł96,51 m² 15 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie! 0% prowizji od kupującego Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego.