dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

870 000 zł127,69 m² 6 813,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Klimatyczny dom z duszą w Dopiewie Twoja oaza spokoju pod Poznaniem! (0% Prowizji) Szukasz przytulnego domu pod Poznaniem? Zapraszam na ul. Klonową w Dopiewie, woj. wielkopolskie, 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł98 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin ul. Kresowa | 1040 m działki Na sprzedaż dom z dużą działką położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gubina.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gminie Mykanów, zaledwie 17 minut jazdy od Częstochowy, przy jednej z głównych ulic, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł243,65 m² 4 510,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Sokółka, ul. Batorego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 243,65 m , położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Częstochowa,śląskie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do wynajęcia, świeżo wyremontowany dom położony w dzielnicy Tysiąclecie niedaleko Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy willowej , idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń : Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworkowym okolice Sobótki (nasławice), zaledwie 30 minut od granic Wrocławia Wybrane atuty: duża działka: 3900 m z sadem i fontanną, 3 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 500 zł966 m² 1 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:976 m²

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem jednorodzinnym o trzech kondygnacjach, położonej w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:121 m²

Idealna inwestycja - budynek w cenie mieszkania! Na sprzedaż budynek usytuowany w centrum osiedla Poświętne we Wrocławiu. Mieści się w nim na parterze lokal usługowy, kolejno na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubomino,warmińsko-mazurskie

450 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 769 m²

Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaadaptowani ana.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł260 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:850 m²

Prowadź własny pensjonat w sercu kaszub - gotowy biznes z renomą i potencjałem Jeśli marzysz o prowadzeniu kameralnego pensjonatu, który przynosi zysk od pierwszego dnia - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł317 m² 5 331,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Prezentujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący położony w urokliwej, zielonej okolicy w pobliżu Kartuz - idealny dla osób szukających spokoju, a jednocześnie ceniących dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą! Marzysz o spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł247 m² 4 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się w Jerzmanowicach, ul. Rajska 39 - spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa. Bliskość szkoły i przedszkoli, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany Łapy, ul. Lenartowicza. Nieruchomość łączy w sobie, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania techniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł154 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Swornegaciach, gmina Chojnice, woj. pomorskie. Jest to wieś kaszubska położona między dwoma jeziorami połączonymi rzeką Brdą i otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 526 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł234,47 m² 7 463,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie Dębogórze | Gmina Kosakowo Przedstawiamy elegancki, wolnostojący dom o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 134 m²

Zapraszamy do zakupu zabytkowego siedliska z początku XX wieku, położonego w miejscowości Częstkowo gm. Szemud. Zespół dworski z aleją lipową wpisany do ewidencji zabytków. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł159,54 m² 7 208,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu, tuż pod Krakowem. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 999 zł159,48 m² 13 167,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Nowa inwestycja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Borowinie, na granicy z Konstancinem-Jeziorną. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym na dużej działce porośniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł140,92 m² 7 798,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

1.099.000 zł / Segment środkowy/ 140,92 m2 powierzchni całkowitej / 135,55 m2 powierzchni użytkowej / działka 224m2 Baszkówka, gmina Piaseczno, ul. Wiśniowy Sad. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł173,48 m² 6 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez pcc, 0% prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera Planowane zakończenie inwestycji - II kwartał 2026 r, już wkrótce! Inwestycja zlokalizowana w Centrum Głoskowa, miejscowości na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł239,53 m² 2 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Nowa niższa cena! przestronny, w świetnej lokalizacji dom wolnostojący żory - zachód jedno lub dwurodzinny do ścisłego centrum żor ok. 2,5km - 20 min. pieszo do rybnika - ok. 12 km do gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:128 m²

Poszukujesz pomysłu na inwestycję z gwarancją zysku? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Na sprzedaż unikalny budynek typu kamienica, położony w starej części miasta Ostrołęki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł118,57 m² 6 738,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości od Trójmiasta oraz pkm, szkoły. Budynek w trakcie realizacji znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł181 m² 6 574,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Tu życie płynie spokojniej dom, w którym codzienność staje się przyjemnością. Wyobraź sobie poranekdom budzi się powoli. W kuchni unosi się zapach parzonej kawy, a pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 132,8 m , z dodatkowym poddaszem o powierzchni 60 m Łącznie 193m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom w Sobieszowie. Dom wolnostojący, zabudowa poniemiecka. Bardzo blisko lasu i wejścia na teren kpn. Cicha i spokojna okolica. Dom składa się z: parter: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

4 248 800 zł503,80 m² 8 731,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Przestronny, rodzinny dom do wprowadzenia prestiżowa lokalizacja, blisko lasu Wyjątkowy, zadbany dom budowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł179 m² 7 541,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Kaźmierzów, dom, 5 pokoi, 179 m2, działka 1205 m2, sprzedam, cena 1 350 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący 179 m2 powierzchni użytkowej: - parter : 98 m2 - hol, garderoba, kuchnia, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:477 m²

Rewal Pensjonat o pow. 420 m , 16 pokoi, 45 miejsc noclegowych, tylko 5 min od plaży! Na sprzedaż wyjątkowy w pełni funkcjonujący pensjonat zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Kraków Nowa Huta dom Nieruchomość: na sprzedaż dom wolnostojący, położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 12,12 a. Budynek składa się z trzech kondygnacji: -piwnicy -parteru - 81,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł281 m² 6 758,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Dom luksusowy ,sprzedawany Z wyposażeniem możecie państwo odrazu W nim zamieszkać ( w wyposażeniu również robot koszący) Nieruchomość znajduje się w Rątach przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły inwestycji: - powierzchnia lokalu: 69 m + możliwość wykończenia poddasza użytkowo zwiększając przestrzeń do 100 m - Liczba pokoi: 4 (w tym przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 900 zł107 m² 7 849,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej i przestronnej dwupoziomowej szeregówki o powierzchni użytkowej 107 m , położonej w spokojnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł74,86 m² 10 005,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż nowoczesne segmenty w kameralnym osiedlu, zlokalizowane blisko terenów zielonych i Stawów Raszyńskich, tylko 3 km od granicy Warszawy. Najważniejsze zalety: spokojna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł175 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstwić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ponadczasowej willi o powierzchni 175 m2 usytuowanej na 18 -arowej działce przy ul. Jana Tarnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł156 m² 5 762,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 156m , położony w miejscowości Wielki Garc to niewielka wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Mogilany,małopolskie

779 000 zł300 m² 2 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z ogrodem W cenie mieszkania! atrakcyjna cena - mogilany, tylko 15 minut od krakowa Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów! Na sprzedaż dom wolnostojący.