dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

575 000 zł240 m² 2 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom piętrowy z garażami na sprzedaż - Rogów, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 187 m Działka: 10 arów, w pełni ogrodzona Oferujemy przestronny, piętrowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł151,76 m² 8 895,62 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, gabinetu, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151,76 m² 8 566,16 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł174,20 m² 10 332,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, gabinetu, dwóch łazienek, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł165 m² 9 993,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 165 m | Ursus | ul. Noworegulska Lokalizacja: warszawa, ursus - ul. Noworegulska Powierzchnia użytkowa: 165 m Powierzchnia działki: 391 m Rok budowy: 2008.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł260 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł504,50 m² 1 149,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferta sprzedaży domu bodzechów, ul. Szeroka 35 Idealny dom dla dwóch rodzin lub przyjaciół Nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła funkcjonować jako dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 885 m²

Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m (użytkowa ok. 74 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Jesiennej w Dobrzykowicach, zaledwie 3 km od granic Wrocławia. Parter przestrzeń do wspólnego spędzania czasu Parter domu został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł113,10 m² 6 675,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł114,90 m² 6 570,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 566 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Urokliwe siedlisko w Zwiartowie dom po remoncie, gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska położonego w miejscowości Zwiartów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wieprz

Wieprz,warmińsko-mazurskie

579 000 zł218 m² 2 655,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz nieruchomości, która od razu zacznie na siebie zarabiać? Oto oferta, która łączy bliskość jeziora, elastyczność użytkowania i atrakcyjną cenę. Lokalizacja: 150 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Barty

Barty,warmińsko-mazurskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Są takie miejsce, które od pierwszej wizyty po prostu "klikają". Nie dlatego, że sa gotowe jak z katalogu, ale dlatego, że mają potencjał, który łatwo sobie wyobrazić w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zrealizowany według popularnego projektu Dom w Alwach 3 (archon). Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 502 270 zł215,70 m² 6 964,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Rezydencja Rybacka to kameralna inwestycja klasy premium, stworzona z myślą o osobach, które oczekują od życia więcej. To połączenie nowoczesnej architektury, przemyślanej funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom (bliźniak) w miejscowości Mirsk położonej 9km od Świeradowa-Zdroju. Dom wybudowany w 1920r. Działka o powierzchni 1005m2, dom o powierzchni 100m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł84,83 m² 7 603,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł84,83 m² 8 016,03 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł84,83 m² 7 780,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł180 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom, dla rodziny przestrzeń, spokój i widok na horyzont Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, a poranna kawa będzie smakować najlepiej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Dom na ul. Sonaty 10 w Józefowie - Bezpośrednio | Stan deweloperski | Bez Prowizji Bezpośrednio od właściciela Działka: 369 m Parter: 54 m Piętro: 46 m Możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45 m 2 , usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł69,80 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzenia! Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Pańskiej w Krakowie, w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł133,50 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, przy ulicy Feliksa Wolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł163 m² 6 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu przy ulicy Leśnej w Zwierzyńcu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz i nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 140 zł189,19 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu na osiedlu Karolówka w Zamościu. Dom zbudowany na bazie projektu Dom w Tamaryszkach 7 pracowni architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Jarnuty (gm. Czerwin) dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Parter domu na wynajem - 70 m , po remoncie Do wynajęcia parter domu o powierzchni ok. 70 m .

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż Dom letniskowy w Jodłowie, osiedle Brzozowe 2, działka nr ewid. 179/3 o pow. 0,0585 ha w obrębie m. Jeziorna, przysiółek Jodłówek, nieruchomość zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w spokojnej okolicy tylko 10 minut od Grodziska Mazowieckiego Oferuję na sprzedaż komfortowy i praktycznie zaprojektowany dom, położony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł210,60 m² 6 885,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z ogródkiem w spokojnej lokalizacji na granicy Krakowa rozkład Dom o powierzchni 210,6 m2 (użytkowa: 147,5 m2) piętrowy, nie podpiwniczony z garażem Parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica! Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie! Dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Uraz

Uraz,dolnośląskie

920 000 zł165,50 m² 5 558,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł332 m² 4 478,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Porozmawiajmy o cenie! Na sprzedaż wyjątkowy , nowoczesny dom położony w cichej, zielonej okolicy, z przepięknym widokiem na Odrę. To idealna nieruchomość zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł147 m² 8 503,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w otoczeniu zieleni! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Szymanowie, miejscowości położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł190 m² 20 526,32 zł/m²