dowolna

Domy

46 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 740 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł200 m² 2 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

NA sprzedaż Dom wolnostojący położony w miejscowości Rokitki, o łącznej powierzchni około 200m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni 19 arów. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 113 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Smolęcinie idealny dla dużej rodziny. Cena: 1 400 000 pln Powierzchnia całkowita: 350 m Powierzchnia użytkowa: 200 m Powierzchnia działki: 3113.

Szczegóły ogłoszenia

933 500 zł487 m² 1 916,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:233 m²

Na sprzedaż 1-2 piętro oraz poddasze w kamienicy mieszkalno-usługowej przy ulicy Wojska Polskiego 1, kłodzko. Kamienica bez lokatorów i najemców. Pierwsze piętro może być przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł99,27 m² 3 626,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie dom gotowy do zamieszkania o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką Przemysław (blisko morza!) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Przemysław idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Parter domu z potencjałem i możliwością wydzielenia ogrodu Strzelno k. Władysławowa Na sprzedaż parter domu o powierzchni użytkowej 61 m, położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł78,45 m² 11 459,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom szeregowy 78,45 m , 4 pokoje na trzech kondygnacjach, stan deweloperski z gotowymi schodami żelbetowymi, piecem gazowym i podłogówką na każdym poziomie. Borowinowavita drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować odnowiony dom o powierzchni 200 m położony w Wawrze przy ul. Liliowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łazy,mazowieckie

2 490 000 zł193,44 m² 12 872,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o własnym domu blisko Warszawy? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak, położony na zamkniętym osiedlu Rezydencje Magdalenka w Łazach oazie spokoju, tuż pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

4 440 000 zł306,80 m² 14 471,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Ekskluzywny dom w Zielonki Wieś - wyjątkowy dom według indywidualnego projektu. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 306,70 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w sercu malowniczych Rud! Idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność gospodarczą Prezentujemy ofertę sprzedaży domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł112 m² 5 089,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem. Gotowa inwestycja - dostępna od ręki! Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji , blisko do centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem - Twoja przestrzeń spokoju w Pile, os. Staszyce. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na własnym tarasie, wśród zieleni i śpiewu ptaków. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł199 m² 3 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny i wyjątkowy dom wolnostojący na działce o pow. 2111 m2, położony w Rybniku-Niedobczycach. Dom w wyjątkowym klimacie, budowany z czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,57 m² 10 538,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnej architektury, przestrzeni i kojącej obecności natury. Położona na końcu kameralnej ulicy, bez ruchu przelotowego, gwarantuje ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł176,86 m² 11 817,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka- warszawa Wawer. Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w prestiżowej części Wawra na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł96 m² 8 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w zielonej okolicy na zamkniętym terenie | Władysławów k. Książenic Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu bez remontów, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł158 m² 9 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom jednorodzinny 158 m2 Działka 7600m2 Cisza , zieleń i komfort Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu natury , w miejscowości Adamowice gmina Mszczonów .To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Nowoczesny, energooszczędny lokal dwukondygnacyjny w Głogowie Małopolskim Zabajka. Podwyższony Standard Deweloperski zapytaj o szczegółu. Na sprzedaż dwukondygnacyjny lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł126,17 m² 9 431,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu oryginalną i rzadko spotykaną ofertę wykończonego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni aż 126,17 m2 (z garażem w bryle budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Maszewo,zachodniopomorskie

689 000 zł110 m² 6 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Iwięcino,zachodniopomorskie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia - Iwięcino, gm. Darłowo | 180 m2 | 7 pokoi | 8 km od morza Zapraszamy do wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Iwięcino, w gminie Darłowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Niekłonice,zachodniopomorskie

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej - Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 018 000 zł345,60 m² 5 839,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:189 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem dworu o powierzchni użytkowej 345,6 m2 wraz z przyległym parkiem oraz zabudowaniami towarzyszącymi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św. Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł131,05 m² 5 494,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem powierzchni ok. 40m2, zlokalizowany przy ul. Miejskiej na południu Rzeszowa. Każdy z domów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100,45 m² 4 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 30 m2. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł69 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł118,37 m² 4 984,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, wykonanego w technologii tradycyjnej murowanej, według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 5 573,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu pięknego domu otoczonego zielenią oraz zabudową jednorodzinną, położonego w niezwykle urokliwym zakątku miejscowości Rusiec nieopodal Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom wolnostojący, kurzeszyn Nowy 24 - ocieplony, styropian i elewacja 2011 rok, bardzo duża działka z możliwością różnego wykorzystania. Dom częściowo podpiwniczony, ogrzewanie co. - piec.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 6 pokojowy segment w otoczeniu pełnym zieleni. Segment położony w Zamieniu - na granicy Ursynowa. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł340 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący, przestronny dom z tarasem i ogrodem dla dużej rodziny. Dom solidnie zbudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł290 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy dom wolnostojący dla konesera w dzielnicy Włochy w spokojnej i zielonej okolicy. Garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 587 000 zł220 m² 11 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł105 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem usługowym Ciechanów, ul. Żurawia (krubin) Powierzchnia użytkowa: 105 m + pełne podpiwniczenie Działka: 550 m Na sprzedaż oferujemy solidny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł247 m² 5 866,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Energooszczędny dom jednorodzinny w sąsiedztwie lasu Niewodnica Kościelna. Komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 247 m , posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Bobrowiec, gm. Piaseczno Cena: 2 290 000 zł Powierzchnia: 263 m Działka: 1614.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł119,60 m² 9 113,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedania gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na zamknięty osiedlu 24 domów. Okolica domów jednorodzinnych, praktycznie na obrzeżach Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Przedstawiamy Państwu dom do sprzedaży w Spytkowicach koło Zatoru Rozkład pomieszczeń i przeznaczenie budynku. Dom składa się z parteru (ok. 120 m2), który stanowi obecnie część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł153,40 m² 6 512,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedam wolnostojący, przestrony dom z poddaszem użytkowym, na działce o metrażu 11,2a, zlokalizowany w Niedrzwicy Dużej, zaledwie 16km od Lublina.!Bez Podatku pcc! Projekt.