dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 988 000 zł178 m² 10 194,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

% prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości o powierzchni ponad 1,7 ha, położonej w malowniczej okolicy, zaledwie 20 km od Poznania. Dzięki spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł135 m² 8 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 135 m , położony na działce 705 m w centrum Sulejówka. - dom o prostej bryle, idealny do remontu lub przebudowy. Całość rozłożona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro nieruchomości Dream House Broker s ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny, nowoczesny segment szeregowy o powierzchni 135 m , z garażem w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 900 zł200,40 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom w bardzo ładnej bryle budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom, przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok. 200 m2, (171 m2 powierzchni użytkowej) usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szukalice,dolnośląskie

950 000 zł115,48 m² 8 226,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom bez prowizji! Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji - realizacja 08.2027 r. Dom zlokalizowany w miejscowości Szukalice , zaledwie 7 km od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Zdrojów (szczecin) Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 109 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł359,21 m² 5 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Rezydencja w stylu nowoczesnym | projekt Ambasador | Kadłubia | 3218 m działki Ze względu na poszanowanie prywatności właścicieli, szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z 1989 roku, położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 2,75 ha, wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość otulona jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł320 m² 17 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Willa na sprzedaż - abisynia, grunwald, poznań ul. Podkomorska | ok. 320 m | działka 954 m Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat. I to właśnie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 999 zł233,85 m² 6 628,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wyobraź sobie poranek w swoim nowym domu. Otwierasz okno i od razu czujesz świeże powietrze oraz spokój otaczającej natury. Wychodzisz na taras z filiżanką kawy i patrzysz na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w spokojnej części Moniek przy ul. Kościelnej. Powierzchnia domu: ok. 100 m (parter ok. 50 m + piętro ok. 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Proponuję do sprzedaży wyjątkową willę z klimatem dawnej epoki. Nieruchomość położona w prestiżowej, willowej dzielnicy miasta, w otoczeniu zieleni i zabudowy rezydencjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

| rezerwacja Do wynajęcia wyodrębniona część domu, o powierzchni 150 m2, zlokalizowanego na os. Ksm. Pomieszczenia wchodzące w skład domu to: 5 pokoi ( 15 łóżek z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł530 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Miejsce Z duszą gotowa historia, którą możesz kontynuować Nie kupujesz restauracji. Przejmujesz styl życia, markę i sprawdzony biznes. W sercu malowniczych Kościelników Górnych,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w centrum Michałowa. Dom składa się z: 3 pokoi, kuchni , łazienki z wc przedpokój poddasze nieużytkowe Działka o powierzchni 1818 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż dom w pięknym miejscu pomiędzy jeziorami Warnowo Zachodnie i Wschodnie, wśród lasów i łąk. Wybudowany na działce o powierzchni 886 m2 w 2007 r. posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł378,16 m² 3 569,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Z przyjemnością przedstawiamy państwu do sprzedania duży dom Z warsztatem idealny dla 2 rodzin lub na wynajem Budynek murowany wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Boczów (gmina Łapanów). To dobra propozycja dla osób, które chcą wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł165,62 m² 7 819,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowoczesna stylistyka, blisko centrum. Piętrowy dom w zabudowie szeregowej gotowy do odbioru w miejscowości Białystok w dzielnicy Skorupy. Na powierzchni 165.62 m2 znajdują się: Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

915 000 zł98,28 m² 9 310,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Komfortowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku położony 6 km od Koszalina, 2,5 km od trasy S 6 i 12 km od Mielna. Nieruchomość położona w miejscowości Tatów.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł750,13 m² 3 586,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 501 m²

Zabytkowy Dwór w Jabłonce z Parkiem 1,75 ha | Idealny na rezydencję lub centrum eventowe. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość - zabytkowy dwór z 1831 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Luksusowa,nowoczesna i absolutnie unikatowa Willa, zaprojektowana w harmonii z otaczającą przyrodą. Przepiękna zielona, spokojna okolica, cudowny, zadbany ogród daje poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł134,41 m² 5 572,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości fenig- home oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej części Zawady (gmina Myślenice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł168,88 m² 3 671,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni zabudowy 106 mkw posadowiony na działce o powierzchni 9200 mkw w miejscowości Błędów gm. Wierzbica. Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

779 000 zł98 m² 7 948,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie plus | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra - pogranicze dobra/buk Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość- obniżona cena Wyjątkowy dom z duszą poszukuje nowego właściciela. Lokalizacja - Bieganów na granicy z Międzyborowem. Na parterze znajduje się część dzienna - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:673 m²

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł248,31 m² 6 842,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Idealny dom dla rodziny z pięknym widokiem na Park Oruński! okolica: dom położony jest na Górnej Orunii w bezpiecznej i cichej dzielnicy. Do posesji wiedzie prywatna ulica (zakaz ruchu).

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł200 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Solidny dom z dużą działką w Słupsku. Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w dniu 16 maja- (sobota) w godzinach 11 do 13. Proszę o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji godziny prezentacji. Podczas Dnia Otwartego poznaj szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 152 m²

Na sprzedaż oferujemy niewielki, ale funkcjonalny dom, który składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię. To świetna propozycja dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł211,14 m² 4 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, umeblowany, jeszcze niezamieszkały! Polecam dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym w Wymysłowie w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 777 zł100 m² 5 777,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie dwulokalowej! Nieruchomość zlokalizowana w Strzyżewie Kościelnym, oddalona o 10 km od Gniezna. Dom o powierzchni 100m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł817 m² 5 495,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 43 ar, w malowniczej miejscowości Łęki Dolne (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jaczów,dolnośląskie

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Jaczowie przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu z pięknym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi?.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Atuty: - wolnostojący, solidny dom jednorodzinny z funkcjonalnym układem; - garaż w bryle budynku oraz pełne podpiwniczenie; - duża, otwarta przestrzeń na poddaszu z kominkiem; - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł150 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Numer oferty w biurze 6652 Nieruchomość idealna pod inwestycję oraz dla celów własnych. Dom po generalnym remoncie! Polecamy do sprzedania dom typu bliźniak z poddaszem użytkowym,.