dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

549 000 zł99 m² 5 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom do wykończenia według własnych potrzeb W otoczeniu lasu! dom W stanie deweloperskim na 0,10 ha działce W gminie korczyna! rozkład pomieszczeń parter: - salon Z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom posadowiony na 43 ar działce w miejscowości gminnej Komarówka Podlaska. Prezentuję Państwu dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym (letnia kuchnia-9,5 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł185 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli marzysz o własnym domu pełnym słońca, w otoczeniu przyrody, a ponadto w uzdrowiskowym konstancińskim klimacie, ta perełka jest dla Ciebie. Agencja dobrachata prezentuje: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Krasne | Stan surowy zamknięty Cena od: 698 000 zł brutto Lokalizacja: krasne Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: bliźniacza Etap inwestycji: w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł315,52 m² 2 377,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Przestronny dom wolnostojący - doskonała inwestycja! Cena: 750 000 pln Cena za m : 2 377,03 pln / m Powierzchnia działki: 1032 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena promocyjna na pierwszy budynek 1.250 000 ZŁ NOWOŚĆ W SPRZEDAŻY DOMY POD LASEM II ETAP BUDOWY ENKLAWA CZTERECH DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH WIDOKOWA DZIAŁKA Zakończenie inwestycji - IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 272 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość w malowniczej wsi Waleriany, położona w gminie Puszcza Mariańska, powiecie Żyrardowskim. To idealna okazja dla osób szukających spokojnej przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sokoły Jeziorne,warmińsko-mazurskie

980 000 zł128 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mamy przyjemność zaprezentować całoroczny dom jednorodzinny z widokiem na jezioro o powierzchni 128 m2 położony na działce o powierzchni 750 m2. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Do sprzedaży proponuję nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Boratyniec Lacki, na Podlasiu, która emanuje spokojem i bliskością natury. Przestronna, zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł229,17 m² 1 605,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość gruntową z rozpoczętą budową! Inwestycja realizowana na podstawie projektu "domu w agapantach (g2)". Rozpoczęta budowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,30 m² 9 225,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 100 m²

Sprzedam klimatyczną i malowniczo położoną nieruchomość o powierzchni 7,2100 ha w gminie Malanów, powiat Turecki zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 81,3 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 512 zł86,92 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

W sprzedaży dom o powierzchni 86,92 m w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. św. Marcina - osiedle Słocina. Nowe, kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,90 m² 8 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta wyłącznie u nas! Agent odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Bardzo funkcjonalny, w znakomitym stanie kilkuletni dom Grzegorzewicach, gmina Żabia Wola. Fantastycznie położony,; z dwóch stron graniczy z lasem. Wewnątrz dom ma na parterze wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł122,50 m² 4 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Borzytuchom dom wolnostojący w stanie deweloperskim. pow. 122,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł93,30 m² 7 491,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Twój dom. Twoje miejsce. Spokój i nowoczesność w granicach miasta. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się od kawy na własnym tarasie, otoczonym zielenią i ciszą. Miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł452,62 m² 6 517,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Bilczycach idealna dla dużej rodziny lub pod działalność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i wielofunkcyjnego domu o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferta skierowana do osób szukających domu na kompaktowej działce w dzielnicy Włostowice! Dom znajduje się na kompaktowej działce o powierzchni 920 m2 (działka nr 3749 i 3811).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dziennice

Dziennice,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł246,22 m² 6 457,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 961 m²

Oferta sprzedaży domu - dziennice (okolice Inowrocławia) Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o przemyślanym układzie funkcjonalnym, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 069 m²

Dom wolnostojący o pow. 180 m na sprzedaż, rakowice. Twój Dom Nieruchomości pomoże Tobie odkryć wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 180 m , wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Zapraszam na prezentację parterowego domu o powierzchni użytkowej 150 m2 znajdującego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 1240m2. Dom z 2004 roku budowany metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Dom z potencjałem na dużej działce przestrzeń, cisza i komfort życia! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zachowasz wygodny dostęp do wszystkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł152 m² 2 822,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom jednorodzinny położony na malowniczej 20-arowej działce w spokojnej części wsi glinik Górny (gmina Frysztak, powiat strzyżowski, woj. podkarpackie).

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł332,50 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Mazurach Ostróda, ul. Parkowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną w Ostróda przy ul. Parkowej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Polecam serdecznie, cena podlega negocjacji:) Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom wolnostojący Nieruchomość wybudowano w 2015 r Powierzchni całkowita to około 200m2, posadowiony został.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł85 m² 2 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie blizniaczej posadowionego przy drodze prowadzącej do ośrodka narciarskiego Resort Czarna Góra. Dom z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny (do wykończenia) o powierzchni całkowitej 190,79 m2 w miejscowości Gronków zaledwie 12 minuty drogi od Nowego Targu, 7 min od Białki Tatrzańskiej. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł200 m² 13 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom blisko lasu | 200 m | działka 1030 m | Mikołów Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 m , położony na pięknej działce 1030 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania 2 środkowe domy wolnostojące zlokalizowane w pięknej okolicy blisko jezior, lasu i skałek. Domy o powierzchni całkowitej 183,82 ( 124,66 powierzchni użytkowej) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowe Warpno,zachodniopomorskie

1 336 000 zł167 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Elegancja, natura i bliskość wody wyjątkowy dom w Nowym Warpnie Są miejsca, które oferują coś więcej niż tylko przestrzeń do życia. To jedna z takich nieruchomości idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł225 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

Wielokondygnacyjny budynek w cichej i spokojnej okolicy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Świetna lokalizacja, idealna do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł108,71 m² 8 085,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Prezentujemy Państwu dom szeregowy na osiedlu 129 domów nad morzem w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. Odległość od morza wynosi jedynie 2,5 km w linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zacznij budować swój dom dokładnie tak, jak chcesz! Rynek pierwotny - bez podatku pcc Jeśli marzysz o domu, który będzie od początku zaprojektowany pod Ciebie i Twoją rodzinę - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł122 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł138 m² 8 905,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (segment narożny), położonego w spokojnej i zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Do wynajęcia klimatyczny dom pośrodku własnego lasu. Nowoczesna stodoła w wysokim standardzie. Czynsz najmu 5000zł plus 1500zł media - ogrzewanie, woda, prąd, gaz, oraz pełne zarządzanie,.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł245 m² 63,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:245 m²

Do wynajęcia przestronny dom 245 m na działce 414 m , idealny na cele mieszkalne lub biurowe. Spokojna, zielona okolica Sadyba, szybki dojazd do centrum. Atuty: - 4 kondygnacje: piwnica, parter,.