dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezydencja O potencjale komercyjnym - idealna na spa, przedszkole lub pensjonat Prestiżowy Komorów | Hala sportowa 100 m | 20 pomieszczeń | Sauna I Bezpośrednio przy lesie | 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu jednorodzinnego położonym na nowym osiedlu w Kępie koło Opola. Dom znajduje się na zagospodarowanej 11 arowej działce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar pięknej widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom z dwoma niezależnymi apartamentami Stare Jabłonki, oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni około 140 m , przebudowany i rozbudowany w 2020 r. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł277,40 m² 1 726,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom 277 m | duża działka | 3 tarasy | Grabowiec pod Toruniem Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 277,4 m (210,64 m powierzchni użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł169,70 m² 6 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w Lubaniu przy ulicy Bema w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 779 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł129 m² 13 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku. Ten wyjątkowy dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w malowniczym Runowie, położonym w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Ta atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł153 m² 9 143,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gdańsk (dzielnica Kokoszki). Nieruchomość o powierzchni 146 m (153 m po podłodze) usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł129 m² 10 457,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni całkowitej 144m2. Nieruchomość położona jest na działce 360m2 w otoczeniu pól i terenów spacerowych. Co ważne, budynek z budynkiem sąsiednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 290 m2 | Boguszyny | działka 0,35 ha | gotowy do zamieszkania | spokojna okolica Na sprzedaż wyjątkowo przestronny, funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł195 m² 2 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Połowa domu w Gierczynie - blisko Świeradowa-Zdroju, w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w zabudowie bliźniaczej (podział pionowy) , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł210 m² 15 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Avenue Estate przedstawia nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na pograniczu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Łapiguzie pod Zamościem. Nieruchomość położona jest na północny wschód od Zamościa, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom wolnostojący oraz budynek gospodarczy z garażem i poddaszem. Działka 579 mkw. Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego położonego w spokojnej części Pszczyny na os. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 334 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w malowniczych Janowicach Wielkich Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zamieszkać blisko natury, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł139 m² 7 187,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta deweloperska! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m2 w cichej i spokojnej dzielnicy Gumieniec. Termin realizacji 2022 Na Gumieńcach powstaną domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bytom

Bytom,śląskie

980 000 zł397 m² 2 468,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 11 lokali mieszkalnych + 1 usługowy - Centrum Bytomia przy Rynku Lokalizacja: bytom, blisko Rynku Powierzchnia budynku: ok. 397 m Powierzchnia działki: 215 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł240 m² 4 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Idea nieruchomości wychodzi do was Z kolejną ofertą sprzedażową Zapraszam do zapoznania się z treścią ogłoszenia. Domy: na sprzedaż dom z 2008 roku wolnostojący, 6 - pokojowy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Polecamy do sprzedaży inteligentny dom parterowy, w stanie deweloperskim z rekuparacją w okolicy Smólnika (ok. 17 km od Włocławka). Dom usytuowany jest w przepięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grądy,mazowieckie

350 000 zł122 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²