dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

2 290 000 zł315 m² 7 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż: nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Dom + budynki gospodarcze na dużej działce przy drodze wojewódzkiej nr 722 Łoś, gm. Prażmów | tylko 30 km od Warszawy | szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł131 m² 7 633,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowoczesny dom-bliźniak, w stanie deweloperskim - minimalistyczna elegancja w otoczeniu natury. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł125 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Małomice, połowa domu 4 pokoje 70 m2, sprzedam, cena 280 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam połowę domu w budynku dwurodzinnym z działką i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł106 m² 7 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w rozszerzonym stanie deweloperskim z możliwością wykończenia. Bez prowizji i bez pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bestwinie przy ul. Bialskiej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 3 pokoje | Błażowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150m2, położony na działce o powierzchni 4 ary. Znajduje się on w centum Błażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mostno

Mostno,zachodniopomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Dom W zabudowie szeregowej, przy ścianie lasu, po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia rezerwacja Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Żywiec Sporysz - dom o pow. 150 mkw, położony na działce o pow. 2490 mkw w zacisznym miejscu wśród zieleni. Dojazd całoroczny drogą gminną utwardzoną. Skład: 5 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,06 m² 12 363,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 972 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | 91 m + strych | działka 2972 m | Warszkowo k. Sławna Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: dom wolnostojący Lokalizacja: warszkowo, gmina Sławno, woj.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł101 m² 6 683,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest na sprzedaż z zabudowanymi meblami. Kwestia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł88 m² 7 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Polecamy nowo wybudowany, dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła, fotowoltaiką, ogródkiem i parkingiem- idealne dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu na kameralnym osiedlu do.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł220 m² 2 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji | dla jednej lub dwóch rodzin | z możliwością prowadzenia działalności | Wodzisław Śląski ul. Kokoszycka Na sprzedaż piętrowy, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł136,70 m² 4 828,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom bliźniak w Dosinie Powierzchnia: dom: 136,7 m Działka: 450 m Układ domu: parter: przestronny salon z jadalnią w otwartym układzie Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony Michelinie, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł1 800 m² 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, malowniczo położoną w miejscowości Mikluszowice gmina Drwinia, powiat bocheński. Jest to dom w stanie niemalże deweloperskim (brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy państwu nieruchomość do remontu kapitalnego, położoną we wsi Łąki Kozielskie , gmina Lesnica , powiat strzelecki. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

795 000 zł135 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kameralne domy 105 m w Bliżu-Baranowicach - tylko 5 minut od A4 i Bielan Wrocławskich. Wysoki standard, energooszczędność, brak prowizji i pcc. Idealne dla rodzin i par pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł109 m² 4 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 109 m , zlokalizowany w Czerwionce - Leszczynach na ul. Lompy Nieruchomość postawiona przez sprawdzonego Wykonawcę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji od kupującegobez podatku pccdomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN. Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł108,57 m² 10 131,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż ostatni segment o powierzchni ok. 108m 2 w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Wzgórzach Krzesławickich. Inwestycja obejmuje 5 budynków o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł109,82 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Cianowice, gm Skała, dom w stanie deweloperskim, bez pcc i prowizji. Powierzchnia całkowita: 109,82 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł102 m² 9 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione informacje pochodzą od właściciela i mogą.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł85,96 m² 11 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 85,96 m , położony na eleganckim Osiedlu 4 Pory Roku w Gowarzewie, tuż przy granicy z Tulcami. Nieruchomość z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Łagiewniki

Łagiewniki,kujawsko-pomorskie

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 80 m2, usytuowany na działce 1072m2, w miejscowości Łagiewniki, budowany wg. projektu Dom w Kruszczykach.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł186 m² 10 752,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

32 000 zł250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący | 250m2 | 4 sypialnie | 3 łazienki | umeblowany | bardzo wysoki standard Do wynajęcia niezwykła willa w Mieście Ogrodzie Sadyba, charakteryzująca się modernistycznym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł148 m² 5 337,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Rezerwacja | Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 148 m , położony w najbardziej pożądanej części Łasku na osiedlu Przylesie. To nieruchomość dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł188 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący, parterowy, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Dźbów przy ul. Kopalnianej. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł208 m² 47,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 208 m , położony w spokojnej i zielonej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²