dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny dom z biobasenem i inteligentnymi rozwiązaniami | okolice Legnicy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najszybciej rozwijających się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Rzeszów, ul. Słocińska Możliwość podziału na dwa mieszkania | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł168,62 m² 3 498,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ponad 117m2! zarezerwuj pierwszy! Sprawdzony, przemyślany układ funkcjonalny gwarantuje komfort i wygodę użytkowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł341 m² 9 325,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekskluzywna Willa Miejska w stylu Modern Classic Wilanów, ul. Bruzdowa 79. Oferta skierowana do wymagających klientów poszukujących domu o ponadczasowej architekturze, wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 340 m2, posadowiony na działce 2191 m2. Rok budowy 2004. Atrakcyjna lokalizacja! Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

NA sprzedaż: oleśnica - ul. Owsiana - doskonała lokalizacja! wyjątkowy dwukondygnacyjny dom Z wolnostojącym garażem I urządzonym ogrodem! Budynek: pu - 180 m Grunt: 0,0785 ha Cena.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Leszkowie, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Opis nieruchomości: lokalizacja: obrzeża miejscowości Leszkowy, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 455 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m , położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25. To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o charakterze siedliskowym zlokalizowanej na skraju wsi i lasu około 100 km od Warszawy, 20 km od Makowa Mazowieckiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł600 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:5 573 m²

Gotowa Inwestycja Oferuję na sprzedaż wyremontowany i odnowiony i oddany do użytku w 2019r, dom o powierzchni całkowitej blisko 600m 2 podpiwniczony z wydzielonym parkingiem na 40.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł133 m² 2 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

NA sprzedaż dom W margoninie położony przy rynku doskonała alternatywa na nową inwestycję Np. -budowę nowego budynku lokalowego: mieszkania na wynajem -prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł152,11 m² 6 508,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Sosnowy Raj Teodorów to unikalna inwestycja, która łączy kameralny charakter z doskonałą lokalizacją, zapewniając komfort życia codziennego, bezpieczeństwo oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł136 m² 1 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym. Pokrycie dachu dachówka ceramiczna. Budynek posiada podłączone media oraz garaż w bryle budynku co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

920 000 zł136,49 m² 6 740,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł141,61 m² 5 635,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, nowe Miasto Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł193,30 m² 5 173,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:131 300 m²

Przestronny dom dla rodziny w spokojnej okolicy, blisko Zielonej Góry Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 193,3 m , położony w Czerwieńsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł81 m² 6 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy na Słonecznej komfort, styl i oszczędność w jednym miejscu. Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie spokojna, wygodna i nowoczesna? Poznaj Domy na Słonecznej kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z klimatem - 186 m - Węgliska - tuż przy lesie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 186 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł340 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nobil House prezentuje do sprzedaży dom z 2005 roku w stylu rezydencji. Komfortowy, funkcjonalny, gustownie wykończony. Dom o powierzchni 340 m2 zadbany, przytulny, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł144 m² 4 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż piętrowy dom bliźniak o powierzchni 144m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, 5km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł97 m² 7 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! dom wolnostojący W dolaszewie Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł158 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, położony na cichej ulicy w Mierzynie. Powierzchnia domu 158m2, powierzchnia działki 475m2. Dom wybudowany w 1995 r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Męcinka,dolnośląskie

898 000 zł155 m² 5 793,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu wolnostojącego w Męcince o powierzchni użytkowej ok 125 m2 wraz z dużą halą, w cichej i spokojnej okolicy na działce 3800 metrów. Budynek: stan.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na przestronnej działce 1850 m we wsi Uwieliny, gmina Prażmów. Budynek posiada garaż w bryle i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł200 m² 14 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ten nowoczesny dom jednorodzinny, ukończony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł88 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w centrum miejscowości Warpuny. Przedmiotowa nieruchomość została przebudowana z budynku gospodarczego wraz z zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł359,26 m² 4 592,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

| na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego | Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł175,24 m² 4 279,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w miejscowości Iwanowice Duże, gmina Opatów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Podgórzyn,dolnośląskie

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! wiosenna promocja! zamieszkaj lub zainwestuj W podgórski zakątek! oferta wyłącznie U nas! nie szukaj dalej! klucze W biurze! Sprawdź co mamy jeszcze wolne :

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł119,50 m² 7 774,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

929 000 | sprzedaż | dom wolnostojący | 119,50 M2 | sierzchów | gm. Góra kalwaria bez podatku pcc! bez prowizjii biura nieruchomości! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł115,55 m² 2 985,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Double House IV, położony w spokojnej części Sokołowa Małopolskiego, z dogodnym dojazdem do Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł122,41 m² 6 372,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Bobrowniki - Rogoźnik Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122,41 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123,97 m² 6 848,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Budynek nr 4 Brodnica, ul. Grzemskiego Cena: 849 000 zł Powierzchnia domu: 123,97 m + strych ok. 25 m Działka: 678 m Stan: deweloperski - gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości poożonej w Tychach przy ul.Wiejskiej. W skład nieruchomości wchodzi: - działka o pow.657m2 i wymiarach ok.18x36mb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł131 m² 4 572,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wysoka Głogowska, w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:906 m²

Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł85 m² 2 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom na sporej działce budowlanej w Zalesiu gm. Niemce - okazja! Nieruchomość stanowi 33 ary zabudowanego gruntu, w większości budowlanego - teren przeznaczony zarówno jako strefa siedliskowa.