dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Dom

Grochowe,podkarpackie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzni 108m2, usytuowany na dzialce 13a w miejscowości an.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł115 m² 14 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł101,73 m² 7 755,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniaczy 101,37 m z dużym ogrodem Pępowo, 3 minuty do Obwodnicy Metropolitalnej Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Pępowa (gmina Żukowo),.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Ta unikatowa nieruchomość łączy w sobie klasyczny styl, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny dom w Wiązownie idealny dla rodziny, gotowy do zamieszkania! Zamieszkaj w miejscu, gdzie czuć dobrą energię! Ten dom był dotąd pełen rodzinnego ciepła i harmonii być może.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom W morawicy | duża działka 2400 m | potencjał pod podział | mpzp lokalizacja: nieruchomość położona jest w Morawica jednej z najszybciej rozwijających się gmin w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł163,54 m² 3 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż 3 piękne domy wolnostojące położone niedaleko Krakowa, w miejscowości Biórków Wielki. Oferta idealna dla rodziny, która chce uniknąć procesu budowy, formalności z nim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł185,25 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 456 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość użytkowo-mieszkalną położoną na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2456 m , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej, około 450 m od przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł101 m² 3 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony na dużej, 42-arowej działce w malowniczej miejscowości Czarna Dolna w Bieszczadach. Nieruchomość składa się z murowanego domu o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł117 m² 2 521,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom z potencjałem: zainwestuj, wykończ i mieszkaj! | Zblewo, ul. Główna Szukasz bazy pod własny biznes? A może marzysz o dwupoziomowym azylu, który wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł140 m² 4 999,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:941 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m (140 m powierzchni całkowitej), położony w miejscowości Rędziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł101,29 m² 11 837,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy Radzieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Sosnowiec-Oś.Andersa - Do wynajęcia parter domu o pow. 100 m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego, dużego tarasu. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trawica

Trawica,zachodniopomorskie

649 000 zł531 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Trawica, zaledwie kilka minut od Sianowa i Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł240,50 m² 3 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom (segment skrajny) w świetnym stanie technicznym położony na dużej działce z ogrodem w ścisłym centrum Chojnic. Opis domu: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł105,31 m² 5 593,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 105,31 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż: stylowa kamienica w Żaganiu, ul. Wodna Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę o powierzchni użytkowej 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł275 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom, który daje więcej niż adres - daje styl życia. Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoją codzienność. Ten dom należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł375 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przestronny dom o powierzchni całkowitej 375 m2, posadowiony na działce 1098 m2. Składa się z 4 kondygnacji: 1. na parterze - lokal mieszkalny 55 m2 (2 pokoje) lokal mieszkalny 75 m2 (3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Liszki,małopolskie

1 070 000 zł105 m² 10 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj o inne dostępne lokale Zamieszkaj przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł120 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.