dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 699 000 zł210 m² 8 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej Przesiece. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10 minut od Elbląga. Nieruchomość położona w miejscowości Kępki. Działka o powierzchni 1.547 m2, na działce dom z garażem, duży budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brunów

Brunów,dolnośląskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia działki na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł217,66 m² 7 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Piękny, przestronny dom wśród zieleni.miejsce, z którego nie chce się wracać Swolszewice Małe - wieś położona w województwie łódzkim. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1511.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

!nowa oferta! dom wolnostojący /4 pokoje/garaż Pow. działki: 354.00 m Powierzchnia użytkowa: 134.00 m Pokoje: 4 Budynek Rok budowy: 2021 Materiał budowlany: wolnostojący Stan budynku: do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:480 m²

Sprzedam działkę rod z domkiem drewnianym - Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki Sarenka ) Na sprzedaż działka rod zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł440 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą budynku do wynajęcia na ul. Tykocińskiej - Willa Pietrusińskiego Jest to zabytkowy budynek o powierzchni całkowitej około 440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górki

Górki,świętokrzyskie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 256 m²

| rezerwacja Na sprzedaż gospodarstwo / siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Jednorodzinny dom po remoncie na osiedlu Bogumiła w Kole to propozycja dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i dobrą komunikację. Jeśli zależy Ci na miejscu, gdzie możesz odpocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł131 m² 7 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Słoneczny Zakątek - nowoczesne domy szeregowe z dużymi ogrodami i garażami w Kątach Wrocławskich Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla Słoneczny Zakątek, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł133,12 m² 5 926,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: wojciechowice, ul. Widokowa Powierzchnia: 133,12 m.kw. Działka: 1420 m.kw. Liczba pokoi: 6 Media: woda, prąd, kanalizacja własna, ogrzewanie pompą ciepła Cena: 789 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:997 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony w miejscowości Niegów, gm. Zabrodzie. Nieruchomość znajduje się przy cichej, kameralnej ulicy, w sąsiedztwie spokojnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł195 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Poszukujesz wygodnego domu dla rodziny lub miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania? Na sprzedaż dom wolnostojący w Koninie z pięknie zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł173 m² 11 445,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 10.01 w godz. 11-13 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Słomin,mazowieckie

953 370 zł102,37 m² 9 312,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio od dewelopera, oszczędzasz już na starcie: 0% podatku pcc, 0% prowizji Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł285 m² 5 961,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Wyjątkowy Dom pod Lasem Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferujemy gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| budynek mieszkalny alternatywnie do wynajęcia na cele biurowe. Powierzchnia całkowita 203 m2, działka 322 m2. Do dyspozycji Najemcy dwa miejsca postojowe pod wiatą. Wyposażenie - meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł279,27 m² 8 199,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Nowoczesny I Energooszczędny Dom - 210,62 m | Brwinów, ul. Helenowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Stradom , przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania , jak i pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta dwóch domów na dużej działce w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący - chwalęcice gmina kłodawa Nieruchomość o pow. użytkowej 180 mkw. + garaż 2 stanowiskowy o pow. 40 mkw., Dom usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219 m² 7 077,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Przestronny dom z sielskim klimatem wsi - Miszewo, gdzie koń sąsiada mówi dzień dobry. Szukasz domu, w którym nie tylko się mieszka, ale też oddycha pełną piersią? Gdzie rano słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom z pokojami gościnnymi o pow.300 m , położony w Bukowinie Tatrzańskiej na działce o pow. 960m z pięknym widokiem na Tatry. Atrakcyjność lokalizacji zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

6 998 zł212,09 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Duży, komfortowy dom w Smolcu 6 pokoi, piękny ogród Dla rodziny | Gotowy do zamieszkania Do wynajęcia przestronny i wygodny dom o powierzchni całkowitej 212 m , położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Ratuszowa

Bobolice,zachodniopomorskie

849 000 zł425,70 m² 1 994,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Nieruchomość idealna na inwestycje lub duży dom do zamieszkania? Proszę bardzo, oto on! Na działce o powierzchni 2195 m2 znajduję się budynek w skład którego wchodzi 5 mieszkań oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rentowny kompleks turystyczny - bez wkładu startowego! Kaszuby - Skorzewo! To idealna propozycja dla osoby, która chce zamieszkać w wyjątkowym miejscu wśród kaszubskich lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Działka zabudowana domem mieszkalnym w bardzo złym stanie technicznym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Możliwość dokupienia działki o powierzchni 791m2 na przeciwko po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł136 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Aleksandra Dzielnicka tel.   DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W SMOLCU - nieopodal przystanek kolejowy! Przytulny, gustownie urządzony i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną połowę bliźniaka (budynek jednorodzinny dwulokalowy), który powstaje z myślą o komforcie i niskich kosztach utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł140 m² 9 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu "dworku" w miejscowości Krępsko k. Piły obniżka ceny Jeśli marzysz o życiu w zgodzie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł124,25 m² 7 847,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock. Już sama lokalizacja stanowi nie lada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

569 732 zł55,20 m² 10 321,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Budach Leśnych. Zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Nieruchomość można traktować nie tylko jako miejsce do zamieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 130 m2 usytuowany na działce o pow. 5,5 ara zlokalizowany przy ul. Przemysłowej w Tarnowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł105,75 m² 3 773,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż budynek z potencjałem Grochowce, 10 minut od Przemyśla Na sprzedaż nieruchomość w malowniczej miejscowości Grochowce, położonej zaledwie 10 minut jazdy od Przemyśla. To idealne.