dowolna

Domy

46 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 740 ogłoszeń

Rynek pierwotny

975 000 zł124,25 m² 7 847,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock. Już sama lokalizacja stanowi nie lada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

569 732 zł55,20 m² 10 321,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Budach Leśnych. Zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Nieruchomość można traktować nie tylko jako miejsce do zamieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 130 m2 usytuowany na działce o pow. 5,5 ara zlokalizowany przy ul. Przemysłowej w Tarnowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł105,75 m² 3 773,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż budynek z potencjałem Grochowce, 10 minut od Przemyśla Na sprzedaż nieruchomość w malowniczej miejscowości Grochowce, położonej zaledwie 10 minut jazdy od Przemyśla. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł144,62 m² 6 845,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Wilkowicach przy ul. Dębowej usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 840 m . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 144,62.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Oferujemy do sprzedania dom położony w Sarnowie gm. Psary. Na sprzedawaną nieruchomość składa się działka o powierzchni 2107 m2 zabudowana domem o powierzchni: użytkowej (mieszkalnej).

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Domek wakacyjny w Ustce | blisko morza | idealny na wynajem i wypoczynek Na sprzedaż oferuję urokliwy, w pełni funkcjonalny domek wakacyjny położony w malowniczej części Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł340 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Wyjątkowa oferta dla inwestorów. Zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia biznesu. Rekomendujemy zakup nieruchomości, którą stanowi budynek jednorodzinny o p.u. 340 m2, z czego 161 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł416 m² 2 620,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Piętrowy, dwurodzinny, częściowo podpiwniczony, dom wolnostojący położony w Białych Błotach, pod Bydgoszczą. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł228,83 m² 8 298,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny parterowy dom wolnostojący pełen komfortu i funkcjonalności. Nieruchomość znajduje się w Inowrocławiu. Na wyjątkowość domu wpływa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 150 m2 wraz z budynkami gospodarczymi. Nieruchomość: dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł240,30 m² 14 565,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Oferta wyłącznie W biurze M invest Luksusowy, w pełni wyposażony, gotowy do wprowadzenia dom 240 m z basenem i pięknym, zadbanym ogrodem | Mosina, ul. Strzelecka Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Super lokalizacja, w otoczeniu drzew, cisza, dobry dojazd do Wrocławia. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom sprzedaż miejscowość Łoś 30 km od Warszawy! Przedmiotem oferty jest przestronny dom z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Łoś, w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł120 m² 7 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:371 m²

Na sprzedaż uroczy mały domek w Miłkowie, obok Karpacza gotowy do zamieszkania Zadbany, po remoncie, w pełni funkcjonalny zaledwie kilka minut od Karpacza. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kłębowiec,zachodniopomorskie

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 714 m²

Dom Z prosperującą gospodą I parkingiem dla tir-ów na sprzedaż! Piława to niewielka miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł239,28 m² 4 388,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza, przestrzeń i natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 190 000 zł126,84 m² 9 381,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

RS Real Estate oferuje przestronny dom piętrowy w inwestycji Nad Doliną w Kołobrzegu - idealny dla rodzin potrzebujących większej przestrzeni oraz osób poszukujących komfortowego domu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, cianowice, gm Skała, zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł141 m² 46,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Dom na wynajem idealny dla firmy lub dużej rodziny Wysogotowo | szybki dojazd do Poznania Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 141 m + garaż, położony w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł271,68 m² 2 940,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 304 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dodatkowym wolnostojącym garażem położone na 33 arowej działce pośrodku lasu w miejscowości Jeżowe. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowa niższa cena! Dom rekreacyjny z pięknym widokiem blisko Zalewu Solińskiego. Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom rekreacyjny położony w malowniczych okolicach Soliny, idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł128,47 m² 10 111,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 212 m²

Dom na dużej działce w Rzeczycy Mokrej administracyjnie w gminie Dwikozy, ale praktycznie bliżej Sandomierza oferuje to, czego dziś najbardziej brakuje: przestrzeń, intymność i prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Polecam do sprzedaży nowy piętrowy dom typu blizniak o powierzchni całkowitej 127 m2 znajdujący się na osiedlu mieszkaniowym w Mącznikach w stanie developerskim. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Łódź, chojny, na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok. 170 m , usytuowany na działce 415 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł84,80 m² 8 242,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej o powierzchni użytkowej około 84,8.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł205 m² 14 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Jeśli masz wrażenie, że zdjęcia tego wnętrza to wizualizacje - uwierz, to prawdziwy dom, który możesz nazwać swoim! Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł120,10 m² 11 074,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesne segmenty na Polanowicach - stan deweloperski Na sprzedaż segment w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, przygotowana do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł180 m² 4 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany cegły zlokalizowany w centrum miejscowości Kolsko. Opis : dom posiada pow. użytkową ok. 180 m.kw. położony jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szeregowy dom dla Twojej rodziny w zielonej części Mokotowa przestrzeń, komfort i świetna komunikacja! Do zamieszkania od połowy lipca. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość na działce o powierzchni ok 1800 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 90 m2, w technologii drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż 129 m | Wysoka Głogowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment skrajny) położony w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł380 m² 11 839,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Czarnów I gmina Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Nawojowa,małopolskie

745 000 zł131 m² 5 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m2 z ogródkiem zlokalizowany w Nowym Sączu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł219,48 m² 5 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu na Osadzie w spokojnej i cenionej części miasta, zabudowanej domami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom typu Bungalow w Sicienku o powierzchni 148 m2 - oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości Prosta forma oraz przestronne wnętrza na nowo wybudowanym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij