dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

459 000 zł600 m² 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż zabytkowy dom wiejski w Chmieleniu | cena 490 000 zł Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronny, klimatyczny dom z końca XIX wieku, wykonany z cegły i kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł370 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pięknym widokiem w ofercie homfi: lokalizacja: - miejscowość: dybawka, gmina Krasiczyn, powiat przemyski. - odległość od Przemyśla: do centrum Przemyśla tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Golczewo,zachodniopomorskie

1 300 000 zł241,29 m² 5 387,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej okolicy, zaledwie 6 minut jazdy od centrum Stargardu. Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1090 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł103,83 m² 7 656,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zarezerwowany Wygodny, dobrze zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Kąpino. To lokalizacja idealna dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 200 000 zł207 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce pow. 799 m2. Dom z 2000 roku zbudowany z cegły ceramicznej z dachem wielospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowa willa w wysokim standardzie | 450 m | 7 pokoi | duża działka 1200 m | sauna | instalacja fotowoltaiczna | osiedle zamknięte Elegancka, wolnostojąca willa położona na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł181,50 m² 8 539,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 181,5m2, użytkowej 150,8m2, posadowiony na działce o powierzchni 1747m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Różyny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, położony w miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 956 000 zł162 m² 12 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 523 m²

Prezentujemy na sprzedaż działkę z linią brzegową jeziora Kalwa położoną w Pasymiu powiat szczycieński województwo warmińsko-mazurskie. Na działce znajduje się dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł330 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom wolnostojący 330 m | Wilanów Niski | 5 sypialni | pompa ciepła | fotowoltaika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200,80 m² 7 968,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Effect Home Nieruchomości Premium przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, reprezentowaną przez nasze biuro na zasadach wyłączności. Prezentujemy Państwu komfortowy, solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 0,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Michałówka, gmina Radymno, zlokalizowane około 70 km od Rzeszowa, przy trasie Rzeszów -przemyśl.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 130 m, działka 1000 m okolice Serocka Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, częściowo zamkniętym, położony w urokliwej i zielonej miejscowości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

425 000 zł160,06 m² 2 655,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w budowie zaledwie 20 km od Bydgoszczy Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny i Energooszczędny Dom Parterowy w Skrzelczycach! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia całkowita wynosi 110 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96,98 m² 5 145,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 404 m²

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 11 404 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny z połowy lat 60-tych o powierzchni użytkowej 78,16 m (powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w Niwnicach, 10 km od Lwówka Śląskiego. Posiadłość ta zachwyca przestrzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:291 m²

DO sprzedaży motel W centrum strzegomia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja I miejsce na prowadzinie działności hotelowo- usługowej, gabinety lub biura. Budynek o pow. ok. 180 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł142 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

*** stary folwark *** atrakcyjna lokalizacja *** jezioro wigry *** wigierski park narodowy *** *** idealne miejsce pod agroturystkę *** dobry dom oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł200 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m położony na działce 1050 m w cichej, zielonej okolicy, tuż przy lesie. Budynek z 2025 roku, w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobrzejów,dolnośląskie

799 000 zł200,30 m² 3 989,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Na sprzedaż: dom na wsi o powierzchni 200 m , 4 km od Legnicy Oferuję na sprzedaż przestronny, dom na wsi z zabudowaniami gospodarczymi zaledwie 4 km od granicy miasta Legnicy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:232 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrza zaprojektowano z naciskiem na przestrzeń i czytelny podział stref, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48 m² 14 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:712 m²

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172,30 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0% Prowizji od Kupującego! Oferta tylko u nas w biurze. Stylowy, wolnostojący dom, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowany w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł233,80 m² 8 511,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 stojący na działce o powierzchni 1360m2. Dom został wybudowany w dwóch etapach: "dom 1".

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brzezie,małopolskie

999 000 zł142 m² 7 035,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Premium estates prezentuje drewniany dom całoroczny położony w gminie Zabierzów, przy ulicy Szlacheckiej. Serdecznie polecam. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w urokliwej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł139,20 m² 7 169,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący Z garażem - 139,2 m2 - 114,1 m2 powierzchni użytkowej, duży garaż (25,1 m2), 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z wc, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, taras - na działce 836.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł137,50 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w mieście Gubin - bezpośrednio przy granicy z Niemcami. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

199 800 zł50 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Parterowy solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń w ramach możliwości technicznych. Dom jest idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 167 m²

Na sprzedaż oferujemy drewniany dom o powierzchni 49 m , położony w samym centrum miejscowości Korczew w powiecie siedleckim. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł152 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o pow. 150 m2 z garażem w Osielsku pod Bydgoszczą. Zakup bez podatku pcc 2% opis domu: funkcjonalny, murowany, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł270 m² 4 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Lipnik - Dom dom wolnostojący o powierzchni ok. 270m2 1.299.000,00 zł! Do sprzedania Dom wolnostojący o pow. 270m2 z możliwością wykorzystania powierzchni mieszkaniowej na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł104,12 m² 2 833,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Lisowice - Dom z I połowy XX wieku na działce 1440 m z pełnym uzbrojeniem + stodoła Na sprzedaż nieruchomość dla osób szukających bazy pod wyjątkowy projekt - połączenie tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 296 m²

| super okazja! nie przegap jej! Nieruchomość zlokalizowana w w miejscowości Golesze małe w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego Oferta sprzedaży domu wraz z dużymi budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Estaton prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Dom jest gotowy, klucze możesz odebrać w ciągu kilku dni. Powierzchnia domu - 107.